Sobota 03.11.2018 22:15

Kaczyński BOI SIĘ OPERACJI? "Chciałby się od niej wymigać"

Jarosław Kaczyński Kaczyński operacja Kaczyński choruje

Kaczyński BOI SIĘ OPERACJI? "Chciałby się od niej wymigać"

Stan zdrowia Jarosława Kaczyńskiego od kilku miesięcy budzi spore zainteresowanie. Pierwsze plotki, że z prezesem PiS-u dzieje się coś niedobrego, pojawiły się latem, gdy polityk trafił do szpitala. Informowano wówczas, że chodzi o kłopoty z kolanem, ale nikt nie komentował, czemu Kaczyński trafił na oddział gastroenterologii. Potem sam prezes twierdził, że miał w kolanie niebezpieczną bakterię.

Plotki o złym stanie zdrowia Kaczyńskiego nasiliły się, gdy Joachim Brudziński pokazał zdjęcia z rzekomych wakacji prezesa. Niektórzy twierdzili, że Jarosław w ogóle nie wyjechał, a fotografii miały tylko uciszyć opinię publiczną. Stało się odwrotnie: Czy Kaczyński naprawdę jest w górach? "TO FOTOMONTAŻ!"

Na czas kampanii przed wyborami samorządowymi Kaczyński pojawiał się w mediach sporadycznie, ale jego współpracownicy lojalnie zapewniali, że prezes czuje się wyśmienicie. Najgorsze podobno już minęło, a teraz Jarosław czeka na operację wszczepienia endoprotezy kolanowej, do której ma dojść na początku przyszłego roku. To ważne, by Kaczyński stanął na nogi, bo w maju szykują się kolejne wybory - do europarlamentu.

Prezes czuje się dużo lepiej, żartuje, pracuje za dwóch! Byłem mocno zdziwiony, że Jarosław Kaczyński mimo problemów z kolanem, tak aktywnie wspierał kampanię samorządową, jeździł po Polsce. Pełen podziw! - komentuje w Super Expressie osoba z otoczenia prezesa.

Niestety, przyszłość nie rysuje się w tak jasnych barwach. Informator tabloidu twierdzi, że Kaczyński boi się operacji i najchętniej w ogóle chciałby jej uniknąć:

Prezes miał tą bakterię, wyleczył kolano z niej, ale nie wiadomo, czy ta endoproteza będzie wstawiona. Chciałby wymigać się od operacji. Wiadomo, też bym się trochę bał. Normalna sprawa - czytamy.

Przypomnijmy, że operacja jest konieczna chociażby z tego względu, że organizm Jarosława jest przeciążony ilością leków, jakie musi przyjmować: Jarosław Kaczyński jest "FASZEROWANY ANTYBIOTYKAMI"? "Bierze kilka leków dziennie"

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (494)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 494
Odpowiedz
204 99
zgłoś
Gość 03.11.2018 22:15
Kończ Wać pan. Wstydu oszczędź...
Odpowiedz
164 162
zgłoś
gość 03.11.2018 22:16
ZDRÓWKA!!!
Odpowiedz
163 82
zgłoś
Gość 03.11.2018 22:17
Dobrzy ludzie nie mają potrzeby się bać
Odpowiedz
95 265
zgłoś
Gość 03.11.2018 22:17
Ale was boli lewacy! Zdrowia Panie Premierze!
Odpowiedz
344 138
zgłoś
Gość 03.11.2018 22:17
Na ch... Uj mu endoproteza?? Jak taki swietojebliwy to niech się do bozi pomodli i wyzdrowieje w try miga!!
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 494