Trwa ładowanie...
Przejdź na

Syn Tadli komentuje jej rozstanie: "Mama zasługuje na KOGOŚ WARTOŚCIOWEGO"

111
Podziel się

Jarek już to przeczytał?

Syn Tadli komentuje jej rozstanie: "Mama zasługuje na KOGOŚ WARTOŚCIOWEGO"
bCHMpvGZ

Krótko przed rozpoczęciem wiosennej edycji Tańca z gwiazdami Beata Tadla i Jarosław Kret, których taneczna rywalizacja miała być hitem ramówki, postanowili zakończyć swój pięcioletni związek. Dla osób, które czytały ich wspólny wywiad w Vivie, podczas którego pokłócili się o obiecany wcześniej ślub, nie było to wielkim zaskoczeniem: Tadla i Kret kłócą się o ślub. "Po co deklarujesz, że się ZE MNĄ OŻENISZ? W spełnieniu obietnic nie jesteś najlepszy"

Zresztą Jarek już wcześniej stawiał Beatę w niezręcznych sytuacjach, Kiedy w styczniu tego roku zaprosił ją jako gościa honorowego na galę magazynu Eden, którego jest redaktorem naczelnym, po czym… zapomniał przyjść, wiele osób zastanawiało się, jak Beata znosi go na co dzień. Przypomnijmy tę żenującą sytuację: Kret wystawił Tadlę na gali magazynu. "Była roztrzęsiona, a on nie odbierał telefonów"

Po rozstaniu pary nawet syn Tadli, 17-letni Jan Kietliński uznał, że może i lepiej się stało.

bCHMpvHb

Nie będę opowiadał publicznie o życiu mojej rodziny, ale wiem, że mama potrzebuje i zasługuje na kogoś innego - potwierdza w Super Expressie. Nie ma co doszukiwać się tu skandali, rozstali się jak miliony innych par. Tak może miało być. Wiele rzeczy wróciło do normy, a zarazem zupełnie zwariowało. W domu gości teraz ciężka praca. Mama po pracy i treningach w "Tańcu z Gwiazdami" wraca wykończona, ma na czym się skupiać. Reszta się poukłada.

Nikt chyba nie ma wątpliwości, że nie tylko Tadla, lecz wszystkie dotychczasowe partnerki Jarka mogły zdecydowanie lepiej trafić. Agacie Młynarskiej już się to na szczęście udało.

Mam nadzieję, że mama w końcu znajdzie kogoś, kto zasługuje na nią, kto jest wartościowy - komentuje syn Tadli, z czego można wnioskować, że u Jarka z zaletami nie jest, niestety, najlepiej, Wiem, że mama potrzebuje stabilności, bezpieczeństwa pod każdym względem, spokoju i mnóstwa miłości. Potrzebuje kogoś poukładanego, towarzyskiego, empatycznego. Będę ją wspierał i pilnował, by podejmowała właściwe decyzje. Będę jej przyzwoitką, jednak nie tylko ja. Mama ma wspaniałych przyjaciół, którzy są w moim życiu od zawsze. Taka przestroga dla ewentualnego kandydata...

Mamy nadzieję, że Jarek to przeczytał...

bCHMpvHh
bCHMpvHi
bCHMpvHC
KOMENTARZE
(111)
gość
2 lata temu
Chłopak się ładnie wypowiada o mamie, to miłe. Szanujmy nasze mamy :)
gość
2 lata temu
O jezu... teraz będą robić w nieskończoność z tej Tadli wielką męczennice. Bardzo chce się wygrać TzG i spłacić kredyty prawda? Wiedziała jaką przeszłość ma Kret a mimo to związała się z nim i łaziła z nim po ściankach klejąc się do niego. To nie pierwsze jej rozstanie, pewnie też nie ostatnie.
gość
2 lata temu
W sumie to się calkiem ładnie wypowiedział jak na młodziaka :D
bCHMpvHD
Gość
2 lata temu
Krytykowaliscie syna, a to całkiem inteligentny chłopak
gość
2 lata temu
Wioski sobie tylko Tadla narobiła tym rozstaniem i nie pomogą wyćwiczone, głodne kawałki cycusia mamusi. Dramat taki jakby była nastolatką w ciąży którą wykorzystał przebiegły Alvaro. A przecież to dorosła kobieta, która wiedziała że Kret jest facetem z przeszłością. Zakochali się, byli ze sobą, potem się rozstali i tyle.
Najnowsze komentarze (111)
Happy Johnson
2 lata temu
Szukasz natychmiastowej pożyczki gotówkowej ?, Nasza firma działa zgodnie z jasnymi, elastycznymi, przejrzystymi i łatwymi do zrozumienia warunkami. Oferujemy bardzo niskie stopy procentowe w związku ze spowolnieniem aktywności gospodarczej (recesja) w większości krajów na świecie. Możesz mieć kiepski kredyt, Nasza firma oferuje obecnie dostępną pożyczkę na odsetki, więc co potrzebujesz, aby zwiększyć swój biznes? A może potrzebujesz pieniędzy na osobiste potrzeby? Dlaczego nie skontaktować się z nami teraz, że oferujemy osoby fizyczne i prawne pożyczki o oprocentowaniu 2% przez maksymalny okres 30 lat. Zainteresowany wnioskodawca może skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty e-mail: georgefranklincreditcheitcitcompany@gmail.com lub WHATSAPP: +19292227999
jola
2 lata temu
bardzo dobrze jej tak miała rodzinę zachciało jej się kreta chciała pokazać że będzie lepsza od młynarskiej to teraz ma i niech wszędzie już o niej nie piszą bo żygać się chce a kim ona jest pustaczka
gość
2 lata temu
nikt normalny z nią nie wytrzyma, nie potrafi odciąć pępowiny! najlepszy dla niej kandydat to jej własny synuś!
gość
2 lata temu
Nie moglam zrozumieć jak taka wspaniala kobieta bierze sobie takiego pajaca.
Jax
2 lata temu
Trochu po obiecał i poszła
NINKA
2 lata temu
kret to jakis p***b walnięty po porodzie nie w d---pe tylko w łeb przecież to nienormalny chłop niezbadane adhd
gość
2 lata temu
100%,TERAZ UDAJE ZAWIEDZIONĄ NAIWNĄ.....
gość
2 lata temu
100%,TERAZ UDAJE ZAWIEDZIONĄ NAIWNĄ.....
bCHMpvHv
Gość
2 lata temu
Beata,jeszcze bedzie dobtze,glowa do gory!
gość
2 lata temu
Jeżeli syn dyktuje mamie z kim się ma spoykać to przestaje mnie dziwić czemu Kret się wymiksował z tej sytuacji, czasem trzeba przeciąc pępowinę, mam ma prawo do układania sobie życia z kim chce i jak chce, no chyba, że w tym domu mam jest pod tak dużym urokiem syna, że to on ma wpływ na jej decyzje życiowe... wówczas przestaje mnie dziwić postawa Kreta, niektóre matki są przesadnie emocjonalnie związane z synami..
xyz
2 lata temu
Ale trzeba przyznać, że Kret to ma chyba coś z deklem.
VON
2 lata temu
to mama nie wiedziała z kim się związała każdy wiedział że to zwykły mądrala lowelas po prostu ćwok do kwadratu.
Lord
2 lata temu
Kret to taka męda. Co te kobiety w tej mędzie widzą ?
Gość
2 lata temu
Widziały gały co brały!
...
Następna strona
bCHMpvHX