Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mucha prowadzi?

330
Podziel się:

Na pewno podbija oglądalność. Na własną odpowiedzialność.

Mucha prowadzi?

Wczoraj utwierdziliśmy się w przekonaniu, że Jak ONI Śpiewają to program należący do Anki Muchy. Śpiewać nie umie, ale to zdecydowanie ona podbija oglądalność stacji.

Po rozbryzgiwaniu krwi na wymyślnej kreacji, pokazywania "cycków" i przebieraniu się za zakonnicę, nadszedł czas na grzeczny występ. Mucha stylizowana na grzecznego chłopca zaśpiewała (choć to za dużo powiedziane), piosenkę Tadeusza Nalepy Kiedy byłem małym chłopcem.

Najbardziej surowa jurorka, Ela Zapendowska wyznała jej miłość: Wiesz o tym, że Cię kocham. Ja pamiętam jak ty byłaś małym chłopcem. I patrząc na ciebie wiem, że w tym programie nie liczy się to, jak kto śpiewa, tylko to, co ktoś ma do powiedzenia. Dlatego za całokształt masz ode mnie 6!

Michał Wiśniewski pełniący rolę czwartego jurora skomentował występ Muchy słowami: Wojewódzki miał na pewno więcej serca niż rozumu. A dla mnie dzisiaj bomba!

A reszta? Słodka do wyrzygania Cichopek, "młodzieniaszek" Ibisz i Górniak z zaburzeniami osobowości. Tak, niestety Ania Mucha jest tu najciekawszym elementem. Ale to tak mało.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(330)
gość
16 lat temu
żenada
gość
16 lat temu
Bardzo błyskotliwa wypowiedź, chyba masz ubytki w korze czołowej i ciemieniowej - k****n?
gość
16 lat temu
tandeta...
gość
16 lat temu
Mucha prowadzi Mucha prowadzi,ale co? Chyba burdel w jakimś zaułku Warzawy!
gość
16 lat temu
Aj waj co ta Mucha nie zrobi to wszyscy posikani, a najwięksym jej sukcesem jest to że jest "głucha jak pień". Lansujemy beztalencia o później się dziwimy, że pustka artystyczna i muzyczna.
Najnowsze komentarze (330)
mwtemw
12 lat temu
y42WSS <a href=" [url= [link=
gość
15 lat temu
Co wy chcecie od Muchy?! Jest sobą czy ma grube nogi? czy chude? czy jest brzydka czy ladna ? co to ma do rzeczy! Dziewczyna jest zadowolona i świetnie się bawi to chyba się liczy! A ciekawe jakie mają nogi ci co ją krytukują :/ Barany!
gość
15 lat temu
muszka w serialu m jak miłosc jestes wspaniała a tu do bani sory za prawde
spiewają
15 lat temu
Może i tak, ale coś w sobie ma . Mało takich odważnych. Oglądam i podziwima. To przecież program rozrywkowy.
gość
15 lat temu
U mnie również 6. Przecieź to zabawa. Jasteśmy tacy smutni i nieżyczliwi dla siebie, dobrze, że czasem znajdzie się ktoś taki jak Ania - wyluzowany. Jest na co popatrzeć i pośmiać się , tyle naszego. Dzięki Ania.
gość
16 lat temu
O czym tu mówić. G***i program g****a reszta.
gość
16 lat temu
Muszka to piękna, wesoła i inteligentna laska :)
gość
16 lat temu
A ja wolę Nowakowską xP
ave fasola
16 lat temu
Tania karierowiczka,pozerka, ostatnie miejsce w programie" Mam jakikolwiek talent". Kolejna pragnie reaktywacji ostatniego tchu...
gość
16 lat temu
"A reszta? Słodka do wyrzygania Cichopek, "młodzieniaszek" Ibisz i Górniak z zaburzeniami osobowości." Pięknie ujęte.
gość
16 lat temu
ludzie ona przynajmniej rozkręca ten program bez niej ten program byłby nudny i nie do oglądania:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
gość
16 lat temu
nie rozumiem ludzi którzy porównują Anię do Dody??? dziewczyno zastanów ty się nad tym co ty piszesz:(((
gość
16 lat temu
Much?????? .... uuuuuuuuu... lipa to już jest przereklamowane... Ale ten Chamski obok niej to jest coś:)
gość
16 lat temu
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
...
Następna strona