Niedziela 30.09.2018 22:00

Meghan Markle po raz kolejny ZŁAMAŁA PROTOKÓŁ. Internauci są oburzeni

Meghan Markle książę Harry księżna Meghan księżna Sussex

Meghan Markle po raz kolejny ZŁAMAŁA PROTOKÓŁ. Internauci są oburzeni

Odkąd Meghan Markle z drugoligowej amerykańskiej aktorki stała się księżną Sussex, świat z zapartym tchem śledzi jej poczynania. Meghan całkiem nieźle radzi sobie w nowej roli - zmieniła już styl ubierania, a nawet akcent i zaczęła udzielać się charytatywnie.

Wydaje się jednak, że kłopoty sprawia jej nadal opanowanie etykiety, która dokładnie określa sposób zachowania, ubioru, a nawet wypowiedzi księżnej. Meghan nieustannie zalicza na tym polu wpadki. Przede wszystkim zbyt ostentacyjnie okazuje czułości Harry’emu w trakcie ich wspólnych publicznych wystąpień. Na urodziny królowej Elżbiety II założyła sukienkę z odkrytymi ramionami, co kłóci się z zasadami protokołu. W trakcie siedzenia często zakłada nogę na nogę, co także jest zakazane. Z kolei na dorocznej imprezie w Ascot zapomniała przypiąć kotylion ze swoim imieniem i tytułem. Niektórzy usiłują jej bronić i twierdzą, że to sposób Meghan na "unowocześnienie" skostniałej monarchii.

Zobacz: Księżna Meghan złamała protokół: "Siedziała ze skrzyżowanymi nogami i próbowała złapać Harry'ego za rękę" (WIDEO)

Ostatnio Meghan odwiedziła Królewską Akademię Sztuk Pięknych w Londynie, gdzie wzięła udział w otwarciu wystawy poświęconej Oceanii. Było to jej pierwsze samodzielne wyjście, które także nie obyło się bez wpadki.

Wysiadając z limuzyny, księżna sama zamknęła za sobą drzwi, choć powinna poczekać, aż zrobi to wyznaczona do tego osoba. W mediach zawrzało. Natychmiast zaczęto spekulować, czy księżna po raz kolejny złamała królewski protokół. Internauci są zniesmaczeni i podkreślają, że członkini rodziny królewskiej nie przystoi zamykać za sobą drzwi. Sprawę skomentowała w Faktach mentorka z Projektu Lady i znawczyni dobrych manier, Irena Kamińska-Radomska.

Musi jednak nabrać nowych manier, musi się przyzwyczaić do tego, że jest cały sztab osób, który dba oto, żeby zamknąć i otworzyć drzwi przed nią - mówi ekspertka.

Musi pamiętać, że nie odgrywa już roli w filmie. Teraz jest częścią brytyjskiej marki i wszystko co robi będzie się na to składać - dodaje znawczyni etykiety, Liz Brewer.

Podobna sytuacja, gdy Meghan zamknęła za sobą drzwi, zdarzyła się już w ubiegłym tygodniu podczas premiery książki kucharskiej, którą wydała wraz z ofiarami pożaru wieżowca Grenfell Tower. Wówczas także posypały się negatywne komentarze. Internauci zaczęli się nawet martwić, że z powodu zachowania księżnej osoba odpowiedzialna za otwieranie i zamykanie drzwi... straci pracę.

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (499)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 499
Odpowiedz
1182 102
zgłoś
Gość 30.09.2018 22:01
Dajcie dziewczynie spokoj, znawcy protokołu z Pudelka.
Odpowiedz
853 70
zgłoś
Gość9090 30.09.2018 22:01
Kibicujmy naszym siatkarzom! Są świetni!
Odpowiedz
672 54
zgłoś
gość 30.09.2018 22:02
Problemy XXI wieku
Odpowiedz
2301 100
zgłoś
gość 30.09.2018 22:02
Złamała etykietę bo zamknęła drzwi, problemy bogatego świata.
Odpowiedz
141 95
zgłoś
Gość 30.09.2018 22:02
Nie nadaje się do tego by być księżną, chociaż te niektóre zasady protokołu są wydumane i nieludzkie.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 499