Popek szuka mieszkania... ZA MILION ZŁOTYCH!

114
Podziel się

W związku z powiększeniem rodziny, raper postanowił nie zwlekać z kupnem własnego apartamentu. "Chce szybko uwić sobie, dzieciom i narzeczonej miłe gniazdko". 

Popek szuka mieszkania... ZA MILION ZŁOTYCH!

Dwa lata temu Paweł Mikołajuw, znany pod pseudonimem scenicznym Popek Monster, wrócił, po latach emigracji, do Polski. Było to możliwe, dzięki cofnięciu europejskiego nakazu aresztowania za kradzież z włamaniem.

List gończy i nakaz aresztowania wydano w 2007 roku. Popek uciekł przed nim do Wielkiej Brytanii. Nie mógł jednak pokazywać się w Polsce, gdyż od razu by go aresztowano. To dlatego nie dawał koncertów, a co najwyżej łączył się z fanami imprez przez Skype'a.

Podczas pobytu za granicą muzyk za pośrednictwem adwokata walczył w sądzie o uchylenie nakazu aresztowania. Kiedy tylko się udało, wrócił do ojczyzny i wraz z żoną i córką zamieszkał w wynajętym mieszkaniu na warszawskim Wilanowie.

Postanowił także rzucić nałogi i zostać uczciwym obywatelem. Realizując ten plan zdecydował się zawalczyć o popularność w Tańcu z gwiazdami, gdzie ukazuje swoje mniej oczywiste oblicze wrażliwego romantyka. Przy okazji zarabia co tydzień 15 tysięcy złotych.

W międzyczasie okazało się, że partnerka Popka, Katarzyna spodziewa się drugiego dziecka. Wiadomo już, że będzie to syn. Popek oszalał ze szczęścia i postanowił kupić rodzinie apartament za milion złotych, bo nie chce, by dalej gnieździli się w wynajętym.

Paweł się spieszy, bo za kilka miesięcy przyjdzie na świat jego syn - przypomina Super Express. Chce szybko uwić sobie, dzieciom i narzeczonej miłe gniazdko. A jeszcze nie tak dawno mieszkał w slumsach w Legnicy...

KOMENTARZE
(114)
gość
2 lata temu
...no proszę " gwiazda" pełną gębą ! Co za czasy że bandyci i prostytutki teraz są w mediach i są kreowani na gwiazdy !!!!??? Wstyd .
gość
2 lata temu
Slamsach? Czyli rozumiem w bloku, bo dla redaktorów bloki to slamsy.
agnieszka
2 lata temu
Przez niego młodzież tnie sobie twarz i tatuuje oczy. Daje szkodliwy społecznie przykład, nie powinien być promowany.
gość
2 lata temu
Niezłą patologie promuje taniec z gwiazdami . Może taniec ze złodziejami ??? i degeneratami??
gość
2 lata temu
Recepta na sukces kraść, nękać innych ludzi a później przyjmą Cię do TV do programu. Czy telewizja ma jakiś szacunek dla siebie? Jak widać ta sama patologia. Niedobrze mi się robi.
Najnowsze komentarze (114)
gość
2 lata temu
Popka laska wygląda jak jedna panienka z kamerek :). O dziwo tamta też w ciąży. Zbieg okoliczności ?
Gość
2 lata temu
Skenderbeu brandy reklamuje to i kasiure ma nie małą ...
gość
2 lata temu
a niedawno ten kieszonkowiec nie mial 50 tys na chorego kolege i zbiorke robil,jednak tani zlodziejaszek to tani zlodziejaszek-babci torebke wyrwac a porfel dziadkowi w tramwaju,okrasc matke-oto caly niedopałek
Gość
2 lata temu
Co za bzdury ogarnijcie się pissmaki z tego czegoś
Gość
2 lata temu
Super , Tak trzymaj Pawel!!! Gratuluje !!! Edyta z L-ca ( tez mieszkam W Uk )
Gość
2 lata temu
Tyle nieprzychylnych komentarzy. Każdy zasługuje na drugą szansę. Zmienił się, zmadrzal.
gość
2 lata temu
jakie k....a slamsy....mieszkam w Bytomiu na slasku i tu wiekszosc budynkow tak wyglada jak w jego rodzinnej dzielnicy...nie nazwałabym tego slamsami...tak mieszkaja normalni ludzie.
gość
2 lata temu
Jak mieszkał w Slough to wtedy nie był z obecna partnerką? Tyle d*p co oni tam wyd*pczyli a teraz taki nawrócony ...
Gość
2 lata temu
Dubaj .Popek to przyklad dla polskiej mlodziezy !
gość
2 lata temu
Kryminalista ćpun.🔫 i alkoholik.
Gość
2 lata temu
Przypatrzcie mu się, a wtedy oceniajcie. Facet ma swój świat, ale jest mega inteligentny i wie czego chce. Niestety ale Polacy w hejcie są na światowej czołówce!
MYSZA
2 lata temu
I bardzo dobrze tatuś pełną gębą i tak powinno być 😄😃😃
MYSZA
2 lata temu
I bardzo dobrze tatuś pełną gębą i tak powinno być 😄😃😃
gość
2 lata temu
to ukrainiec????!!!!! daje zły przykład szatańki p****t
...
Następna strona