Czwartek 08.11.2018 11:30

Anna Lewandowska jest najbardziej wpływową WAG według niemieckiego "Bild"!

Anna Lewandowska Robert Lewandowski

Anna Lewandowska jest najbardziej wpływową WAG według niemieckiego "Bild"!

Choć Ania Lewandowska teoretycznie ma wszystko, by budzić podziw i sympatię, od jakiegoś czasu wywołuje wśród swoich odbiorców głównie irytację. Fani zarzucają trenerce wszędobylskość, oderwanie od rzeczywistości, a skala niechęci do Lewej urosła do tego stopnia, że obserwatorzy zaczęli krytykować nawet jej mięśnie brzucha.

Zobacz: Fanki zarzucają Lewandowskiej, że przesadziła z ćwiczeniami mięśni brzucha! "Nienaturalne i niezdrowe"

Jak się okazuje, sytuacja Lewej ma się dużo lepiej za granicą niż w Polsce. Najpopularniejszy niemiecki tabloid Bild, opublikował liste dziesięciu najbardziej wpływowych WAGs Bundesligi, którą utworzył na podstawie czterech różnych kategorii: społeczność, sport, glamour oraz wpływ na karierę męża. Żona Roberta zwyciężyła we wszystkich kategoriach i zajęła pierwsze miejsce w zestawieniu:

Na pewno ma wpływ na karierę męża. Opracowuje dla niego plan fitness oraz odżywiania. Pojawiały się pogłoski w Hiszpanii, że naciskała na zmianę klubu. Za granicą mogłaby nadal zwiększać swoją wartość rynkową - czytamy na łamach gazety.

Jak myślicie, Ania w Polsce też zostałaby numerem jeden wśród WAGs czy jest ktoś, kto mógłby zgarnąć jej tytuł sprzed nosa?

 

Pudelek.pl na Facebooku: