Kayah zapewnia poważnie: "Szaman wyleczył mnie z białaczki"

162 reakcje
0
0
162
Podziel się

"Ktoś namówił mnie na kontakt z szeptuchą, ktoś inny zawiódł do Senegalu do szamana..." - wspomina piosenkarka. "Nie umiem powiedzieć, co się stało, ale po kilku miesiącach wyniki krwi się poprawiły".

Kayah zapewnia poważnie: "Szaman wyleczył mnie z białaczki"

Polski show biznes staje się coraz bardziej uduchowiony. Wobec wzrastającej liczby nawróceń i objawień, konieczne było nawet wydanie nowego tygodnika, w którym *celebryci mogą do woli opowiadać o swoich relacjach z Trójcą Świętą. *

Niektórym to jednak nie wystarcza. Na razie jeszcze bardzo nieśmiało, ale jednak, kiełkuje mistycyzm związany z Kabałą oraz szamanizmem.
Przedstawicielkami tego ostatniego nurtu są Kasia Kowalska, która w każdym wywiadzie zapewnia, że została uleczona z boreliozy przez szamana w Ameryce Południowej, dokąd pojechała po tym, gdy jogini w Indiach nie dali rady oraz Kayah.

Ona z kolei twierdzi, że senegalski szaman wyleczył ją z białaczki. 13 lat temu miała tak alarmujące wyniki morfologii, że lekarze zaczęli przygotowywać ją na najgorsze.

Podejrzewano u mnie ten typ choroby, który nie nadaje się do przeszczepu - wspomina piosenkarka w Urodzie życia. Roch już chodził do szkoły... Tak bardzo cierpiałam, że nie mogłam patrzeć na kwiaty w doniczkach, bo myślałam: dlaczego one rosną, rozkwitają, a ja mam umrzeć? Zrobiono mi specjalistyczne badania. Wczesne wyniki nie dawały nadziei. Ale oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie spróbowała metod niekonwencjonalnych. Ktoś namówił mnie na kontrakt z szeptuchą, ktoś inny zawiózł mnie do Senegalu, do szamana.

I dopiero tam Kayah uzyskała niezbędną pomoc.

Nie umiem powiedzieć, co się stało, w każdym razie nie umarłam - podkreśla piosenkarka. *Po kilku miesiącach wyniki krwi się poprawiły. *

Jak przypomina Super Express, praktyki szamańskie są w Senegalu traktowane bardzo poważnie. Federacja piłkarska tego kraju zatrudnia na stałe sztab własnych szamanów, którzy odprawiają czary przed każdym meczem. Jak dało się zauważyć, przed mundialowym starciem z Polską wyjątkowo się postarali...

162
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(162)
gość
rok temu
Po co ten artykuł? Po takim artykule część zrozpaczonych ludzi zamiast do lekarza pójdzie do jakiegoś znachora licząc na cud.
Gość
rok temu
Nie rozumiem? Czy miała postawiona diagnozę, czy podejrzenia białaczki? Zresztą jako osoba publiczna mówi ze rezygnuje z leczenia- to skrajnie nieodpowiedzialne
gość
rok temu
'Bardzo, bardzo ciekawe'. Zwlaszcza to, ze zaklecia szamana zadzialaly po kilku miesiacach, a zgodnie z tym co Kayah opowiada to nie dawano jej szansy na zycie i przeszczep. Jesli bylo tak zle, to jak udalo jej sie dotrzec do Senegalu - to musialo byc niezmiernie wyczerpujace dla osoby z bialaczka. Nie brala w tym czasie lekow, nie bylo z nia lekarza, nie robila badan? Nie bala sie, ze umrze w trakcie podrozy? Bzdury opowiada!
gość
rok temu
Jednak brak wykształcenia o czymś świadczy
M.Szpak
rok temu
Wariatka! Jak można tak żartować z tak śmiertelnej choroby ! Nie masz wstydu kobieto !!
Najnowsze komentarze (162)
Gość
rok temu
Sama chorowałam na chłoniaka. Poznałam wiele osób chorych na białaczkę. Część z nich próbowała niekonwencjonalnych metod. Żadna z nich nie żyje. Choroby hematologiczne są bardzo groźne i często agresywne. Nie ma żartów. Kayah najprawdopodobniej po prostu nie miała białaczki.
Gość
rok temu
Siedzę na kibelku i czytam pudelka
Gość
rok temu
Takie robiliśmy powinny być karalne
rena
rok temu
Jak można wierzyć w takie bzdury, po prostu nie była to białaczka. Macaniem szamana białaczki się nie wyleczy.
Konstytucja
rok temu
wyleczył z białaczki ale z głupoty niestety nie.
Por
rok temu
Chyba sraczki
Oj kaja jaja
rok temu
Ile ty kaja wciągnęłas w życiu towaru?...daruj sobie te brednie bo nikt normalny cię nie słucha.
gość
rok temu
Pudel po co piszecie o wariatkę co to jej się wydawało ze ma białaczkę ale lekarze tego nie potwierdzili.
gość
rok temu
I*****a
Gość
rok temu
Jak ja cię nie lubię żydówo.
gość
rok temu
Co ta baba plecie.....
Gośća
rok temu
g****a p******a krowa
Gośća
rok temu
pustego łba i krzywego nosa nie wyliczyli? he
Gość
rok temu
Po co piszecie takie d**erele. Ludzie z bialaczka beda szukac szamanow. A to pic na wode.
...
Następna strona