Czwartek 11.10.2018 10:00

Specjalne atrakcje na ślubie księżniczki Eugenii: Wesołe miasteczko i elektryczne samochodziki!

księżniczka Eugenia Jack Brooksbank ślub księżniczki Eugenii

Specjalne atrakcje na ślubie księżniczki Eugenii: Wesołe miasteczko i elektryczne samochodziki!

12 października odbędzie się długo oczekiwany i szumnie zapowiadany ślub księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka. Brytyjska arystokratka wymarzyła sobie, aby jej uroczystość dorównywała przepychem ślubowi Harry’ego i Meghan Markle, który odbył się w maju tego roku.

Eugenia zaprosiła znacznie więcej gości, wśród których znajdą się takie gwiazdy jak Bechamowie, Clooneyowie, Cara Delevingne, James Blunt , Ellie Goulding i Robbie Wiliams. Ponadto zażyczyła sobie, aby z kaplicy świętego Jerzego w Windsorze odwiozła ją kareta, a także zamówiła ogromny namiot weselny ze szklanym parkietem i luksusowy catering za 100 tysięcy funtów. Do tego wynajęła ochronę za aż... dwa miliony (!) funtów.

Zobacz: Kareta, catering za 100 tysięcy funtów i 850 gości – znamy szczegóły ślubu księżniczki Eugenii!

Im bliżej ślubu, tym więcej szczegółów wycieka do mediów. Wiadomo, że uroczystości potrwają dwa dni. Ślubu udzieli młodym przewielebny Windsoru, David Conner. Po ceremonii w kościele małżonkowie wyjdą na schody kaplicy, gdzie pocałują się na oczach zebranych gości. Zabytkowa kareta przewiezie świeżo poślubionych małżonków dokładnie taką samą trasą, jaką pokonali Meghan i Harry. Nowożeńcy wezmą też udział w krótkiej paradzie powozów, którą uświetni występ dudziarzy.

O oprawę muzyczną zadbają muzycy Orkiestry Królewskiej Filharmonii oraz... Andrea Bocelli, który wykona dwa utwory. Jakby tego było mało, zatrudniono trębaczy z zespołu kawalerii przybocznej, którzy zagrają fanfary na cześć państwa młodych.

Na weselu będzie się bawić 400 gości, którzy będą mogli skorzystać z wielu dodatkowych atrakcji. Na miejscu stanie bowiem wesołe miasteczko (!) i elektryczne samochodziki. Luksusowy catering będzie składał się z trzech dań. Do tego kelnerzy podadzą tematyczne koktajle. Eugenia wybrała tort weselny od Sophie Cabot, który ma być utrzymany w klimacie jesiennym i ozdobiony m.in. jadalnym, cukrowym bluszczem. Dekoracje weselne zostaną zrobione z sezonowych owoców i kwiatów z ogrodu Windsor, które wybrała sama Eugenia.

Oprócz rozmaitych atrakcji pojawią się też surowe zasady, jakich będą musieli przestrzegać goście. Nie wolno im wnosić na uroczystość kamer i telefonów. Ponoć księżniczka poprosiła, aby goście nie publikowali żadnych postów ze ślubu i wesela w mediach społecznościowych. Do tego poinstruowano zaproszonych, aby nie przynosili prezentów, a wysyłali je na adres archiwum biura księcia Yorku.

Każdy z gości będzie musiał mieć przy sobie dwa dokumenty tożsamości. Najpierw wszyscy będą musieli stawić się na miejscu zbiórki, z którego w eskorcie ochrony zostaną przewiezieni mikrobusami do zamku. Będą musieli pamiętać również o tym, że korzystanie z toalet przy kościele będzie możliwe... jedynie na dwie godziny przed ceremonią.

Szykuje się niezapomniane "royal wedding"?

Getty ImagesGetty ImagesGetty Images
Getty Images

 

Getty Images

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (174)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 174
Odpowiedz
378 10
zgłoś
Gość 11.10.2018 10:01
Ewidentnie błaga o atencje
Odpowiedz
214 12
zgłoś
Gość 11.10.2018 10:01
Właśnie po to to robi, żeby było o niej głośno
Odpowiedz
223 10
zgłoś
Gość 11.10.2018 10:02
Przesada
Odpowiedz
26 8
zgłoś
gość 11.10.2018 10:03
Spodek wylądował.chyba ktos puscił bąka
Odpowiedz
358 15
zgłoś
gość 11.10.2018 10:03
jak przeczytałam ten artykuł to jakoś nie wiem poczułam się zmęczona....
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 174