Robert Brylewski zmarł wskutek urazu po pobiciu? Sprawę wyjaśnia prokuratura

63
Podziel się

Znane są nowe informacje dotyczące okoliczności śmierci muzyka.

Robert Brylewski zmarł wskutek urazu po pobiciu? Sprawę wyjaśnia prokuratura

Informację o śmierci 57-letniego muzyka przekazała wczoraj jego rodzina. Z oświadczenia mogliśmy się dowiedzieć, że Brylewski od kilku tygodni był w śpiączce, która była efektem odniesionego urazu. Fakt donosi, że artysta trafił do szpitala w styczniu 2018 roku po tym, jak zostal brutalnie pobity przez mężczyznę, u którego matki wynajmował mieszkanie.

W szpitalu przeszedł operację trepanacji czaszki, po której wrócił do domu. Niestety, stan jego zdrowia zaczął się pogarszać i dodatkowo zachorował na zapalenie płuc. W marcu ponownie musial być hospitalizowany. Lekarzom nie udało się wybudzić go ze śpiączki. Znajomy muzyka w rozmowie z Faktem poinformował, że "artysta zmarł w wyniku kłopotów z krążeniem i zatrzymania pracy serca".

Odpowiedzialny za pobicie mężczyzna, Tomasz J. od stycznia przebywa w areszcie z zarzutem ciężkiego uszkodzenia ciała. Dziś prokuratura poinformowała, że zostanie przeprowadzona sekcja zwłok i nie jest wykluczona zmiana kwalifikacji prawnej czynu zarzucanego podejrzanemu.

Postępowanie nadal się toczy. Dotychczas sprawca miał postawiony zarzut ciężkiego uszkodzenia ciała i przebywa od stycznia w areszcie. Z uwagi na śmierć pokrzywdzonego prokurator podjął decyzję o przeprowadzeniu sekcji zwłok. Jakiekolwiek decyzje odnośnie ewentualnej zmiany zarzutów będą podejmowane po uzyskaniu opinii biegłego, w tym nie można wykluczyć zmiany kwalifikacji prawnej czynu zarzucanego podejrzanemu - powiedziała w rozmowie z WP Gwiazdy Renata Mazur z Prokuratury Rejonowej Warszawa – Praga Północ.

KOMENTARZE
(63)
Gość
2 lata temu
Jakiś brutal go po prostu zabił:( Powinien siedziec do konca zycia!
Gość
2 lata temu
Tacy, którzy rzucają się do drugiego z łapami, szczególnie bez powodu, powinni gnić w p*****u, a nie dostawać zawiasy, czy odpowiadać za nieumyślne spowodowanie śmierci.
Gość
2 lata temu
Niech gnojek gnije w wiezieniu jak nie zna znaczenia nietykalnosci cielesnej.
Gość
2 lata temu
Punk not dead!!!!!
Gość
2 lata temu
Ludzie otwórzcie swoje serca i dawajcie innym dobro i miłość. Nigdy nie wiesz czy dziś nie będzie twój ostatni dzień więc żyj tak żeby twoja mama była z ciebie dumna.
Najnowsze komentarze (63)
Gość
2 lata temu
A kto to jest ?
Gość
2 lata temu
Wielką tragedią. Dresiarz z Pragi go zabił. A najgorsze że zabił człowieka który nie bał się systemu. Był w porzadku do ludzi. Nigdy nie był pazerny jak dzisiejsze gwiazdki
gość
2 lata temu
Dobra zmiana polega na tym, że można ładować w ryj każdego liberała i lewaka i jest 500+. A, i nie ma uchodźców. To z tych przyczyn na nich głosowałem, choć widać ze to tez z*********a banda.
Krakus
2 lata temu
ludzie. ogarnijcie sie. wszytkie ceny paliw poszly w gore bo sytuacja w zatoce perskiej czy wyjscie usa z porozumienia nuklearnego z iranem sa wina Donalda Trumpa i stojacych z nim z***w
Marcin
2 lata temu
ceny paliwa sa zalezne od kursu dolara amerykańskiego do złotówki czy relacji popyt-podaż. no i w ten sposob mamy w tej chwili coraz drozsze paliwo.
John
2 lata temu
ropa drożeje, paliwo na stacjach też. trzeba przeczekać. to wszystko zalezy od sytuacji geopolitycznej i ż***w
Lisel
2 lata temu
to ze podniosly sie ceny paliw to nie znaczy ze nie spadna. moim zdaniem to chwilowy kryzys. byleby nie pojawily sie znowu jakies czynniki podnoszace ryzyko.
Lisel
2 lata temu
rozpada sie przemysl naftowy w wenezueli no i nam sie dostaje podwyzkami cen paliw
naiwny
2 lata temu
Elektromobilność to przyszłość, olac ceny paliw
jestem za
2 lata temu
Inwestycje inwestycjami, ale zdrowie człowieka musi być stawiane zawsze na pierwszym miejscu !
amen
2 lata temu
Święta prawda! Ale póki chłop siedzi w areszcie od stycznia, a sprawa najwyraźniej nie ruszyła z miejsca, to nie nam osądzać czy bez powodu czy jednak z powodem wyskoczył do niego z łapami. Zazwyczaj jest drugie dno, a i znamy przypadki, gdy niewinni siedzieli za kratami, bo tak...
kopter
2 lata temu
widzieliscie czy sie rozni shell od naszych polskich stacji? podnosza ceny jak zydzi. polskie stacje bronia przed podwyzkami
Khorsj
2 lata temu
to trump podwyzszyl nam ceny paliwa
anty
2 lata temu
polskie paliwowki pokryqwaja wzrost cen benzyny, ale przez amerynakow i arabow idzie wszystko w gore
...
Następna strona