Poseł Pięta został ZAWIESZONY! Stracił też miejsca w komisjach
stanisław pięta
04.06.2018 14:45

Poseł Pięta został ZAWIESZONY! Stracił też miejsca w komisjach

Kochliwy polityk płaci cenę za romans z Izabelą, fanką Andrzeja Dudy.

Podziel się
Dodaj komentarz

Wygląda na to, że poseł Stanisław Pięta ponosi właśnie konsekwencje romansu z Izabelą Pek, psychofanką Andrzeja Dudy. Jak poinformowała właśnie Beata Mazurek, rzecznik Prawa i Sprawiedliwości, kochliwy Pięta został zawieszony w partii. Straci też miejsca w komisjach.

Poseł Stanisław Pięta zawieszony w prawach członka partii i klubu PiS. S.Pięta będzie także wycofany z prac komisji śledczej ds. Amber Gold oraz komisji ds. służb specjalnych - napisała Mazurek.

Przypomnijmy, że romans posła Pięty jest najgorętszym tematem politycznych ostatnich dni. Według Faktu, polityk miał zaangażować się w relację z modelką i wielbicielką Andrzeja Dudy, Izabelą Pek. Pięta chciał załatwić jej posadę w spółce skarbu państwa, chociaż Izabela skromnie marzyła o pracy w charakterze zwykłej urzędniczki. Kobieta wyznała wszystko w tabloidach, mszcząc się na kochliwym Pięcie: Kochanka Pięty udzieliła pierwszego wywiadu: "Nie mogłam dłużej znieść TEJ PODŁOŚCI. On był w moim domu, zapewniał mamę, że SIĘ MNĄ ZAOPIEKUJE"

Współczujecie?

komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
04-06-2018

gośćA tak rozliczał z moralności gejów, matki dzieci z in vitro i feministki - a tu proszę.

04-06-2018

GośćŁadnie go urządziła.Teraz pewnie ci co mają kochanki na bogu robią w gacie ,bo teraz kazdy moze byc nastepny.A było siedzieć na d... przy żonie a nie … Czytaj całość

04-06-2018

GośćCały PiS trzeba zawiesić za niszczenie kraju

05-06-2018

gośćprawdziwy pisowski katolik

05-06-2018

K.On łajdak, ale ta kobieta tez jakaś psychiczna

05-06-2018

gośćno to ma po karierze!!! jest spalony stary głupi dziad!!!

05-06-2018

jarekTo on chciał wynosić niepelnosprawnych siłą z Sejmu? Może teraz jego trzeba wynieść.

05-06-2018

gośćTa kobieta to jakas infantylna wariatka. Z jednej strony rozbierane sesje i romans z zonatym kolesiem, z drugiej kosciol, pis, pisiorska obluda i … Czytaj całość

05-06-2018

gośćPsychofanka pisu, a tak nie ma wstydu, ze matce przedstawia zonatego kochanka i starego dziada. Precz z nia i pieta.

05-06-2018

gośćTaaaaa bardzo współczuję... buahahaha