Trwa ładowanie...
Przejdź na

Warnke NIE ZAGRA w "Klatce"! Niepotrzebnie ścięła włosy...

203
Podziel się:

Produkcja dojdzie do skutku, tyle że bez Warnke i Stramowskiego. "Budżet filmu został okrojony" - przyznaje informator.

Warnke NIE ZAGRA w "Klatce"! Niepotrzebnie ścięła włosy...

Katarzyna Warnke tuż po zakończeniu zdjęć do Kobiet mafii, rozpoczęła przygotowania do filmu Klatka, w którym miała zagrać zawodniczkę MMA. Aktorka bardzo ekscytowała się nowym wyzwaniem i w wywiadach chwaliła się, ile godzi spędza na siłowni. Do nowej roli ogoliła głowę do zera i przy każdej okazji podkreślała, jaka jest wszechstronna aktorsko, skoro w ciągu zaledwie paru miesięcy potrafi wcielić się w słodką idiotkę w filmie Vegi i w silną sportsmenkę o męskiej sylwetce.

Razem z nią angaż dostał mąż, Piotr Stramowski. On także wiązał spore nadzieje z nową produkcją, pomijając już, że ciężko oprzeć pokusie wyrzeźbienia ciała pod okiem specjalisty i jeszcze zarobienia na tym, że się dobrze wygląda.

Informacje o nowych rolach Warnke i Stramowskiego pojawiły się już na ich profilach zawodowych, a tymczasem okazuje się, że wszystko trzeba będzie odkręcać.

Komplikacje pojawiły się kilka tygodni temu, gdy produkcja została zawieszona. Ostatnio okazało się, że prace znów ruszyły, ale… bez Kasi i Piotrka.

Budżet filmu został okrojony i po prostu nie stać nas na takie wielkie gwiazdy - wyjaśnia w rozmowie z magazynem Flesz osoba z produkcji filmu, który nawiasem mówiąc już nie nosi tytułu Klatka tylko Underdog.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(203)
Gość
6 lat temu
Współczuję ! Niepowazni ludzie - o producentach mowa. Okropna sytuacja. Już nawet mieli plakat do filmu i zwolnili obsadę? Brzmi jak jakieś oszustwo
Gość
6 lat temu
Wiem że jestem nieliczna z wielu ale ja uważam że wcale nie wygląda tak tragicznie w tej fryzurze i jest to ładna kobieta więc pasuje jej, ale to moje zdanie, nie rzucajcie się od razu na mnie z hejtem
gość
6 lat temu
Już byli w ogródku, już witali się z gąską...:D
Gość
6 lat temu
Tak to jest, jak się chwali czymś, co jeszcze nie doszło do skutku. Więcej pokory i cierpliwości, chwalcie się skończonym dziełem a nie czymś co dopiero ma powstać.
Gość
6 lat temu
Tak bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Najnowsze komentarze (203)
Gość
6 lat temu
Kasia z mężem poświęcili wiele czasu ,wiele siebie do tej roli ,a wy nagle stwierdziliście ze was nie stać ? Kpina ! Nie pójdę na ten film . Trzeba mieć honor i zasady . Ludzie jak można ? Dlaczego nie było umowy ? Powinniście teraz zapłacić odszkodowanie aktorom !!!
Gość
6 lat temu
Czuję obrzydzenie i niesmak
HEHE
6 lat temu
hahahaahhahahhahahhahahhahahhahahahhahahhahaahahhahhahahahaahhahahhahahahhahahhahahhahahah lel
Gość
6 lat temu
Hahaha hahaha Hahaha!!!!!!
Gość
6 lat temu
Hahaha Kasia nawet nie planowała w tym filmie grać. Zagra w innym. Także zawodniczkę MMA. Sprawdzajcie zanim coś napiszecie
gość
6 lat temu
ALE PASZCZUR
gość
6 lat temu
ale chu..nia
gość
6 lat temu
szpetna baba
gość
6 lat temu
Jeśli to prawda to szkoda aktorów
Gość
6 lat temu
Też mi wielkie gwiazdy
Gość
6 lat temu
Okropne jest to, ze wielu ludzi cieszy krzywda drugiej osoby. Przykre
Gość
6 lat temu
Luz , Vega najwyżej nakręci haha
bugi
6 lat temu
Producent poszedł po rozum do głowy. Ile można te same ryje oglądać? I to jeszcze za grubą kasę...
gość
6 lat temu
A tak czekałam na ten film... szkoda
...
Następna strona