Trwa ładowanie...
Przejdź na

Krawczyk i Juszczak BĘDĄ MIELI DZIECKO? "Znajomi już ruszyli z gratulacjami"

161
Podziel się:

Mikołaj nadal nie może dojść do porozumienia z byłą partnerką w sprawie dotychczasowych dzieci. Z nowym będzie zupełnie inaczej?

Krawczyk i Juszczak BĘDĄ MIELI DZIECKO? "Znajomi już ruszyli z gratulacjami"

Mikołaj Krawczyk od sześciu lat nie może porozumieć się z byłą partnerką Anetą Zając w sprawie odpowiedzialności, głównie finansowej, za dwoje wspólnych dzieci. Krótko po ich narodzinach aktor rozstał się z Anetą, która została z wymagającymi rehabilitacji bliźniakami. Medialnie został zlinczowany, bo popadł w fatalne zauroczenie koleżanką z planu Pierwszej miłości, Agnieszką Włodarczyk.

Razem tłumaczyli wtedy w wywiadzie, że to nie ich wina, bo cały wszechświat postanowił, że powinni stworzyć "jedno ciało astralne".
Zając, pozostawiona z dwojgiem dzieci w ciężkiej sytuacji finansowej, nie była zachwycona wynurzenia byłego partnera i koleżanki z serialu na temat ich miłości. Zwłaszcza że Włodarczyk ogłaszała publicznie, że lada chwila zdecydują się z Mikołajem na wspólne dziecko.

Aneta raczej wolałaby, żeby Mikołaj zainteresował się tymi, które już ma, a z tym nie było najlepiej. Krawczyk nie znalazł nawet czasu na to, by wpaść na chrzest własnych synów, bo akurat towarzyszył Agnieszce na pikniku polonijnym w Yorkville.

Astralna miłość Krawczyka i Włodarczyk wypaliła się po czterech latach i Agnieszka poprosiła Mikołaja, by wyprowadził się z jej domu w Wawrze, który wspólnie wyremontowali z myślą o powiększeniu rodziny. Na szczęście aktor miał się gdzie podziać, bo kilka miesięcy wcześniej na planie Celebrity Salon, depilując pachy klientowi, odnowił znajomość z byłą koleżanką ze studiów, Sylwią Juszczak. Kiedy więc Włodarczyk wyrzuciła go z domu, szybko wprowadził się do nowej partnerki.

W grudniu zeszłego roku wzięli w tajemnicy ślub, a zaraz potem według prasy Krawczyk miał wyczyścić swoje konto, żeby komornik nie zabrał mu pieniędzy na poczet zaległych alimentów.

Od tamtej pory regularnie spotyka się z Anetą w sądzie, a w międzyczasie Sylwia doszła do wniosku, że skoro Mikołaj dał się już poznać jako cudowny ojciec bliźniaków z poprzedniego związku, to równie wzorowo zajmie się ich nowym, wspólnym dzieckiem.

Podobno już zdążyła zajść z nim w ciążę. Jak na razie nic nie wiadomo na pewno, ale rzeczywiście, ostatnio dziwnie pozuje do zdjęć, unikając pokazywania sylwetki od pasa w dół.

Znajomi aktorki już ruszyli w Internecie z gratulacjami i życzeniami urodzenia córeczki - melduje Fakt. Para do tej pory nie odniosła się do plotek.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(161)
Gość
4 lata temu
Ch.. nie ojciec
Gość
4 lata temu
Krawczyk Ty dzieciorobie.
Zazenowana
4 lata temu
Kalczynska w dd tvn jest beznadziejna. Soltysik oczywiście też. Czemu ta para jeszcze prowadzi ten program?
Gość
4 lata temu
nowy związek, nowe dziecko, będą dzieci: twoje, moje i nasze....chore to przy obecnym przeludnieniu ;)
Gość
4 lata temu
Pieska sobie powinien kupić co najwyżej. Juz ma dwoje dzieci i co, dba o nie?
Najnowsze komentarze (161)
gość
4 lata temu
Miec takiego ojca to lepiej nie miec go wcale!
Gość
4 lata temu
Ojciec który nie dba o własne dzieci to d**a wołowa a nie ojciec i jak można robić następne. I ta baba g****a że z nim chce. Porzuci ja i też nie będzie płacił. Kobieto no puknij się w głowę. Biedna Aneta. Z takim debikem musi się teraz uzerac!!!!!
gość
4 lata temu
Ja myślę, że z Krawczyka lepszy ojciec, niż z Anety matka. Ona swoim jadem i nienawiścią do Krawczyka karmi też dzieci. BŁĄD ogromny robi, bo sama nie była i nie jest w porządku. Na świat przyjdzie dziewczynka życzę szczęścia i dużo miłości także od ... 4-ch braci! Mam nadzieje, że p.Aneta nie zabroni kontaktów synów z przyrodnią siostrą, z której mamusią (p.Juszczak)wydawała się być w przyjaźni dokąd p.Sylwia załatwiała jej fuchy w reklamie.
Gość
4 lata temu
A nie możecie po prostu tego zaakceptować. Ma prawo miec dzieci jeszcze. Gratulacje Państwu!
gość
4 lata temu
P*****lnieta to ona jest ze sie z nim zwiazala, ale baby sa glupie
gość
4 lata temu
Wydepiluje ja za darmo przed porodem
gość
4 lata temu
Piszecie, że stara, nieudaczniczka /ta obecna/, a Ja powiem Wam, niech się cieszy, że taka Go chciała. Facet, który splodzil 2ch synów bliźniaków, zostawił młoda, piękna żonę , to DNO ! Ta obecna, starsza Kobitka /przynajmniej tak wygląda /też "po przejściach, widocznie potrzebowała o. ..Są siebie warci!
gość
4 lata temu
No, gratulacje p. Sylwio. Może tym razem będzie lepiej.
Gość
4 lata temu
K*****a z niego
Magda
4 lata temu
Za relacje ojca z dzieckiem odpowiada w dużej mierze ich mama. Niech byle żony przestaną grać dziećmi . Ojciec jest tylko człowiekiem i pewnych emocji nakręcanych przez ex nie da się nie przenosić na dzieci .
Magda
4 lata temu
Za relacje ojca z dzieckiem odpowiada w dużej mierze ich mama. Niech byle żony przestaną grać dziećmi . Ojciec jest tylko człowiekiem i pewnych emocji nakręcanych przez ex nie da się nie przenosić na dzieci .
Gosc
4 lata temu
Miałam tego typka za faceta ale okazał się najnormalniejszą s***a .Rozumiem nowa partnerka nowe życie ale też trzeba pamiętać że są jeszcze te dwa śliczne brzdace ich to nie obchodzi że tatuś nie zdążył wyjść fiuta i oni się urodzili ,oni mają też swoje potrzeby a Aneta pomoc w ich wychowaniu .Jak by był facetem a jest d**a pomyślał by nad tym i jego partnerka też powinna mu to wytłumaczyć bo niebawem może ja też taka sytuacja spotkać ,czego jej nie życzę tego
Gość
4 lata temu
A może ty znikniesz?!?!
gość
4 lata temu
Nie ma pieniędzy na alimenty dla bliźniaków, a dorabia się kolejnego. Czyżby zainspirował się 500+. Nieodpowedzalny facet.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie