Dorota "Superniania" Zawadzka chwali się wnuczką i zapewnia: "Mój syn został oczyszczony z zarzutów i uniewinniony"

119
Podziel się

Zawadzka poinformowała o wyroku sądu na Facebooku, pod informacją, że została babcią.

Dorota "Superniania" Zawadzka chwali się wnuczką i zapewnia: "Mój syn został oczyszczony z zarzutów i uniewinniony"

W Dzień Matki Dorota Zawadzka opublikowała post na Facebooku, do którego załączyła zdjęcia bukietów kwiatów, które dostała od synów. Jednak nie była to jedyna niespodzianka, jaką przygotowali dla swojej mamy Paweł i Andrzej. Zawadzka pochwaliła się także zdjęciem dziecięcych ubranek, czym oznajmiła, że zostanie babcią.

W poniedziałek gospodyni programu I Ty możesz mieć Superdziecko pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie, udostępniając zdjęcie z niemowlakiem na rękach w szpitalnym korytarzu, że na świat przyszła jej wyczekiwana wnuczka. O radości i nowym etapie w życiu Zawadzkiej szersze grono odbiorców poinformował Fakt, zamieszczając link do artykułu na fanpage'u tabloidu. Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy dotyczących jej syna, oskarżonego o gwałt i pobicie:

"Jednego syna wychowała na...", "Dlaczego oczernia się osobę za coś czego nie jest winna czy to ona kazała zgwałcić i pobić koleżankę własnemu synowi? Podejrzewam, że bardzo się za niego wstydzi, a PANI NIANI i wnukowi wszystkiego dobrego" - pisali internauci.

Zawadzka odpowiedziała na jeden z komentarzy: Proszę nie pisz bzdur. Nie cytuj brukowców. Sąd wydał wyrok oddalający zarzuty dawno temu. Idź przytul kogoś, kogo kochasz. I żyj swoim życiem - napisała w komentarzu.

Sprawa syna Zawadzkiej toczyła się cztery lata. W 2014 roku Paweł został zatrzymany przez funkcjonariuszy policji pod zarzutem pobicia i próby gwałtu na 24-letniej koleżance. Dziewczyna zeznała, że syn Superniani próbował ją zgwałcić, a gdy ta zaczęła stawiać opór, dotkliwie ją pobił w wyniku czego straciła zęba.

KOMENTARZE
(119)
dona
rok temu
ale się postarzała :O
Gość
rok temu
Ale groteska wychowywać cudze dzieci a nie móc ogarnąć własnego..
gość
rok temu
Karny jeżyk już przygotowany?
JK
rok temu
To prawda, najlepiej żyć własnym życiem. Jak mówi przysłowie” nie ma domku bez ułomki”. Pani Z nie lubię 😐
Gość
rok temu
Dziecko tuż po urodzeniu to noworodek S nie niemowlak, durny niedouczony pudlu
Najnowsze komentarze (119)
gość
rok temu
łatwo sie kogoś poucza, ale samemu trudno to wykonać - widać po jej wychowaniu syna. Chciał zgwałcić, a to że nie dostał kary to ma farta.
Felicja
rok temu
Dziewczyna zeznała, że syn Superniani próbował ją zgwałcić, a gdy ta zaczęła stawiać opór, dotkliwie ją pobił w wyniku czego straciła zęba. ...zęba?! Redakcjo, kogo zatrudniasz?!
Gość
rok temu
ale p******a
:)
rok temu
prababcia za wacka
Gość
rok temu
Taką teściową mieć, strach się bać
gość
rok temu
ciekawe czy przy pierwszych oznakach buntu dwulatka dziecko bedzie wiekszosc czasu spedzało na karnym jezyku? wspolczuje
Gość
rok temu
Chyba ząb do podstawówki dziennikarze
gość
rok temu
Ciekawe czy bedzie sadzac wnuczke na karnym jezyku? To chyba najgorszy pomysł jaki został po niej w swiadomosciach rodziców
daniel
rok temu
pilnuj wnuczki przed kochanym zwyrolem
Gość
rok temu
Ile za to zaplacilaś, ten bachor to synka gwałciciela
gość
rok temu
ta laska zeba sobie tez wybila dla atencji? strach cokolwiek zglaszac, bo ludzie i tak powiedza, ze klamiesz...
gość
rok temu
Trala lala ;) będzie wiosna ! Synuś jest niewinny tylko te paskudne kobiety . Nie wypowiadaj sie więcej na ten temat , bo to żenada !
gość
rok temu
Nie znam sprawy syna tej pani, ale wiem, że sąd może odrzucić zarzuty prokuratury, jeśli uzna, że zebrane dowody nie są wystarczające do wszczęcia procesu karnego. w takich sytuacjach chodzi o to, aby kogoś nei pomówić i nie prowadzić sprawy opartej na niewiarygodnych dowodach.
Gość
rok temu
„... straciła zęba.” Czy ktoś, kto redagował ten tekst, ma pojęcie o gramatyce języka polskiego ?
...
Następna strona