Trwa ładowanie...
Przejdź na

Przerażony Rydzyk o Tęczowym Piątku: "To jest zniszczenie młodego człowieka!"

447
Podziel się:

"Wszystko to w czterdziestą rocznicę wyboru Jana Pawła II na papieża".

Przerażony Rydzyk o Tęczowym Piątku: "To jest zniszczenie młodego człowieka!"

Tęczowy Piątek to ogólnopolska akcja przeprowadzana w polskich szkołach przez Kampanię Przeciw Homofobii. Inicjatywa polega na przeprowadzeniu w tym dniu zajęć, podczas których nauczyciele uczą uczniów tolerancji i zrozumienia dla ludzi o odmiennych orientacjach seksualnych. Takie działanie ma pomóc zrozumieć i zaznajomić się z problemami społeczności LGBTQ. Mimo że działacze prawicy nieustannie próbują nie dopuścić do Tęczowego Piątku, ten został zorganizowany w Polsce już po raz trzeci.

Swój krytyczny stosunek do do inicjatywy wyraziło wielu prawicowych polityków i publicystów, m.in. Wojciech Cejrowski, nazywający akcję "zboczonym piątkiem". Niestety, wypowiedź podróżnika znanego z homofobicznych opinii nikogo nie zaskoczyła.

Swoje zdanie wyraził również Tadeusz Rydzyk. Dyrektor Radia Maryja uważa, że przedsięwzięcie ma na celu niszczenie młodych ludzi.

Grupy, fundacje, organizacje pozarządowe mają być w 211 szkołach i indoktrynować dzieci. Idą przez panseksualizm, przez gender. To jest to zniszczenie młodego człowieka. To jest zniszczenie ducha. Każdy młody człowiek, każde dziecko jest ciekawe tych spraw, biologii, która jest wyznaczona przez Pana Boga po to, żeby przekazywać życie, uczestniczyć w akcie stwórczym Boga - napisał przerażony.

Ojciec Tadeusz jest zszokowany inicjatywą. Myśl, że równo 100 lat po odzyskaniu niepodległości w szkołach mają odbywać się lekcje tolerancji, przeraża ojca dyrektora.

Ja jestem tym zszokowany. Po prostu brak słów. Pytam się: gdzie my jesteśmy? Setna rocznica odzyskania niepodległości i ma być "tęczowa" nie "biało-czerwona". Dlaczego nie biało-czerwona? W jakim duchu wychowuje się dzieci i młodzież? - zastanawia się.

Co więcej, Rydzyk doszukał się związku pomiędzy Tęczowym Piątkiem a 40. rocznicą wybrania Jana Pawła II na papieża.

Wszystko to w czterdziestą rocznicę wyboru Jana Pawła II na papieża, "największego z rodu Słowian, z rodu Polaków, wielkiego świętego". Nie dajmy zniszczyć dzieci i młodzieży - dodał zmartwiony Rydzyk.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(447)
Gość
4 lata temu
Co on bredzi??? Wśród nas żyją różne osoby i po co udawać że ich nie ma. Tolerancja to pozytywna nauka.
Gość
4 lata temu
Jego krytyka to dla mnie najlepsza promocja
Gość
4 lata temu
Czemu go jeszcze nikt nie zdemaskował :/
Gość
4 lata temu
R****k ty już nie udawaj, że ci chodzi o jakiegokolwiek papieża albo rocznicę niepodległości, wszyscy wiedzą, że mafiozo i biznesmen w sukience jesteś, a wiarę to masz tylko siłę pieniądza a nie w Boga.
Gość
4 lata temu
Zamilknij spasiona hieno!!!!! Codziennie okradasz Polskę!!! Na służbę zdrowia nie ma, na nauczycieli nie ma ale na twoją sekte jest bo przekaz z ambony leci żeby ludzie jedynie słuszna partie popierali.
Najnowsze komentarze (447)
gość
4 lata temu
Bardzo dobrze że nareszcie ktoś uczy tolerancji,koniec Rydzykowej propagandy ! oni by chcieli wszystkich sobie przysposobić
gość
4 lata temu
Dzień w którym on zdechnie będzie pieknym dniem. Wszystkim którzy twierdzą że Polacy to nie debile, wystarczy pokazać tego pana i całą resztę pasożytów. Bo jedna picka z drugą muszą mieć biały ślub w kościółku chociaż dawały na trzy baty od podstawówki. Dzieci też muszą chodzić na religię bo jakby inaczej. I biznes się kręci. Wszystkich świętych na cmentarze. Co to ma wspólnego z wiarą?! Nie obrażam narodu, sami się obrażamy. A te oblechy żyją w luksusie o jakim wam się nie śni. Wiem bo byłam z takim jednym. Ostatnio w Meksyku na wakacjach.
gość
4 lata temu
Uderz w stół a nożyce się odezwą.
gość
4 lata temu
A o homoseksualizmie wśród księży nawet się nie zajaknal😀
gość
4 lata temu
Chore guru chorych ludzi.
gość
4 lata temu
Demon!!!!!!!!!
Gość
4 lata temu
Przerażeni czytelnicy o Rydzyku: ś****a, z******j, m***a i wrzód na zdrowym organizmie narodu.
Gość
4 lata temu
R****k ty stara cholero, cię diabli nie biero.
Gość Anis
4 lata temu
A ty kim jesyes pos .... Ncu. Zajmij sie swoim towarzystwem wzajemnej adoracji i nie mieszaj do tego wiary i boga. Sam jesyes zagrozeniem. Tacy jak ty sieja nienaeisc itp
Gość
4 lata temu
A ten z******j to niech się już lepiej nie wypowiada. oddaj miliony, z*********a pało.
Gość
4 lata temu
Co za tłusty i wypasiony o****h 🐑🐑
gość
4 lata temu
biznesmen ,osoba interesowna daleka od wiary zero tolerancji dla takich jak on hipokryta
Dawidek
4 lata temu
on sam bym na tym marszu tęczowym w peruce i najgłośniej krzyczał ze lubi po same kule przyjmować członki młodych ministrantów
Nostradamus
4 lata temu
Ciekawe czym jest dla tej wielkiej mordy w*******ie w d**e chlopaka 12 lat. Albo czym jest ze jakas K****a placi alimenty po cichu z kasy wiernych , czym dla tego s********a są przekupstwa i szantaż przez Kościół. Ale taki narod jak Polska ktory ma wymieszaną krew przez Żydów, Faszystów i Bolszewików nic nie zroumie taki ciemny Narod , za czasów wojen bylo za dużo gwałtów na Polkach i teraz to juz nie są czysci polacy dlatego pozwalacie by jakos ksiadz g****il wam dzieci , bo sami jestescoe Mieszancami.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie