Trwa ładowanie...

Gwiazdy na premierze drugiej części "Mamma Mia": Meryl Streep, Amanda Seyfried, głęboki dekolt Cher... (ZDJĘCIA)

0
Podziel się:
0
Podziel się:

W "rodzinnym" wydarzeniu udział wzięli też Tom Hanks, Colin Firth i Pierce Brosnan z żonami. Wybierzecie się do kina?

1
 / 14
Meryl Streep, Cher, Amanda Seyfried i Tom Hanks
Meryl Streep, Cher, Amanda Seyfried i Tom Hanks
0
0

Powstała w 2008 roku kinowa ekranizacja musicalu Mamma Mia! z początku zdawała się być kontrowersyjnym pomysłem, ale niedługo po premierze okazała się jednym z najbardziej kasowych hitów roku. Mimo mieszanych opinii krytyków, komedia romantyczna z udziałem Meryl Streep, Pierce'a Brosnana i Amandy Seyfried zarobiła ponad 600 milionów dolarów i wskrzesiła zainteresowanie piosenkami Abby. Nic dziwnego, że producenci ostatecznie zdecydowali się na nakręcenie drugiej części, choć widzowie musieli na nią zaczekać dziesięć lat.

Długo wyczekiwana premiera sequela zatytułowanego Mamma Mia: Here We Go Again! odbyła się w poniedziałek w Londynie i przyciągnęła większość obsady znanej z pierwszej części filmu. Poza Meryl Streep, "rodzinne" wydarzenie przyciągnęło Amandę Seyfried, Pierce'a Brosnana, Colina Firtha i Toma Hanksa z małżonkami. Do "nowych twarzy" należały Lily James, wcielającą się w młodą Donnę, i niezniszczalna Cher, która na czerwonym dywanie tradycyjnie zaprezentowała się w seksownym wydaniu.

Zobaczcie gwiazdy na premierze drugiej części Mamma Mia. Wybierzecie się do kina?

2
 / 14
Cher

72-latka z okazji uroczystej premiery postawiła na czarną stylizację z głębokim dekoltem, zwracającym uwagę na koronkowe body...

3
 / 14
Cher i Meryl Streep

Na ściance dołączyła do niej koleżanka z planu, czyli filmowa Donna.

4
 / 14
Meryl Streep

Gwiazda zaprezentowała się w stylizacji z nowej kolekcji włoskiego domu mody Marni.

5
 / 14
Amanda Seyfried

Filmowa Sophie do zdjęć pozowała w zdobionym kwiatowymi aplikacjami garniturze od Alexandra McQueena.

6
 / 14
Amanda Seyfried z mężem, Thomasem Sadoskim

Ze względu na "rodzinny" charakter wydarzenia, na ściance towarzyszył jej mąż.

7
 / 14
Lily James

Nie zabrakło odtwórczyni roli "młodej Donny", która z okazji premiery założyła imponującą suknię od Oscara De La Renty.

8
 / 14
Tom Hanks z żoną, Ritą Wilson

Koleżankom po fachu kibicował znany aktor, który jest jednym z producentów filmu.

9
 / 14
Pierce Brosnan z żoną, Keely Shaye Smith

Filmowy Sam do zdjęć dumnie pozował z "drugą połówką", która jest znana jako była modelka i prezenterka.

10
 / 14
Colin Firth z żoną, Livią Giuggioli
11
 / 14
Benny Andersson i Bjorn Ulvaeus z zespołu ABBA
12
 / 14
Thandie Newton
13
 / 14
Christine Baranski
14
 / 14
Andy Garcia
KOMENTARZE
(0)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Tak wygląda willa Izabeli Macudzińskiej: złote żyrandole, ściany z luster i meble z logiem jej marki (ZDJĘCIA)

Izabela Macudzińska, jak na "królową życia" przystało, mieszka prawdziwie po królewsku. W jej domu prym wiodą dostojne kolory: biel i złoto, nietrudno też natknąć się na atrybut bogactwa - diament. Fajnie się urządziła?
9.

Klaudia El Dursi podsumowuje rajski urlop w Tajlandii: kąpiel w balii nago, zabawa z córką w basenie, zwiedzanie z synami (ZDJĘCIA)

Klaudia El Dursi relaksowała się z bliskimi w Tajlandii. Teraz pokazała na Instagramie, jak mijał im dzień podczas wakacji. Uwieczniła się z całą trójką pociech i udokumentowała kąpiel w balii nago.
8.

Martynie Wojciechowskiej zebrało się na wspominki. Sypnęła serią fotek z lat 90. Bardzo się zmieniła? (ZDJĘCIA)

Na instagramowym profilu Martyny Wojciechowskiej na chwilę zrobiło się nostalgicznie. W nowej rolce pochwaliła się zdjęciami z lat 90. "Proszę nie brać ze mnie przykładu z trzeciego zdjęcia" - ostrzega.
7.

Heidi Klum zabrała na premierę DOROSŁEGO SYNA. Henry Samuel z dumą pozował u boku mamy. Show-biznes się o niego upomni? (ZDJĘCIA)

Ścianki, bankiety i eventy to dla Heidi Klum niemal codzienność. Wygląda na to, że do świata show-biznesu nieśmiało puka również jej dorosły syn. 20-letni Henry Samuel jest modelem i coraz wyraźniej zabiega o uwagę mediów.
6.

Kylian Mbappé i Ester Expósito znowu RAZEM. Nie szczędzili sobie czułości w samochodzie (ZDJĘCIA)

Kylian Mbappé i Ester Expósito coraz częściej są widywani razem. Teraz zakochanych (?) sfotografowali paparazzi, którym udało się uchwycić ich spotkanie w samochodzie. Aktorka przemierzała madryckie ulice, po czym wsiadła do auta piłkarza, gdzie nie szczędzili sobie czułości.
5.

Deynn i Majewski BUDŻETOWO wracają z Malediwów. Zamiast private jeta... prywatny pokój w samolocie. Współczujecie? (ZDJĘCIA)

Deynn i Majewski oraz malutki Romeo zakończyli swój wypoczynek na egzotycznych Malediwach. Para wróciła do Polski, a influencerka obszernie zrelacjonowała tę podróż. Tym razem poskąpili na wynajem prywatnego samolotu?
4.

Sylwia Przybysz i Jaś Dąbrowski MELDUJĄ SIĘ w Kanadzie! Pokazali, gdzie teraz będą mieszkać (ZDJĘCIA)

Sylwia Przybysz i Jaś Dąbrowski ruszyli z córkami do Kanady, gdzie będą mieszkać przez najbliższe miesiące. Influencerzy pochwalili się zdjęciami z podróży - rodzina przyleciała obładowana walizami, a na lotnisku przywitał ich producent muzyczny, zapewniając, że nie będą całkiem sami w nowym miejscu. Para zdążyła też pokazać pierwsze zdjęcia ich nowego lokum.
3.

Dawno niewidziana Caitlyn Jenner sączy kawkę w towarzystwie przyjaciółki. Tak dziś wygląda 76-latka (ZDJĘCIA)

Caitlyn Jenner nie pokazuje się już publicznie równie chętnie i często jak kiedyś. Zapomniana celebrytka nadal jest łakomym kąskiem dla paparazzi, którzy przyłapali ją na przechadzce z przyjaciółką. Miło?
2.

TYLKO NA PUDELKU: Kuba Wojewódzki z młodszą o 27 lat "żoną" wybrali się w podróż pociągiem. Humory im nie dopisywały (ZDJĘCIA)

Na dworcu kolejowym paparazzi "przyłapali" Kubę Wojewódzkiego i Żanetę Rosińską. "Małżonkowie" wyglądali, jakby humory im nie dopisywały...
1.

Alżbeta Lenska zabrała 14-letnią córkę do "Halo tu Polsat". Aktorka mówiła o jej karierze: "Ostrzegamy ją z Rafałem" (ZDJĘCIA)

Alżbeta Lenska odwiedziła w piątek studio "Halo tu Polsat" razem ze swoją 14-letnią córką Zofią. Podczas rozmowy z Ewą Wachowicz i Krzysztofem Ibiszem, młoda aktorka opowiedziała o udziale w nowym filmie z mamą, a także podzieliła się informacjami o swojej drugiej pasji - sporcie.