Kryzys w związku Brodzik i Wilczaka? "ODDALILI SIĘ OD SIEBIE"

140
Podziel się

"Pawła nie było nawet na urodzinach Joasi" - ujawnia znajom pary.

Kryzys w związku Brodzik i Wilczaka? "ODDALILI SIĘ OD SIEBIE"

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak zaprzyjaźnili się 16 lat temu na planie serialu Kasia i Tomek. Początkowo zgodnie zapewniali, że w ich relacji nie ma nic romantycznego, zresztą Joanna była wtedy w związku z Bartkiem Świderskim. Jednak reżyser Jerzy Bogajewicz od razu po zdjęciach próbnych nabrał pewności, że są dla siebie stworzeni. Przeczucie go nie myliło - ostatnie odcinki Brodzik i Wilczak kręcili już będąc parą także w życiu prywatnym. Podobnie jak ich serialowi bohaterowie, nie zdecydowali się na ślub.

Dziewięć lat temu na świecie pojawili się ich synowie, bliźniaki Janek i Franek. Brodzik zrezygnowała wtedy ze wszystkich zobowiązań zawodowych, by pierwszy rok życia dzieci spędzić z nimi, szczególnie że wymagały długotrwałej rehabilitacji. Głęboko utkwiły we mnie historie kobiet, które goniąc za celami zawodowymi, przegapiły ważne momenty w życiu dzieci - tłumaczyła w wywiadach.

Tuż przed pierwszymi urodzinami synów, Brodzik dostała główna rolę w serialowej adaptacji sagi Małgorzaty Kalicińskiej o rozlewisku. Producenci pozwoli jej zabrać na plan całą rodzinę. Przez kolejne cztery lata partner i synowie aktorki spędzali wakacje na Mazurach na koszt TVP. Podczas gdy Joanna pracowała, Paweł zajmował się dziećmi. W międzyczasie producenci i reżyserzy trochę o nim zapomnieli. Grywał niewiele i nieregularnie. Zdarzało się, ze przez cały rok nie wystąpił w żadnej produkcji.

W końcu Wilczakowi trafiła się rola życia. W marcu tego roku rozpoczął prace na planie filmu Pan T., w którym gra wybitnego pisarza i wielbiciela jazzu, legendę powojennej Warszawy, Leopolda Trymanda.

Aktor liczył ponoć na to, że na czas kręcenia zdjęć Joanna zastąpi go przy dzieciach. Niestety, na to się nie zapowiada, bo Brodzik promuje po całej Polsce książkę Radosława Figury Magda M. Ciąg dalszy nastąpił i pracuje nad autorskim serialem o archetypach kobiet.

Paweł liczył na to, że teraz, kiedy on spędza na planie wiele godzin, a Joanna zakończyła pracę w serialu Nad rozlewiskiem, to ona więcej czasu poświęci domowi - potwierdza znajomy pary w rozmowie z tygodnikiem Na żywo. Niestety, tak się nie dzieje. Oddalili się od siebie. Pawła nie było nawet na urodzinach Joasi.

KOMENTARZE
(140)
gość
2 lata temu
Oj, ja się ciągle oddalam i zbliżam z partnerem. Ciągle coś się dzieje raz złego raz dobrego
Gość
2 lata temu
Znajom pary :D nie chciałabym mieć takiego znajoma.
Gość
2 lata temu
Samo życie. Kryzys może dopaść najlepszy związek. Sukces to w porę dostrzec problem i zadziałać.
BU
2 lata temu
Same kryzysy, rozstania, rozwody...plaga dzisiejszych czasów. Każdego to chyba prędzej czy pózniej czeka... Nic nie jest stałe, nic nie jest pewne...
gość
2 lata temu
Szkoda . Do dzieci powinni kogoś wynająć jeżeli nie mają rodziny . Za odpowiedzie pieniądze na pewno ktoś by się zgodził . Przecież to już duzi chłopcy . A to że on dostał taką rolę , to naprawdę wspaniałe . Myślę , że to ona nie jest w porządku , skoro nie potrafi teraz znależć opieki dla chłopców . On przecież przez tyle lat zajmował się nimi .
Najnowsze komentarze (140)
Gość
rok temu
Leopold Tyrmand, a nie Trymand
gość
rok temu
Chyba TYRMANDA Pudel!
Gość
2 lata temu
Fajna z nich para nie wierze ze maja kryzys a nawet gdyby to w kazdym zwiazku bywaja kryzysy pozdrawiam
madzia
2 lata temu
szkoda takiej fajnej rodzinki,myślę że to tylko spekulacje dziennikarzy
gość
2 lata temu
Sianko wchodzi w grę ?
gość
2 lata temu
Paweł Wilczak gra "legendę powojennej Warszawy, Leopolda Trymanda"!? Bunny, słuch zawiódł!? Pierwszy raz słyszałeś? Leopold Tyrmand!!!
gość
2 lata temu
Paweł Wilczak gra "legendę powojennej Warszawy, Leopolda Trymanda"!? Bunny, słuch zawiódł!? Pierwszy raz słyszałeś? Leopold Tyrmand!!!
gość
2 lata temu
TYRMANDA!!!!
Gość
2 lata temu
Dajcie spokój - no wielka afera ?????Zajmijcie się sobą i swoimi rodzinami .
Berta
2 lata temu
Pamiętam ,że kilka lat temu w gazetach napisano iż ta para nie mieszka razem.Pan był dochodzącym tatusiem bliżniaków.Joaśka miała niezłą bonanzę
Gość
2 lata temu
Leopold Tyrmand d*********u
gość
2 lata temu
Kto ci, kobieto, tą grzywkę tak obciął??
Gośćmxmkx
2 lata temu
To wszystko przez granie w rwklamie Polsatu.
Gość
2 lata temu
Oni nigdy do siebie nie pasowali, Wilczak jest spoko a ona robi z siebie jakąś matrone po 60
...
Następna strona