Trwa ładowanie...
Przejdź na

Siostra Bukowska KRYTYKUJE TRENING Krychowiaka: "Buty do biegania i poduszka to NIE NAJLEPSZY pomysł"

135
Podziel się

Przypomnijmy, że siostry Bukowskie wydały niedawno książkę z kradzionymi przepisami. Powinny pouczać innych?

Siostra Bukowska KRYTYKUJE TRENING Krychowiaka: "Buty do biegania i poduszka to NIE NAJLEPSZY pomysł"
bCyXuVVN

Trzeba przyznać, że Grzegorz Krychowiak ma za sobą trudny czas. Pomijając już wypożyczenie z Paris Saint Germain, wymarzonego klubu Krychy ze stadionem w stolicy mody, do West Bromwich Albion w stolicy metalurgii - zespołowi, któremu nie udało się utrzymać w angielskiej Premier League, spadek formy i haniebne miejsce w najgorszej jedenastce mundialu... Nagrania udostępnione na Instagramie jego dziewczyny, tylko pogorszyły jego sytuację.

Kiedy mogło się wydawać, że PR-owo żaden celebryta nie znajduje się w równie żenującym położeniu co Grzesiek, z nieba spada siostra Bukowska - "autorka" książki z kradzionymi przepisami kulinarnymi. Przywłaszczenie własności intelektualnej siostry tłumaczyły tym, że zawartość "swojej" książki znalazły w Internecie.

bCyXuVVP

Dziewczynom jednak nie wstyd i wciąż, pomimo zdemaskowania ścieżki ich "kariery", starają się pozować na autorytety w dziedzinie kulinariów, a teraz także... sportu i rekreacji.

Pati Bukowska za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie, postanowiła skrytykować Grzegorza Krychowiaka za sposób, w jaki wykonuje swoje ćwiczenia na siłowni:

Turbo ekspertem od treningu nie jestem ale... maszyna Smitha, buty do biegania i poduszka to nie najlepszy pomysł - napisała pomijając zasady ortografii i interpunkcji.

bCyXuVVV

Cóż, my może nie jesteśmy ekspertami od literatury, ale wydawanie książek ze skradzionymi przepisami to chyba nie najlepszy pomysł...

bCyXuVVW
bCyXuVVX
bCyXuVWq
KOMENTARZE
(135)
Gość
2 lata temu
Siostry takie siostry srakie a weźcie sobie te porady wsadzcie w d*p
Gość
2 lata temu
wydawanie książek ze skradzionymi przepisami to chyba nie najlepszy pomysł... Hahaha pudel mistrz ciętej riposty 😂
gość
2 lata temu
Kim ona jest?
bCyXuVWr
Gość
2 lata temu
Halo !!! Mecz półfinałowy się skończył. Czy tu ktoś pracuje ??? 🙄
gość
2 lata temu
Ocalić orkę pannę młodą przed feedersem!
Najnowsze komentarze (135)
gość
2 lata temu
On jak baba wyglada
Gość
2 lata temu
Kto to jest ta wieśniaczka ????
Gość
2 lata temu
On to dla mnie taki p****o cabalero
gość
2 lata temu
Boże, litości i kto to mówi, a raczej pisze!!! Jak śmiecie komukolwiek zwracać uwagę o pomijaniu zasad ortografii i interpunkcji, skoro sami tych zasad nie stosujecie, bo najwyraźniej ich nie znacie matoły niedouczone, robicie byki na poziomie podstawówki!!! Spójrzcie najpierw na siebie, a potem krytykujcie innych.
gość
2 lata temu
to bo ta g****a p mysli ze trenowanie zeby chwalic sie cialem na insta to to samo co trenowanie do sportu zawodowego
gość
2 lata temu
Przystojniak i dba o siebie co jest w tym zlego
Gość
2 lata temu
Chcem? Co to za czasownik?
gość
2 lata temu
Co za wredna lala... ;) :/ Pamiętaj jednak by zajrzeć jeszcze na bloga AliveBetter, skąd dowiesz się, w jaki sposób zdobyć tysiące prawdziwych obserwujących na Instagramie oraz z którego VPN-a warto obecnie korzystać! Pozdrawiam!
bCyXuVWj
gość
2 lata temu
czy ktos mi powie kim sa te jakies tam siostry????? Bo ja juz nie nadążam za tymi wszystkimi pannami Nikt :/
Gość
2 lata temu
Buty do biegania a jakie miał założyć szpilki czy buty do j****ia .Za dużo s****y w mordzie siostry bukowskie mają w głowie i zaczyna wypalać im mózg.Siosty bukowskie sexlalki które zostały zrobione do ****nka
gość
2 lata temu
jedni i drudzy siebie warci w tym pustym show biznesie
Gość
2 lata temu
Uwielbiam to. Założyć sportowe ciuchy, cyk foto i jestem bywalczynią siłowni. Tylko jakby ćwiczyła to by miała mięśnie uda rozwinięte a nie takie chude
gość
2 lata temu
A kto pamięta jak w Mariocie ćwiczył Obama, to co tam robił, było żenujące, co najwyżej od takich ćwiczeń urósłby mu garb. Niektórzy trenerzy personalni też wymyślają jakieś dziwaczne ćwiczenie, może i oryginalne, ale i nieskuteczne.
gość
2 lata temu
jaki trening takie granie
...
Następna strona
bCyXuVWL