Książkiewicz i Bukowski NIE SĄ JUŻ PARĄ!

218
Podziel się

Niestety wygląda na to, że Weronice kolejny raz nie poszczęściło się w miłości.

Książkiewicz i Bukowski NIE SĄ JUŻ PARĄ!

W maju tego roku wyszło na jaw, że Ewa i Marek Bukowscy rozwiedli się po niemal 20 latach małżeństwa. Aktorka udzieliła szczerego wywiadu, w którym wyznała, że były mąż znacznie ograniczał jej wolność:

Wydaje się, że aktor niezbyt intensywnie opłakiwał rozstanie i rozpad małżeństwa, bo niespełna dwa miesiące od wieści o rozwodzie tabloidy pisały o tym, że spotyka się z Weroniką Książkiewicz, którą poznał na planie serialu Leśniczówka.

Para jeszcze do niedawna była widywana razem, jednak jak donosi Party, ich związek to już przeszłość. Marek i Weronika rozstali się po zaledwie kilku spędzonych wspólnie miesiącach. Jak się okazuje, to Książkiewicz postanowiła zakończyć relację z Bukowskim. Mimo że aktorka ma za sobą kilka burzliwych związków, ten, jak twierdzo źródło magazynu, zakończył się wyjątkowo spokojnie, a para rozstała się w zgodzie.

Dla Weroniki wciąż najważniejszym mężczyzną w jej życiu jest syn Borys - czytamy.

Pomimo szybkiego rozstania z Markiem, celebrytka wierzy, że kiedyś jeszcze odnajdzie prawdziwą miłość.

KOMENTARZE
(218)
Gość
rok temu
Jego była żona 20 lat starsza a lepsza petarda
Gość
rok temu
Ona jest dziwna. Ma taką manierę w sobie. Ewa Bukowska ognista babka..
Gość
rok temu
A na grzyba Wam facecie, dzisiaj to książęta zapatrzeni w swoje potrzeby....fajnie mieć dziecko i pieniądze, jeździć po świecie i nie przejmowac się kolejnym fochem, agresją ,brakiem empatii...etc. Portki w domu,koło których wciąż trzeba skakać bez wzajemności. Oni zakochują się na 5 min a potem zastanawiają się ,czy jednak mają szansę u innej....i tak aż im opadnie czyli do 60 ,a i to nie zawsze ,bo kompleksy i inne...
gość
rok temu
Bukowski to widać ze lubi panny na jeden raz
Gość
rok temu
Niech wróci do żony. Ona jest piękna
Najnowsze komentarze (218)
Gość
rok temu
Ta Ksiezkiewicz ma paskudne czolo. Wodoglowie.
gość
rok temu
To racja .Kochasz ,utrzymujesz , zapewniasz dom, święta ,choinka ,wspólne wyjazdy dajesz kasę co miesiąc na studia. Pragniesz tylko miłości ?! A i tak wolą swojego patologicznego biologicznego ojca. Jemu współczują a Ty jesteś egoistą. Tak jest gena nie wydłubiesz. Nigdy nie będą cię tak traktowały jak prawdziwego nie wiem o co chodzi ale to straszne. Może to kwestia wieku???. Przeżyłem takie rozczarowanie. Wymyśliłem sobie sielski scenariusz który się nie sprawdza i to w skrócie na tyle
gość
rok temu
Biedny Borysek kolejna nawiedzona mama będzie teraz przelewać na niego swoje fobie i nie dobory emocjonalne oraz frustracje i chore poczucie wolności. Szkoda najbardziej dziecka i tyle . Ciekawy jestem po którym kolejnym zle wybranym facecie się ogarnie ???
Obersthunmanf...
rok temu
Ewa , zostań moją żoną!! Albo przynajmniej kochanką!
gość
rok temu
Ale piszesz o kobietach czy mężczyznach? Chyba miałaś na myśli facetów, ale opis z paroma kosmetycznymi zmianami pasuje jak ulał do potężnej grupy kobiet.
Gość
rok temu
ważne żeby w kominie nie było pajęczyny
ok
rok temu
podymal, podymal i z glowy
Gość
rok temu
Zona ma oryginalba urodę przy tym szlachetna. A wera? Ech....
bela
rok temu
Weronika piekna
Gość
rok temu
szybko poszlo
Gość
rok temu
Zwykle tak bywa,ze facet po rozstaniu musi sie pocieszyc...a potem jest trsknota i powrot do bylej...powinien odczekac z rok i moze zbudowalby cos trwalego.
Gość
rok temu
Rzeczywiście bo obowiązek wychowywania nieswoejgo dziecka jest nowoczesnym modelem życia. Uczuć nie oszukasz, przychodzi starość, takie dziecko potem i tak traktuje lepiej biologicznego ojca niż Ciebie. To po prostu nieuczciwe. Bo nawet jeśli alimenty sa płacone terminowo i w całości to zapewnienie dnia codziennego takiemu dziecku przez ojczyma jest najczęściej dużo droższe. Nie mówiąc juz o relacjach. Nie jestem w takiej sytuacji, i na pewno nie z decydowalbym się być z rozwodka z dzieckiem. Także ten pierwszy wpis moim zdanie jest bardzo prawdziwy. Ludzie nie chcą pakować się w problematyczne układy, kiedy tych problemów sami nie zawinili. I co tu potępiać? Może trzeba było się zastanowić zanim rozlozylas nogi pierwszemu lepszemu?
Rozwódka
rok temu
Mój były mąż zasadził te swoje owoce miłości już w dwóch maci.cach! Ja byłam tą drugą mac.icą z owocem miłości. Ciekawe ile tych owoców jeszcze zasadzi?
gość
rok temu
jestes idealna dla faceta szukajacego niezaleznej kobiety.
...
Następna strona