Środa 11.07.2018

Gilon reklamuje polską markę w Nowym Jorku

Karolina Gilon modapudelek

Gilon reklamuje polską markę w Nowym JorkuFot. Materiały prasowe ReservedTwórcy programu Top Model obiecywali uczynić z jego uczestników prawdziwe gwiazdy modelingu. Niestety, choć część dziewcząt i chłopców, którzy zdecydowali się na udział w show TVN-u, wciąż funkcjonuje w naszym show biznesie, to chyba nikt z nich nie zrobił prawdziwej kariery w modowej branży.

Na tym tle całkiem nieźle wypada Karolina Gilon. 28-latka zarzuciła chyba wprawdzie marzenia o karierze na wybiegu, ale w zamian za to świetnie radzi sobie jako internetowa "influencerka". Dzięki licznym tatuażom i charakterystycznej urodzie Gilon zyskała w sieci popularność liczoną w setkach tysięcy fanów.

Tę sławę i wpływ na młodych internautów postanowiła wykorzystać marka Reserved, która właśnie wybrała Gilon na swoją nową "ambasadorkę". Celebrytka kilka tygodni temu poleciała do Nowego Jorku, gdzie nakręciła spot promujący nową kolekcję polskiego brandu.

Zobaczcie, jak Karolina radzi sobie w roli modelki, wcielając się w "polską wersję serialowej Carrie Bradshaw".

Zachęciła Was do zakupów?

 

Awww !! ❤️ pamiętacie jak niedawno byłam z @evree_polska w New York ? Wykorzystałam ten moment by zrobić kampanie dla @reserved 🙌🏽 wpadłam na pomysł , zebrałam ekipę i mamy to !!!! Owoc naszej amerykańsko polskiej współpracy ❤️ Poranek na Soho , dzień na Midtown a wieczór w klimatycznym Chinatown . Inspiracją były seriale : Gossip Girl i Sex w Wielkim Mieście 💪🏼 jestem przeszczęśliwa z efektów .. a Wam jak się podoba ? Piszcie w komentarzach 😀 wbijajcie tez na insta @reserved i piszcie im jak Wam się podoba robota , która dla nich zrobiłam 💕 Ekipa : DOP: @lukaschmiell Styling: @pkedzierski & @karolinaborcherthunter MuA: @killahcamz Hair: claraleopard Prod: @wojtek.nyc #reserved #ReservedForMe #newyork #soho #chinatown #midtown #mood #fashion #style #daywithme

Post udostępniony przez Karolina Gilon (@karolinagilonofficial)Lip 10, 2018 o 5:16 PDT

Fot. Materiały prasowe ReservedFot. Materiały prasowe ReservedFot. Materiały prasowe ReservedFot. Materiały prasowe Reserved
Fot. Materiały prasowe Reserved
Fot. Materiały prasowe ReservedFot. Materiały prasowe Reserved

 

Fot. Materiały prasowe ReservedFot. Materiały prasowe ReservedFot. Materiały prasowe Reserved

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (95)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 95
Odpowiedz
168 27
zgłoś
Gość 11.07.2018 23:51
Nie rozumiem, skąd się bierze popularność takich dziewczyn. Z czego znana jest Gilon? Co potrafi robi (oprócz pozowania do zdjęć)? Jaki ma talent?
Odpowiedz
174 22
zgłoś
Gość 11.07.2018 23:52
Wyjątkowo toporna
Odpowiedz
14 32
zgłoś
gość 11.07.2018 23:54
Kolekcja super a Karolina tą kampanią przekonała mnie do posiadania wszystkiego co ma na sobie!!
Odpowiedz
21 5
zgłoś
Gość 11.07.2018 23:55
Maff zrobiła kampanie i Gilon „wymyśliła” podobny schemat.
Odpowiedz
86 9
zgłoś
gość 11.07.2018 23:55
Gdzie tu nawiązanie do seksu w wielkim mieście albo gossipgirl....
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 95