Żebrowska ociepla wizerunek męża: "Michał na co dzień NIE JEST BUFONEM"

163
Podziel się

Aleksandra udzieliła wywiadu, w którym zapewniła, że aktor uważany za wyniosłego, w rzeczywistości jest bezpośredni i serdeczny.

Żebrowska ociepla wizerunek męża: "Michał na co dzień NIE JEST BUFONEM"

Michał Żebrowski i Aleksandra, z domu Adamczyk, są małżeństwem od 2009 roku, a znają się niemal od zawsze. Aktor poznał bowiem swoją przyszłą żonę, gdy ta miała zaledwie pięć lat.

Żebrowscy budzą ciekawość mediów, ale nie udało im się jak dotąd doścignąć popularnością innych "power couples" , jak Lewandowscy czy Majdanowie, choć bardzo się starają. Michałzostał nawet jakiś czas temu youtuberem, a Ola lubi prowokować, pokazując od czasu do czasu gołe piersi czy wypinając pupę do obiektywu.

Dzięki umiejętnie podtrzymywanemu zainteresowaniu Żebrowscy mogą liczyć na zaproszenia na branżowe imprezy, gdzie chętnie pozują na ściankach. Bywają też w programach śniadaniowych, a ostatnio Żebrowska udzieliła wywiadu Plejadzie. Opowiedziała w nim m.in. o depresji poporodowej i nowym biznesie oraz o swoim małżeństwie ze znanym aktorem.

Od początku duża, bo aż 15-letnia, różnica wieku pomiędzy nią a Michałem budziła kontrowersje. Aleksandra zapewnia jednak, że dla nich nigdy nie było to problemem, a wręcz przeciwnie.

Ta różnica ułatwia nam życie - stwierdziła.

Aleksandra próbuje też ocieplić wizerunek męża, który przez wielu uważany jest za zarozumiałego i nieprzystępnego. Celebrytka twierdzi, że w rzeczywistości jest zupełnie inny.

Michał na co dzień nie jest bufonem, choć rzeczywiście ciężko pracował na taki wizerunek. Stronił od mediów, zawsze chronił prywatność i obracał się w zamkniętym gronie przyjaciół. Pewnie dlatego wiele osób odbierało go jako wyniosłego - ocenia. Ale prawdą jest, że Michał potrafi być zarówno niedostępny, jak i rozbrajająco bezpośredni, z tak zwanym sercem na dłoni. Obie postawy są u niego autentyczne, zależy o czym rozmawia i czy nie jest głodny.

Wierzycie, że Michał to taki serdeczny i ciepły człowiek?

KOMENTARZE
(163)
Bulka
rok temu
To jest żenujące... Mam dość
gość
rok temu
Żałuję, że celebryci dostali dostęp do neta. Jakie z nich glupy i buraki wychodzą to głowa mała.
KK
rok temu
Denerwują mnie. Oboje.
Gość
rok temu
A co ona może innego biedna powiedzieć?
Gość
rok temu
Michał jest narcyzem
Najnowsze komentarze (163)
Mozaika
rok temu
I po co się pchasz dzievino w show biznes. Jesteś tylko żoną znanego aktora,wiec pozostaną w jego cieniu bo tak będzie lepiej.
gość
rok temu
Co ma sie zmienic ,jest elegancki ,przystojny ,nie kazdy musi miec wyglad chlopa,by was zadowolic.
gość
rok temu
tak bardzo serdeczny, że miała depresję poporodową
gość
rok temu
Ładna ta Ola , taka naturalna.
gość
rok temu
A ja zamiast oglądać tę parę proponuję Warszawiakom wieczór w Teatrze Kamienica.Aktor i dyrektor Kamienicy, Emilian Kamiński, w krótkich anegdotach i nastrojowych piosenkach opowie o Mistrzach Sceny Polskiej – m.in. o Aleksandrze Bardinim, Gustawie Holoubku i Adamie Hanuszkiewiczu. Gospodarz przypomni też Edwarda Stachurę, Czesława Niemena, ks. Jerzego Popiełuszkę oraz wielu innych, którzy odcisnęli piętno na naszej rzeczywistości. Warto spędzić miły, kulturalny wieczór w ten szczególny dzień.
gość
rok temu
on kocha pryzydęta Warszawy ;)
Iw
rok temu
Aktorzyna i jego gwiazda z d... na wierzchu. Za pare lat koledzy dzieciaków bedą mieli pożywkę
Gość
rok temu
Na pewno jest kulturalniejszy od niej. Miałam okazje ich niedawno spotkać. Żonie „dziekuje” „do widzenia” w ogóle przez gardło nie przechodzi.
Gość
rok temu
Kon i bufon :))))
Gość
rok temu
Po co babo pokazujesz tylek i sie publicznie rozbietsz jak swoja uroda straszysz ludzi.
Gość
rok temu
Hehe Kłamczyńska
Gość
rok temu
Gwoli scislosci jest zarozumialym niemilym bufonem .widzialam go dawno temu w Miedzyzdrojach byl wolny jeszcze pamietam te jego rozkapryszona niemila twarz obok szedl Kolberger taki mily symatyczny usmiechniety .
gość
rok temu
ona jest tak t**a ze szkoda gadac a co dopiero wywiady z nia robic
gość
rok temu
Bufon i zarozumialec. Jeszcze namawia ubezwłasnowolnioną dzidzię do głupich wynurzeń.
...
Następna strona