Trwa ładowanie...
Przejdź na

Uśmiechnięta Margot Robbie powraca na okładce "Harper's Bazaar"

29
Podziel się:

Tak promuje swój nowy film "Maria, królowa Szkotów". Jak wypadła tym razem?

Uśmiechnięta Margot Robbie powraca na okładce "Harper's Bazaar"

Margot Robbie od czasu przełomowej roli w Wilku z Wall Street konsekwentnie wyłamuje się ze stereotypu hollywoodzkiej ślicznotki. Australijka oszpeciła się już na potrzeby dobrze przyjętego filmu Jestem najlepsza. Ja, Tonya, za który zdobyła swoją pierwszą nominację do Oscara. W minionych tygodniach przygotowywała się do promocji dramatu historycznego Maria, królowa Szkotów, w którym wciela się w Elżbietę I, w międzyczasie pracując na planie nowego filmu Tarantino.

Po paru miesiącach medialnej nieobecności 28-latka powraca okładkową sesją do grudniowo-styczniowego wydania amerykańskiego Harper's Bazaar. Zdjęcia Camilli Akrans dały jej szansę zawisnąć na kółkach gimnastycznych i wypełnić kilka zobowiązań reklamowych. Jako obowiązkowa twarz Chanel, Robbie na okładce zaprezentowała się w sukience z kolekcji Haute Couture paryskiego domu mody. Wśród pozostałych stylizacji wypatrzyć można propozycje z nowych kolekcji Michaela Korsa i Toma Forda oraz biżuterię od Bulgari i Tiffany'ego.

Zobaczcie Robbie w nowej sesji. Kibicujecie jej?

KOMENTARZE
(29)
gość
3 lata temu
Jest piękna,ale wygląda na więcej niż 28lat. Taki typ urody.
Gość
3 lata temu
Super w tym stroju kąpielowym ,przepiękna ....
gość
3 lata temu
Piekna, ale wyglada na dobrze zadbana 40.
Gość
3 lata temu
Cudowna. Chciałabym być naturalnie piękna jak ona. A tak w ogóle to kobiety powinny pamiętać że przesadne dbanie o siebie zmniejsza ich atrakcyjność. Pełno teraz tego dookoła.
gość
3 lata temu
PRZEPIĘKNA
Najnowsze komentarze (29)
Gość
3 lata temu
Ładna buzia, wręcz śliczna. Naturalna blondynka dlatego ma taki blask. Żadna tlenina szatynko czy brunetka nie będzie tak ładna i czarująca jak naturalna blondynka.
Gość
3 lata temu
Jakoś nie wzbudza mojej sympatii? Podobno podczas nagrywania Wilka z Wall Street gwiazdorzyla a to DiCaprio był przecież głównym aktorem
gość
3 lata temu
kombinuje coś z tym wiekiem
Gość
3 lata temu
Na ost zdjęciu wygląda trochę jak Grace Kelly
Pani Pudelkow...
3 lata temu
Typ urody Grace Kelly. Mogłaby ją zagrać 😍
Gość
3 lata temu
Na ostatnim zdjęciu wyglada jak Grace Kelly 😍
Gość
3 lata temu
Utalentowana jest na pewno
monia
3 lata temu
Bardzo ładna blondynka.
Gość
3 lata temu
Od dawna się mówi w Stanach, że przekłamuje swój wiek o conajmniej dobre kilka lat, by dłużej być na szczycie i dostawać dobre rolę. Wystarczy popatrzeć na jej zdjęcie sprzed 10 lat. Wyglądała wtedy na 20 +
gość
3 lata temu
se
Meg
3 lata temu
Przepiękna, klasyczna uroda. Współczesna Grace Kelly
Gość
3 lata temu
Bardzo ładna kobieta, choć jak dla mnie ma zbyt kwadratową twarz.
gość
3 lata temu
Ma już 28 lat, od ślubu minęły 2 lata, a jeszcze nie urodziła mężowi dzieciątek. Nie wróżę im przyszłości, bo żaden nie będzie chciał żyć z egoistycznym skąpiradłem, któremu pomieszały się wartości życiowe. Jeżeli szybko się nie opamięta, to skończy jak klauny typu Naomi Capbell, Jennifer Aniston czy Charlize Theron.
gość
3 lata temu
piekna, zdolna, i chyba nie g****a (przynajmniej na razie nie zrobila niczego, co by pozwalalo tak sadzic)
Oferty dla Ciebie