Trwa ładowanie...
Przejdź na

Siostra Magdy Żuk atakuje prokuraturę: "Myślę, że NIKT NIE CHCE NAM POMÓC!"

200
Podziel się:

Anna Cieślińska uważa, że jej siostra padła ofiarą przestępstwa. "Bezpośrednio takich wpisów nie komentujemy".

Siostra Magdy Żuk atakuje prokuraturę: "Myślę, że NIKT NIE CHCE NAM POMÓC!"

Na początku maja minął rok, od kiedy Polską wstrząsnęła sprawa Magdy Żuk, 27-latki, która zginęła na wakacjach w Egipcie. Mimo że od tamtej pory poznaliśmy kilka nowych szczegółów, prokuratura nagle stała się oszczędna w kolejnych komunikatach, twierdząc, że panuje nad śledztwem, w którym nie pojawiają się żadne niepokojące wątki. Co innego twierdzi siostra zmarłej dziewczyny, Anna Cieślińska, która w mediach społecznościowych regularnie apeluje o większą transparentność śledztwa. Kobieta liczyła nawet na pomoc Zbigniewa Ziobry i Donalda Tuska. Póki co jej starania nie odniosły żadnego efektu.

W poniedziałek siostra Magdy Żuk opublikowała kolejny emocjonalny wpis, w którym stwierdziła, że poznała nowe ustalenia, ale prokuratura w Jeleniej Górze nie pozwala jej zabierać głosu publicznie, mimo że chciała, by zdjęto z niej obowiązek zachowania tajemnicy. Zdaniem kobiety świadczy to o istnieniu "niewygodnej prawdy", a prokuratura próbuje zatuszować skomplikowaną sprawę. Cieślińska po raz kolejny oznajmiła, że jej zdaniem Magda padła ofiarą gangu, a nie swojej rzekomej choroby psychicznej.

Wyssane z palca hipotezy i twierdzenia w tym zakresie nie mają żadnego oparcia w rzeczywistości - napisała. Będąc związana tajemnicą śledztwa po zapoznaniu się z najnowszymi materiałami zgromadzonymi w aktach sprawy z których wynika ponad wszelką wątpliwość, że Madzia padła ofiarą przestępstwa prosiłam prokuraturę o opublikowanie informacji o stanie sprawy, ewentualnie o uchylenie wobec mnie obowiązku zachowania tajemnicy. Niestety prokuratura odmówiła mi ujawnienia tajemnicy śledztwa w zakresie o który wnosiłam, nie opublikowała także komunikatu o stanie śledztwa i nowych okolicznościach, które tłumaczą zachowanie Magdy i okoliczności jej śmierci, która samobójstwem nie była.

Prokuratura w Jeleniej Górze twierdzi jednak, że wszystko jest pod kontrolą i nie ma powodów do obaw, bo w sprawie nie pojawiły się żadne nowe wątki.

Widziałem wpis tej pani, ale bezpośrednio takich wpisów nie komentujemy. Aktualnie zgromadzone materiały dowodowe nie przedstawiają ustaleń innych niż te, które były już wcześniej przedstawiane mediom - powiedział Wirtualnej Polsce rzecznik Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze Tomasz Czułowski.

Cieślińska czuje się zrezygnowana i bezradna:

Nie podali nawet przybliżonego terminu, kiedy poinformują społeczeństwo o wynikach śledztwa. Myślę, że nikt nie chce nam pomóc - komentuje.

Dziwicie się jej wzburzeniu?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(200)
Gość
6 lat temu
Ja nie wierzę tym arabom ktoś się że mną zgadza?
Gość
6 lat temu
Trzeba wyjaśnić tą sprawę
gość
6 lat temu
Prawda zamiatana pod dywan. Polska!
Gość
6 lat temu
Ale jak by ktoś z rodziny z pisu miał taką tragedię to komisje by zakładali żeby wyjasnic
gość
6 lat temu
ile jeszcze mozna czekac?
Najnowsze komentarze (200)
MQ
5 lata temu
Sprawę wyjaśniła Grupa Lampart. Wszystko jest opublikowane na Youtube - "Drugie Dno, odc.5". Żal dziewczyny, ale niestety, na wyjazd do Egiptu samotnie zgodziła się sama. Resztę obejrzycie w filmie...
Gość
5 lata temu
Zamordowali Magdę 😓😓😡
Grzybek
6 lat temu
Na nagraniach widać było, że jest chora psychicznie, normalny człowiek się tak nie zachowuje. Zamiast dać spokój już z tą sprawą to oni dalej ją ciągną. Ludzie już o tym zapomnieli.
gość
6 lat temu
W Sharm-el-Sheikh rekin zjadł młodego faceta. W tym samym miejscu młodzież z Polski została oskarżona o zepsucie TV i nie chciano ich puścić na samolot. NIGDY do Egiptu-porażka! polecam Chorwację, Turcję lub Grecję!
gość
6 lat temu
niech rzad powola komisje to nie tylko Polska sprawa, ale i miedzynarodowa. To bylo przestepstwo
gość
6 lat temu
Teraz domaga się sprawiedliwości? Broniła tego niby "chłopaka " tej Magdy a widać było na filmie i w historii całej tej sprawy że na pewno brał w tym wszystkim udział. Dodatkowo rodzina zgłosiła sie o pomoc do pesudo detektywa Rutkowskiego, a ten nic nie pomógł , mało tego na wizji jednego odcinka w tv sie oswiadczyl swojej narzeczonej co nie było na miesjcu... A gdy dobra firma detektywistyczna zwróciła sie do nich o pomoc w rozwiązaniu sprawy to odmowili.... Teraz po takim czasie wymaga sprawiedliwości ? Wczesnie się obudziła.
Gość
6 lat temu
Aniu, trzymaj się, nie ustępuj. Od początku byliśmy przekonani, że Magda padła ofiarą przestępstwa. Gdzie ich obietnice? Jak w ogóle można tak traktować Rodzinę Magdy i całe społeczeństwo?!!!
gość
6 lat temu
Problem zaczyna się w Pl
Gość
6 lat temu
Sprawa jest wyjaśniona tylko prawda do tej Pani nie dociera, bo jest nie po jej myśli. A siostra bez cienia wątpliwości była chora psychicznie
Gość
6 lat temu
Myślę, że to kwestia wygody politycznej i wywołania skandalu, który odbiłby się na współpracy Polski z Arabusami. Gang, który współpracuje ze sprzedajnymi polaczkami, sprsedajac młode dziewczyny do kręcenia filmów porno lub zaspokojania demonicznych pragnień jakiegoś psychopaty Szejka, który kupil sobie 80% Egiptu. Ciekawe czy też byliby tacy skąpi w ustaleniach jeśli chodziloby o córkę któregos z nich. Podłe to jest.
Gość
6 lat temu
Bylam w lipcu na wczasach we Włoszech i podawali cały dzień w wiadomościach, że w Egipcie wrzuca się tabletki dziewczynom do drinków, podawali nazwę. Był opisywany przypadek dziewczyny ,która opisywała ,jak się czula i zachowywała a raczej wariowala,podobnie jak Magda.Dlaczego w takich Włoszech jest o tym głośno a u nas nie?
gość
6 lat temu
Najtrudniej dociec prawdy. Jednak z drugiej strony, co wtedy gdy prawda okaże się zbyt prozaiczna i nie będzie miała w sobie pierwiastka sensacji? Wtedy będzie trudna do zaakceptowania i wyparta ze świadomości. Trzeba zawsze rozważac różne scenariusze. Ja ostatnio byłem z żoną na wycieczce i jechała z nami kobieta niezrównoważona psychicznie. Podobno wyszła. Ze szpitala psychiatrycznego. Podrozowala sama bez opieki. Mocno wdawała się we znaki wspołwycieczkowiczom. Na pierwszy rzut oka nie wyglądała na chorą psychicznie, wręcz przeciwnie. Ale to co robiła w autokarze przechodzi ludzkie pojęcie, zachowywała się kuriozalnie a to co wygadywała... Brak słów.
Gość
6 lat temu
A po co mają wszystkich informować o śledztwie to sprawa prywatna niepotrzebnie rozdmuchana przez rodzinę.
gość
6 lat temu
Podobna do Michała Wiśniewskiego
...
Następna strona