Trwa ładowanie...
Przejdź na

Komediantki na okładce "GQ" z DODATKOWYMI KOŃCZYNAMI?!

24
Podziel się

Kate McKinnon, Issa Rae i Sarah Silverman padły ofiarą "szalonych" grafików.

Komediantki na okładce "GQ" z DODATKOWYMI KOŃCZYNAMI?!
bCzLJQBN

W roku 2018 chyba nikogo już nie dziwi użycie Photoshopa przy zdjęciach publikowanych w mediach. Mariah Carey szczupleje o 30kg, Justin Bieber nabiera masy mięśniowej w zatrważającym tempie - a wszystko to, niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, jest dziełem profesjonalnych grafików.

Mimo iż okładek, na których retuszerom zdarza się poszaleć, wciąż przybywa, raz na jakiś czas trafia się perełka, która na moment przykuwa uwagę wszystkich mediów. Prawdopodobnie najgłośniejszą taką sprawą, było tegoroczne wydanie Vanity Fair poświęcone gwiazdom Hollywood. W natłoku pracy redaktorzy dorobili na zdjęciu okładkowym dodatkową dolną kończynę Reese Witherspoon, natomiast w środku magazynu możemy się dowiedzieć, że oprócz wielu talentów, Oprah Winfrey posiada również trzecią rękę.

bCzLJQBP

Idealną okazję do zażartowania z ogromnej wpadki Vanity Fair postanowiła wykorzystać siostrzana redakcja - GQ. Najnowszy numer czasopisma poświęcono komedii. Zgodnie z tematem przewodnim, do udziału w sesji okładkowej zaproszono jedne z najbardziej popularnych komediantek w Stanach Zjednoczonych - Kate McKinnon, Issę Rae oraz Sarę Silverman. Kobiety pozują w wytwornych sukniach wieczorowych na tle, które łudząco przypomina to ze styczniowej sesji Vanity Fair. Na pierwszy rzut oka, okładka wydaje się zachowywać klasyczny blichtr Hollywoodu, jednak po dokładniejszych oględzinach zauważamy, że na zdjęciu znajduje się dużo więcej par kończyn niż osób. "Korekta" jest zrobiona w sposób tak ostentacyjny, że po krótkiej chwili oczywistym staje się, iż był to celowy zabieg, mający wyśmiać współczesne zjawisko nadużywania retuszu.

Redakcja Vanity Fair jest podobno wściekła, że nikt nie poinformował ich o żartobliwych zamiarach GQ. Trzeba pamiętać, że oba magazyny należą do tego samego właściciela - Condé Nast, którego klejnotem koronnym w ofercie wydawniczej jest Vogue, znany również jako biblia mody.

Jak sądzicie, czy teraz redakcje nauczą się dokładniej egzaminować dzieła swoich grafików?

bCzLJQBV
bCzLJQBW
bCzLJQBX
bCzLJQCq
KOMENTARZE
(24)
gosciówka
2 lata temu
Super to wyszło 😂😂😂 Ktoś z sarkastycznym poczuciem "chómoru" 😉
Charlie
2 lata temu
Wydaje mi się, że to był zamierzony efekt, wiele kończyn i dziwnie przekręcona noga w GQ
gość
2 lata temu
Coś nie tak poszło z fotkami.... Waszymi.
bCzLJQCr
gość
2 lata temu
Kowalczyk całkiem zmienili twarz.
gość
2 lata temu
Bo to są reptalianki! :D
Najnowsze komentarze (24)
gość
2 lata temu
ZAMIERZONY EFEKT A WY ROBICIE Z TEGO HALO WSTYD
Gość
2 lata temu
Zdjęcie śmieszne, można tak się pobawić zdjęciami za znajomymi. Między fotkami pisemko Rossmanna i zdjęcie Kowalczyk, ktora wygląda jak młoda Pacuła, pięknie choć nie do poznania
gość
2 lata temu
przeciez to tak DLA JAJ< g***i pudlu!
Gość
2 lata temu
Komediantki???
12
2 lata temu
Porę, przetrę wytre a zabiorę go z sobą
Lothario
2 lata temu
Sarah Silverman - MILF, a Oprah Winfrey ma fajne, wielkie cyce.
Gość
2 lata temu
Fajny pomysł.
gość
2 lata temu
O Oprah swego czasu było bardzo głośno, że jest reptilianką, było na to mnóstwo dowodów, ale nagle z dnia na dzień wszystko wyparowało z Internetu. Może obrócą to w żart, ale nie będę zdziwiona usunięciem tego artykułu i wszystkich zdjęć z internetu.
bCzLJQCj
gość
2 lata temu
Kidman coraz młodsza jak nasz Krzysiu Ibisz
gość
2 lata temu
Ta stojąca kobieta (na ostatnim zdjęciu) pewnie jest bogata, więc mogłaby sobie wstawić implanty piersi albo zwyczajnie nie zakładać kreacji, które tylko "uwydatniają" ten problem.
WrednyDzienni...
2 lata temu
Kate McKinnon jest świetna w SNL. A co do okładki świetne i autentyczne mimo nagromadzonego Photoshopa. Autentycznie wyśmiewa to co się dzieje na okładkach dużych pism.
gość
2 lata temu
Ta w granatowym stroju kąpielowym ma jakieś krzywe cycki, jeden większy od drugiego.
gość
2 lata temu
Co się dzieje z oczami Opry na tym drugim zdjęciu?! Naćpała się albo wypiła o kieliszek za dużo?
gość
2 lata temu
Oprah od botoksu ma tak gumową twarz, że jej próby zaśmiania się wyglądają komicznie.
bCzLJQCL