Trwa ładowanie...
Przejdź na

STAŁO SIĘ! Sara Mannei zaprezentowała debiutancki singiel "Łapię tlen"

791
Podziel się:

Lepiej od innych śpiewających WAG?

STAŁO SIĘ! Sara Mannei zaprezentowała debiutancki singiel "Łapię tlen"

Choć prawdopodobnie poza redakcją Pudelka i przyjaciółmi Sary Boruc nikt nie czekał na tę premierę, musimy przyznać, że odświeżaliśmy kanał z wypiekami na twarzy.
Żona Artura Boruca zapowiadała swój muzyczny debiut od ponad dwóch lat. Kiedy już zaczynaliśmy jej groźby muzyczne traktować w kategorii żartu, urzeczywistniła swoje wizje artystyczne się w postaci "seksownego" teledysku do utworu Łapię tlen.

Jak się jednak okazuje, nie taki diabeł straszny jak go malują. Debiutancki singiel Sary Boruc jest naprawdę dobrze wyprodukowany i choć ciężko przechodzi nam to przez palce, równie dobrze zaśpiewany.

Pewnie wielu z obserwatorów Sary, spodziewało się, podobnie jak my, bezbarwnego numeru z prostą linią melodyczną, podzielonego na przydługie zwrotki i skoczny, z potencjałem na radiowy hit refren. Tymczasem Sara zaskakuje nie tylko niestandardową budową utworu, ale i licznymi zabiegami i ozdobnikami wokalnymi, które umiejętnie wplata od pierwszych sekund utworu. Ciekawe przejścia, lekki, przyjemny dla ucha refren i czysty wokal z delikatnie podkreślającymi go efektami, zamiast modnego w ostatnim czasie autotune'a zabijającego barwę głosu sprawiają, że ciężko o muzyce śpiewającej WAGs napisać coś złego.

Piosenka Łapię tlen może posłużyć innym, polskim wokalistkom jako przykład. Sara udowodniła, że nie trzeba śpiewać po angielsku ze słowiańskim, nieprzyjmnym dla ucha akcentem, by utwór brzmiał świeżo i "zachodnio".

Oczywiście są rzeczy, obok których nie możemy przejść obojętnie. Mały minus wędruje do Sary za korzystanie z pomocy tekściarza. Żona Artura jest jedynie współodpowiedzialna za warstwę liryczną najnowszego singla. W oczy kłuje również teledysk, na którym Sara w "seksowny" sposób wije się w koronkowym topie po podłodze.
Tak dobry numer naprawdę zasługuje na lepszy obrazek.

Jak myślicie, na albumie Sary znajdzie się wspólny utwór z Mariną?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(791)
gość
4 lata temu
oho, zapłaciła Wam za promkę i dobrą recenzję, haha!
Gość
4 lata temu
W tych czasach kazdy moze "spiewac"
gość
4 lata temu
Ty pudel tak na poważnie się zachwycasz?
Gość
4 lata temu
Słabe...
gość
4 lata temu
Ciekawe czy na żywo też będzie tak dobrze zaśpiewany ten utwór.
Najnowsze komentarze (791)
Gość
4 lata temu
Mi sie poprostu nie podoba i tyle
Gość
4 lata temu
Nie lubię....
Gość
4 lata temu
Myślę, że nie każdy ogląda wszystko, żeby vevo miało pozostać, powinni zakończyć wszystko....
Gość
4 lata temu
Nie jestem za tym, żeby taka strona pozostała....
Gość
4 lata temu
Do niczego.
Gość
4 lata temu
Nie podoba mi się....
Gość
4 lata temu
Nie podoba mi się vevo, bo tam nie ma piosenek dla każdego, bo tylko widać dawny gust "murzyna". Kto to zrobił? Myślę, że nie ta osoba, bo myśleć nie jest ciężko, a tam jest wariatka....
Gość
4 lata temu
Nie potrafią wybrać piosenek, bo się tylko mylą.
Gość
4 lata temu
Potrafią tylko się wywyższać, a tam jest brudno, a także nie widać higieny osobistej na rynku światowym....
Gość
4 lata temu
Nie mają rozeznania na vevo PL, żeby pokazywać muzykę.
Gość
4 lata temu
Myślę, że tylko drążą odrębne tematy, o których nikt nie ma pojęcia.
Gość
4 lata temu
Nie powinni pokazywać nieznanej muzyki, bo przecież się jej nie rozumie od razu, nie można się przestawiać jak zegarek na wiosnę, naprawdę chcą tylko kasę zarobić, a nie ludziom czas zająć nawet w pracy.
Gość
4 lata temu
Taka strona z murzynami nie powinna istnieć przy tak dużej różnicy kulturowej, bo kto będzie tego słuchał. A do życia się nie zmusza.
Gość
4 lata temu
Zbiory teledysków są tylko ograniczone, przecież wiadomo o wykonawcach z lepszych narodowości, a nie tylko prezentują Afrykę-Amerykę obok Polski, tylko żenada....
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie