Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dariusz K. nie odpowie za grożenie żonie. Prokuratura umorzyła śledztwo

43
Podziel się

Śledczy nie znależli dowodów na to, że telefon, z którego wysyłano groźby karalne pod adresem żony Dariusza K. należał do niego.

Dariusz K. nie odpowie za grożenie żonie. Prokuratura umorzyła śledztwo
bDnKpZMB

Jesienią miną cztery lata odkąd Dariusz K., aresztowany w lipcu 2014 roku za zabicie kobiety na pasach pod wpływem kokainy, i jego wieloletnia partnerka wzięli ślub w warszawskim areszcie.

Początkowo nic nie zapowiadało, że tak się to skończy. Dariusz K. początkowo nie chciał mieć nic wspólnego z kobietą, która urodziła mu córkę. W ustaleniu ojcostwa musiał pomóc mu sąd.

Na szczęście potem było już z górki: drogie prezenty, markowe zakupy i modny skuter Vespa, który Darek podarował swojej ukochanej. Sielanka skończyła się w lipcu 2014 roku, gdy naćpany celebryta zabił na pasach przechodzącą na zielonym świetle kobietę.

bDnKpZMD

Partnerka celebryty zapewne nie zdawała sobie sprawy z tego, że luksusowe życie, które wiodła u boku Dariusza, było w dużej mierze na kredyt. Jesienią 2014 roku przekonała go, że pomoże mu znacznie skuteczniej jeśli, jako żona, uzyska prawo do dysponowania resztkami jego majątku.

Niestety, kiedy przyszło do zbierania pieniędzy na kaucję, okazało się, że nie ma z czego...

Mimo że kwota nie była wygórowana, bo życie 63-letniej Ewy J sąd wycenił na zaledwie 400 tysięcy złotych, okazało się, że ze sprzedaży domu Darka w Milanówku, po odświeżeniu garderoby i kupnie nowego BMW, nie zostało zbyt wiele. Ostatecznie kaucję wpłaciła bogata ciocia celebryty.

Z czasem stosunki między małżonkami znacznie się ochłodziły. Żona Dariusza K. złożyła nawet w prokuraturze zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez wysyłaniem drogą SMS-owa gróźb karalnych pod jej adresem.

bDnKpZMJ

Jednak, jak informuje tygodnik Twoje Imperium, od tego jednego zarzutu celebrycie udało się wywinąć. Śledczy nie znaleźli dowodów na to, że telefon, z którego grożono żonie Dariusza K. należał do niego. Ściśle mówiąc, do tej pory nie udało się, ustalić, z czyjego telefonu wysyłano groźby karalne pod adresem żony Dariusza K, więc postępowanie zostało umorzone.

bDnKpZMK
bDnKpZNe
KOMENTARZE
(43)
Marta uk
2 lata temu
tak właśnie fukncjonują celebryci w Polskim kraju... szkoda że zwykły kowalski dawno by siedzial bez dyskusji
Inista
2 lata temu
Bogaty chj sie z wszystkiego wybroni. Kokan
Gość
2 lata temu
Jestem na urlopie i mam tak wielkiego dola , ze nawet cieszyc sie nie potrafię. I jeszcze piszę o tym na pudelku. Zalamka totalna :(
bDnKpZNf
Gość
2 lata temu
Sprawiedliwosc w PL za hajs mozna byc na wolnosci wystarczy walizkami $$ nosic do adwokatow
gość
2 lata temu
Pamiętam jak byłam w szoku gdy "diva" wyszła za niego, takiego "zwykłego" chłoptasia, ale pomyślałam, że to pewnie dobry człowiek, opiekuńczy, solidny itp, a to najcenniejsze, i okazało się, że nie dość, że zwykły, to jeszcze ćpun, kombinator i wszystko co najgorsze, tacy to są nasi celebryci, jedna wielka ściema pod publiczkę.
Najnowsze komentarze (43)
gość
2 lata temu
lachudra powinien zgnic w wiezieniu za zabiciekobiety
gość
2 lata temu
dziwne to wszystko jest nabroił i niewinny
N.
2 lata temu
Moj ex dostał 3 lata zakazu zbliżania sie do mnie i jakiegokolwiek kontaktu, plus 290 prac społecznych. Ale to w UK.
2 lata temu
To rzeczywiście ważne, ale przy okazji chcę spytać o jeszcze jedną ważną kwestię. Psie Pole, Maślice, Jagodno. Jakie inne osiedla są źle skomunikowane z centrum miasta?
2 lata temu
Ten temat jest ważny, ale korzystając z okzaji, chciałem spytać o jeszcze jedną rzecz. Czy uważacie, że takie rozwiązania jak wytyczanie buspasów i torowisk jak na ulicy Traugutta to dobre rozwiązanie? Z chęcią poznam Waszą opinię.
Gość
2 lata temu
A czy ten ćpun odpowiada za co kolwiek , Edzia do p*****a zamknij gnoja
Gość
2 lata temu
Chce umrzeć ;(
gość
2 lata temu
Kierowca Tira zabił z miesiąc temu dwoje nastolatków jadących w busie.Ciekawe ile dostanie
bDnKpZMX
gość
2 lata temu
Pewnie go oskubala z kasy i facet sie wściekł.Ja sie nie dziwie
Gość
2 lata temu
On z Łomży, pamiętam go ze szkoły... Szkoda że tak skończył, nie zapowiadał się na bandytę
Gość
2 lata temu
wg wymoaru sprawiedliwosvi telegon sam wysylal pogrozki
Gość
2 lata temu
Co to k***a za opis całej sytuacji czy go było stać czy nie było bardziej kto wam zapomniał za to abyście to napisali połowa celebrytów bierze koks lub mewke i wszysto Oki a chłop winny bo winny to nie była gra tylko mocniejszy kop kto chce mocniejszego kopa zapraszam 510-965-876 pozdrawiam
gość
2 lata temu
tylko w polsce taki balagan, w innym kraju siedzialby tak dluo, ze zapomnialby jak wyglada drzewo. a ttaj przepustki i kotlety na parze
Gość
2 lata temu
Niezły kanał
bDnKpZNz