Pochmurna Victoria Beckham przemierza ulice Paryża w oversizeowym garniturze
Projektantka przybyła do stolicy Francji na tamtejszy tydzień mody. Dobrze reprezentuje swoją własną markę?
Gdyby jeszcze kilkanaście lat temu ktoś wspomniał, że członkini Spice Girls uda się zbudować poważaną markę modową, większość specjalistów w branży najpewniej serdecznie by się zaśmiała. Ten nietypowy wyczyn udał się jednak Victorii Beckham, znanej swego czasu jako Posh Spice. Projektantka świętowała ostatnio w Londynie 10-lecie swojej marki, która dzięki konsekwencji i staraniom właścicielki znalazła dla siebie stałe miejsce w kalendarzu modowego miesiąca.
Krótko po celebracji swojego jubileuszu gwiazda udała się do Paryża, aby móc osobiście doświadczyć zwieńczenia pokazów na ten sezon. Beckham przybyła do stolicy Francji odziana w charakterystyczny dla siebie garnitur, z długimi, luźnymi spodniami ze swojej własnej kolekcji oraz jedwabną koszulą. Naturalnie projektantka miała też na sobie szpilki i wielkie okulary przeciwsłoneczne okulary od Céline - marki, na której pokaz czeka z zapartym tchem cała branża z powodu przejęcia w niej kreatywnych sterów przez kontrowersyjnego Hediego Silmane'a.
Czy elegancki komplet Beckham przypadł Wam do gustu?