Zoperowana Tori Spelling ociepla wizerunek na ściance

67 reakcji
0
0
67
Podziel się

Borykająca się z problemami finansowymi celebrytka postanowiła się odstresować i zabrała dzieci do kina.

Zoperowana Tori Spelling ociepla wizerunek na ściance

Tori Spelling miała szczęście w nieszczęściu; gwiazda była córką popularnego producenta z Hollywood, Aarona Spellinga, który załatwił jej rolę w kultowym serialu Bevery Hills 90210. Rola Donny może i przyniosła Tori sławę, ale niestety okazała się być największym osiągnięciem w jej życiu. Spelling ostatnie dwie dekady spędziła na wydawaniu majątku odziedziczonego po ojcu i zwierzaniu się tabloidom z problemów z mężem, który zdradza ja na lewo i prawo. W ostatnim czasie o Spelling znowu zrobiło się głośno ze względu na spore problemy finansowe, w które wpadła za sprawą "kosztownego gustu, z którego nie może zrezygnować".

Aktorka postanowiła się trochę odstresować i zabrała trójkę dzieci na premierę filmu Christopher Robin, która odbyła się w poniedziałek w Los Angeles. Na tę okazję 45-latka wybrała długą, nieco staromodną sukienką w kwiatki, do której dobrała brązowe buty z odsłoniętymi palcami i mocny makijaż. Wnioskując po napompowanej twarzy Spelling, celebrytka wciąż nie zrezygnowała z wypełniaczy; wygląda na to, że Tori już zupełnie straciła kontrolę nad mimiką...

67
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(67)
Gość
2 lata temu
Dobrze teraz wygląda. Jeszcze parę lat temu była chodzącym szkieletem. Owszem, mimiki brak, ale dawno tak dobrze nie wyglądała.
Gość
2 lata temu
Maz jej narobil 5 dzieci a przy okazji zdradzal sexoholik,masakra
gość
2 lata temu
Jak na 5 dzieci to dobrze wygląda
Gość
2 lata temu
Jak wydaje pieniądze to jej sprawa A wygląda tak jak wszystkie celebrytki-sztucznie.
Gość
2 lata temu
Ej jak Na Nia to nie jest zle bo przynajmniej w koncu ma brwia jak sobie je tlenila to wygladala jak psychopatka
Najnowsze komentarze (67)
Gość
2 lata temu
Pudelkowe pismaki u innych tę sukienkę nazwałby "Boho", ale że ogólnie lubią pokrytykować Tori, to jej styl obśmiewają. Dla każdego w życiu jest ważne co innego, dla Tori rodzina i to widać również na tym zdjęciu. Pamiętajcie, że nie szata zdobi człowieka i ona tę zasadę pięknie pokazuje 😉
gość
2 lata temu
Nie wiem co sie dzieje z tymi jej dziećmi, że one tak zaczynają tyć. Ten najstarszy syn pierwszy sie roztył, ale go tu nie ma.
gość
2 lata temu
Nie wiem co się dzieje z tymi dziećmi, że one tak zaczynają tyć. Przecież rodzice nigdy grubi nie byli. Nawet ta młodsza córeczka już sie robi krąglejsza powoli. Dobrze, że nie ma jej najstarszego syna, bo pierwszy poszedł w tycie i teraz to już w ogóle jakby przyszedł na ściankę to byłby dramat. Najstarsza córka dobrze rokowała z urody, że nie odziedziczyła twarzy po matce lecz po ojcu, a teraz niestety urosła, przytyła i wygląda jednak źle. Jeszcze ten synek co przyszedł sie uchował to jeszcze ładny i szczupły.
Gość
2 lata temu
Jakby ta sukienke zalozyla np Meghan Markle to by juz nie byla babcina prawda???
gość
2 lata temu
Jak figura woskowa. Sorry, ale okropnie wygląda!
Gość
2 lata temu
Brzydkie wszystkie
Gość
2 lata temu
Wygląda jak trans kobieta kot potwór to że mąż ją zdradzał dobrze zrobił z takim potworem pokazać się to koszmar wstyd. Wygoda jak facet przerobiony na babę zamiast penisa ma cycki i c**ę. Usta jak potony policzki jak chomik wypchane jądra takie. Żenada wstyd tak się oszpecic.Czarownica tylko miotły brak i na łysa gore .W horrorach może grać. Starość to w łeb wali menopalza i denecja już psychiatra się kłania. Chora babcia ze wsi. Wygląd babci 70 Dno zero.
Gość
2 lata temu
Ale się znowu odchudziła,ale jeszcze nie aż tak jak zwykle,ona ma anoreksje
Xyz
2 lata temu
Dzieci ubrane jak sieroty...rozdeptane klapki, kozaczki do letniej sukienki
Jerzy Michala...
2 lata temu
To rzeczywiście ważne, ale przy okazji chcę spytać o jeszcze jedną ważną kwestię. Które szkoły we Wrocławiu są Państwa zdaniem najbardziej przepełnione?
Gość
2 lata temu
na dzieciach nie zarobi
Gość
2 lata temu
Moja córka lepiej wyglada jak idzie na plac zabaw.
gość
2 lata temu
Jestem rozczarowana... Sukienka może być ale buty okropne! Twarz jest tak sztuczna, że nie pasuje do całości. Dzieci ubrane jak na plażę... To ich sprawa...
gość
2 lata temu
Dziwna rodzinka
...
Następna strona