Damięcki zazdrości dniówki Kurdej-Szatan: "Wiele się Basi wybacza"

218 reakcji
0
0
218
Podziel się

Aktorka za jeden dzień zdjęciowy na planie "W rytmie serca" dostaje prawie dwa razy tyle co jej kolega z serialu.

Damięcki zazdrości dniówki Kurdej-Szatan: "Wiele się Basi wybacza"

Aktorki, zresztą nie tylko polskie, często narzekają na dyskryminację, panującą w branży filmowej. Weronika Rosati w wywiadzie dla Harper’s Bazaar ujawniła, że jej koledzy po fachu nie tylko grają częściej od koleżanek i dostają dużo więcej propozycji ról, lecz także znacznie lepiej zarabiają.

W Polsce są dwa, trzy projekty rocznie, w których kobieta jest główną postacią - wyznała aktorka. Wtedy wszystkie się na nie rzucamy. Problem jest, bardzo duży, choć o tym się nie mówi. Ja wiem, ile zarabiają moi koledzy, a ile ja. Płace dla mężczyzn aktorów są wyższe, ponieważ oni mają w czym wybierać.

Zdarzają się jednak zupełnie odwrotne sytuacje. Jak ujawnia Super Express, w serialu W rytmie serca najwięcej zarabia Barbara Kurdej-Szatan. Podobno partnerujący jej Mateusz Damięcki ma z tym ogromny problem, dlatego na planie często dochodzi do spięć. Rzeczywiście dysproporcja w ich zarobkach jest spora. Kurdej-Szatan za jeden dzień pracy dostaje 9 tysięcy złotych, podczas gdy Mateusz tylko pięć, chociaż nieustannie podlizuje się producentom.

Ostatnio w wywiadzie dla Party, udzielonym razem z Basią, Mateusz chwalił się, że jest tak obowiązkowy, że prosto z porodówki, gdzie przyszedł na świat jego synek, pobiegł na plan.

Wbiegłem na plan z czerwonymi z emocji oczami i natknąłem się na naszego kierownika planu i drugiego reżysera - wspomina aktor. Okazało się, że kiedy mnie nie było, ekipa przyspieszyła kręcenie sceny z Piotrem Fronczewskim i Arturem Żmijewskim. Specjalnie dla mnie!.
W tym samym wywiadzie Barbara przyznała, że do zegarka ma raczej luźne podejście.
Nie jestem ideałem punktualności - wyznała lekko.

Wiele się Basi wybacza... - skomentował kwaśno Mateusz.

Zresztą nie tylko Kurdej-Szatan zarabia więcej od Damięckiego. Pod względem dniówki przebija go także Małgorzata Foremniak, która dostaje siedem tysięcy za dzień pracy.

218
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(218)
gość
2 lata temu
Nie rozumiem jej fenomenu. Ona jest aktorskim drewnem. Serial "W rytmie serca" oglądam właśnie ze względu na Damięckiego i Fronczewskiego.
Gość
2 lata temu
now rozumiem fenomenu ten Pani
gość
2 lata temu
Nie rozumiem ile można męczyć motyw reklamy Playa z blondynką... Pamiętacie dawne reklamy sieci komórkowych, np. 'kopytko'? To były czasy, dzisiaj to nie ma czasów
Gość
2 lata temu
Panienka z reklamy. Ot, polski szołbiznesiczek.
Gość
2 lata temu
No kto by pomyślał taka przaśna zezowata Baśka Lol
Najnowsze komentarze (218)
Gość
2 lata temu
Wdzięczna nawet nie była, bo jakoś nie widać entuzjazmu, chodzi i wydziwia, myśli o zemście...
Gość
2 lata temu
Mądra to ona nie była, a jeszcze jej za to płacą.
Gość
2 lata temu
Poznała się tylko z nimi, bo ją wywyższają, gdy ta twarz nie może zaistnieć nawet w reklamie, a jeszcze filmy, seriale, pokazy marketingowe w innych firmach, jakoś czas znalazła, bo nie ma talentu, żeby się do tego przykładać...
Gość
2 lata temu
Trzeba dużo czytać, a także się uczyć, żeby wiedzieć o swoich możliwościach, ona tylko wystartowała, ciągną to wszystko.
Gość
2 lata temu
Niestety została na długo w tym kraju, za granicą nie ma nawet szansy, dlatego u nas się wyżywa na ludziach...
Gość
2 lata temu
Doznała tylko pochwał bez potwierdzenia, kiedyś się to odbije na jej rozumie, została wariatką do imprez.
Gość
2 lata temu
Myślę, że nie potrafiła być normalna, żeby się podobać, zawsze musi pokazywać wiecej niż powinna, nie jest kontaktowa, tylko się popisuje przy każdym...
Gość
2 lata temu
Nie lubię tego człowieka, bo nie był, nie jest osobą za którą się podaje, gdy ktoś ukrywa tożsamość to chyba coś nie tak z takim kimś, powinna była zaistnieć wszędzie jako taka, poza tym ma ona w sobie nienawiść, dobrze można to zauważyć...
Gość
2 lata temu
Nie mogli postąpić lepiej, a zorganozowany scenariusz świadczy o ich opinii, dzieje się identycznie w filmie Czas Honoru, gdy oni w rzeczywistości nie walczą, nie wykazują się jako osoby żyjące, a tylko czekają, żeby im dawać za ich dziwny, nieprzystępny styl bycia, a to tylko zamykanie się w sobie, brak kontaktu z ludźmi. Jakby mogli uniknąć tragedii to nie znają odpowiedzi, dlatego to prawda.
Gość
2 lata temu
Miała zyskać na inteligencji, a następnie się dostać do show-biznesu, przecież wszystko ułożyli przez żal, rozpacz patologicznych rodzin. Podniesiono jej ton dopiero w Playu, bo jednak jest bezradna jako osoba, z szarej myszki taki ktoś to nie jest przesada, żeby komuś autorytet kraść, gdyż taka mogła nie być, ponieważ to reklama. Człowiekowi się coś robi, gdy to zauważa.
Gość
2 lata temu
Ona jest sławna z litości innych ludzi, a programy typu Trudne Sprawy są dla żydów, bo ich tam brak...
Gość
2 lata temu
Nie ma mimiki twarzy do ludzi, bo chodzi ze złością.
Gość
2 lata temu
Ona nie wygląda na kogoś innego niż jest, niż może być, aż ją powykrzywiało na twarzy...
Gość
2 lata temu
Nie potrafi się wykazać, uczą ją ataków w mediach. Nie jest spontaniczną kobietą, a ją nadmuchują, szczyt kariery, a taki efekt końcowy...
Gość
2 lata temu
A także robi sztuczne miny, bo to przysparza jej względów, ale przez tragedię... Bij, zabij, uduś... Niestety...
Gość
2 lata temu
Nie ma talentu ani obycia, tylko stoi, kłapie bez końca do kamery.
Gość
2 lata temu
Powinni
Gość
2 lata temu
Piwinni być kimś, a nie tylko na okładce, żeby drażnić ludzi z poziomem społecznym...
Gość
2 lata temu
Najlepiej nierozumny się wykarze? Kiedy, gdzie? Nowe porno dla ludzi niemądrych...
Gość
2 lata temu
Psychiczni ludzie obcierają im tyłek w tym kraju... Jedyny powód, żeby ich zatrudnić to pochodzenie, czyli ogólnie ż******o...
Gość
2 lata temu
Zatrudnili żydówkę do programu, który kojarzy się z Polską...
Gość
2 lata temu
Na jest bardzo ladna I to dlatego
asaa
2 lata temu
Blondi jest sexi i tyle. Fronczewski, Damięcki to super aktorzy
Gość
2 lata temu
Super aktorka
...
Następna strona