Trwa ładowanie...

Mundial 2018: Lewandowski kontra Rodriguez

0
Podziel się:
0
Podziel się:

Który robi na Was większe wrażenie?

1
 / 16
Lewy kontra James
Lewy kontra James
0
0

Robert Lewandowski to bez wątpienia największa gwiazda naszej reprezentacji. Międzynarodowa kariera Roberta rozpoczęła się na dobre po jego transferze do Borussii Dortmund. Choć początki Lewego w Niemczech były raczej ciężkie, krok po kroku stał się jedną z największych gwiazd niemieckiej Bundesligi. Umiejętności strzeleckie Roberta zrobiły wrażenie na władzach Bayernu Monachium, latem 2014 roku Lewandowski podpisał kontrakt z najbardziej utytułowanym niemieckim klubem.

Swoją pozycję w polskiej kadrze, Robert potwierdził dopiero podczas Euro 2016 we Francji, gdzie już jako kapitan poprowadził narodową drużynę do ćwierćfinału.

Dziś, Robert Lewandowski jest prawdziwą marką, rozpoznawalną na świecie. W popularności na pewno pomagają liczne reklamy, w których występuje Lewy. Na popularności Roberta, na pewno korzysta jego żona Anna. Lewandowska postanowiła, że zostanie drugą Chodakowską i z uporem maniaka, przekazuje Polakom swoje mądrości dotyczące odżywania i stylu życia. Niestety, wychodzi różnie. Para wychowuje wspólnie małą Klarę. Pierwsze dziecko Roberta przyszło na świat na początku maja 2017 roku.

James Rodriguez to kolega Lewego z Bayernu Monachium, a przy okazji największa gwiazda reprezentacji Kolumbii. Dobra gra na Mistrzostwach Świata w Brazylii w 2014 roku (James został królem strzelców) zaowocowała transferem do słynnego Realu Madryt. Niestety, Kolumbijczyk nie sprostał ogromnym oczekiwaniom, w rezultacie coraz częściej lądował na ławce rezerwowych. Ostatecznie hiszpański klub zdecydował się na wypożyczenie 27-latka do Bayernu. W niemieckim klubie, James poczuł się na tyle pewnie, że zadeklarował iż zostaje w Monachium.

Życie rodzinne Kolumbijczyka nie jest tak poukładane jak życie Lewandowskiego. Choć od 2010 był mężem kolumbijskiej siatkarki Danieli Ospiny. Para rozstała się w 2017 roku. Powodem rozstania był... romans Jamesa. Kolumbijczyk zdradził swoją żonę z rosyjską "modelką" Helgą Lovekaty, którą poznał na imprezie Cristiano Ronaldo. Rosjanka tak zawróciła mu w głowie, że ten zapomniał nie tylko o żonie, ale o fakcie, że razem wychowują malutką córeczkę.

Piłkarz na szczęście wciąż angażuje się w wychowanie małej Salomé, co pokazują liczne zdjęcia z małą na Instagramie.

2
 / 16
Obaj piłkarze występują w Bayernie

Robert do Monachium przeniósł się w 2014 roku. Wcześniej był gwiazdą BVB.

3
 / 16
James występował kiedyś w Realu

James odszedł z Realu jako "niewypał transferowy". Kolumbijczyk nie spełnił ogromnych oczekiwań jakie pokładali w nim kibice i władze hiszpańskiego klubu. W Bayernie powrócił jednak do formy, którą błyszczał na mundialu w Brazylii.

4
 / 16
Są największymi gwiazdami reprezentacji

Lewandowski w kadrze zadebiutował już w 2008 roku, ale największy sukces z reprezentacją odniósł dopiero 8 lat później, na EURO 2016, gdzie jako kapitan poprowadził naszą kadrę do ćwierćfinału. Lewy to nasz najskuteczniejszy strzelec w historii. Dla Polski zdobył 55 bramek.
Rodriguez również kapitanuje swojej reprezentacji, dla której strzelił 21 goli. Był królem strzelców na brazylijskim mundialu. Dostał też nagrodę za najładniejsze trafienie.

5
 / 16
Bardzo kochają swoje córki

Klara Lewandowska ma już ponad roczek. Salomé ma 5 lat. James w przeciwieństwie do Roberta, nie ukrywa swojej córki przed światem i chętnie dzieli się jej zdjęciami na Instagramie.

6
 / 16
Różni ich podjeście do małżeństwa

Niestety, James nie jest już matką Salomé. Para rozstała się w 2017 roku.

7
 / 16
James miał romans z rosyjską "modelką"

Głośny romans z rosyjską "modelką" Helgą Lovekaty przekreślił definitywnie, trwające 7 lat małżeństwo.

8
 / 16
Miał ją poznać na imprezie u Cristiano

Rosjanka zrobiła na Jamiesie tak ogromne wrażenie, że ten zupełnie stracił dla niej głowę..

9
 / 16
Nie trudno zgadnąć co w niej zobaczył

Helgę śledzi na Instagramie ponad 4 miliony obserwujących.

10
 / 16
Obaj piłkarze dbają o włosy

James jak każdy latynoski piłkarz dba o swój wygląd. Podobnie jak Robert, reklamował szampon do włosów.

11
 / 16
I myją je regularnie szamponem

Robert bardzo chętnie podpisuje kontrakty reklamowe. Reklamował już: tajwańskie telefony, polskie garnitury, napój gazowany i oczywiście szampon przeciwłupieżowy.

12
 / 16
Muskulatura obu panów robi wrażenie

Obaj piłkarze są często goszczą na siłowni. Wiedzą, że siła fizyczna jest dziś niezbędna w walce na boisku i pomaga w walce z rosłymi obrońcami.

13
 / 16
Doskonale prezentują się w garniturach

W eleganckiej wersji obaj również prezentują się bez zarzutu.

14
 / 16
Obaj lubią eksperymenty

Nie stronią też od odważnych ruchów. O kontrowersyjnej zmianie koloru włosów Lewego mówił chyba cały piłkarski świat. Blond pasemka Jamesa już nie zrobiły takiego wrażenia

15
 / 16
Lewy czy James?

Robert i James są bardzo aktywni na Instagramie. Który prezentuje się lepiej?

16
 / 16
Lewy czy James?

Który z nich będzie miał powody do zadowolenia po meczu Polska Kolumbia?

KOMENTARZE
(0)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Czesana przez wiatr Monika Olejnik pędzi co tchu do krawcowej. Poświęcenie godne podziwu? (ZDJĘCIA)

Monika Olejnik śmiało może czuć się najczęściej fotografowaną gwiazdą na stołecznych ulicach. Tym razem dziennikarka została "ustrzelona" na zdjęciach w drodze do pracowni krawieckiej. Za ułożenie jej długich blond włosów tego dnia odpowiadał porywisty wiatr.
9.

Sandra Kubicka pokazuje pierwsze kadry z NOWEGO GNIAZDKA. "Pięknie zamykam ten rok"

Niedawno informowaliśmy, że Sandra Kubicka i Baron jednak się rozwodzą. Modelka przygotowuje sobie nowe gniazdko, a na Instagramie można zobaczyć kolejne etapy urządzania wnętrz.
8.

RZADKI WIDOK. Uśmiechnięta księżna Charlene wypełnia książęce obowiązki z mężem Albertem i dwójką bliźniaków (ZDJĘCIA)

Księżna Charlene, nazywana "najsmutniejszą księżną świata", pojawiła się w środę na świątecznym wydarzeniu w Monako. Pozując do zdjęć z rodziną, 47-latka pozwoliła sobie dla odmiany na delikatny uśmiech.
7.

Gwyneth Paltrow zabrała DOROSŁE dzieci na ściankę. Odziedziczyły po niej urodę? (ZDJĘCIA)

Gwyneth Paltrow triumfalnie powraca na kinowe ekrany. Na uroczystą premierę nowego filmu z udziałem Amerykanki zawitali też jej 21-letnia córka i młodszy o 2 lata syn. Żadne z nich nie planuje jednak iść w ślady rodzicielki.
6.

Wyrzeźbiona Małgorzata Socha pręży się w basenie. 45-letnia aktorka zachwyca formą niczym gwiazdy fitnessu

Gwiazda "Przyjaciółek" cieszy się ostatnimi słonecznymi chwilami na wakacjach, bo za chwilę wraca do Polski. Małgorzata Socha pokazała fanom zdjęcia, na których pozuje w basenie i chwali się mocno wysportowaną sylwetką. Chodakowska i Lewandowska powinny zacząć się bać?
5.

Edyta Pazura w świątecznej piżamie dekoruje dom na Boże Narodzenie: świece, kokardy, figurki (ZDJĘCIA)

Edyta Pazura to kolejna gwiazda, która pochwaliła się, że jej dom jest już gotowy na Boże Narodzenie. Jest elegancko, klasycznie, ciepło i przytulnie. Co sądzicie?
4.

Idealny dzień według Agnieszki Fitkau-Perepeczko: sprawunki na mieście, masaż i wizyta na bazarku (ZDJĘCIA)

Paparazzi przyłapali Agnieszkę Fitkau-Perepeczko podczas dnia pełnego aktywności. Celebrytka jeździła po Warszawie i załatwiała sprawunki, znalazła jednak też czas na szybką sesję masażu. A po wszystkim wybrała się na bazarek… Też zazdrościcie jej energii?
3.

Lily Collins promuje nowy sezon "Emily w Paryżu", prężąc się w krwistej sukni od Magdy Butrym! (ZDJĘCIA)

Lily Collins kontynuuje promocję nowego sezonu "Emily w Paryżu", tym razem zaskakując kreacją od polskiej projektantki Magdy Butrym. Aktorka, znana z takich produkcji jak "Love, Rosie" czy "Królewna Śnieżka", zachwyciła w czerwonej sukience podczas promocji piątej serii serialu.
2.

Britney Spears bawiła się na wakacjach z tajemniczym przystojniakiem. Po powrocie u jej boku kręcił się INNY. Nadążacie? (ZDJĘCIA)

Britney Spears wypoczywała niedawno na wakacjach w Meksyku, gdzie bawiła się na jachcie z wytatuowanym przystojniakiem. Teraz paparazzi przyłapali gwiazdę, gdy wracała z urlopu, ale u jej boku pojawił się już nowy adorator...
1.

Anna Lewandowska załatwia sprawunki w towarzystwie brata. Zaparkowała wartego MILION ZŁOTYCH mercedesa na ZAKAZIE (ZDJĘCIA)

Podczas ostatniego pobytu w Warszawie Anna Lewandowska mogła liczyć na towarzystwo paparazzi. Trenerkę sfotografowano, gdy w towarzystwie brata załatwiała sprawy na mieście wieczorową porą. Znów zaparkowała w niedozwolonym miejscu...