Piątek 23.11.2018 22:45

Gwiazdy "M jak Miłość" świętują osiemnastolecie serialu: Kożuchowska, Koroniewska, Mucha, Cichopek, Kalska z Roznerskim... (ZDJĘCIA)

M jak Miłość Joanna Koroniewska Małgorzata Pieńkowska Anna Mucha Małgorzata Kożuchowska Marcjanna Lelek Katarzyna Cichopek Marcin Mroczek Rafał Mroczek

Choć trudno w to uwierzyć, serial M jak Miłość emitowany jest już od 18 lat. Co więcej, w ogóle nie traci na popularności, wciąż przyciągając przed ekrany telewizorów młodszych widzów. Ma w tym pomóc zatrudnianie nowego pokolenia aktorów, których zakręty wielkomiejskiego życia mają zachęcić do oglądania nie tylko miłośniików sielkiego klimatu Grabiny.

W serialu aktorów, którzy grają w nim nieprzerwanie, została tylko garstka, ale ci, których Ilona Łepkowska nie uśmierciła w mniej lub bardziej godny sposób, zawsze moglą liczyć na sensacyjny powrót, jak chociażby stało się to w przypadku Joanna Sydor czy wracającego niebawem Marcina Bosaka.

Na gali upamiętniającej osiemnastolecie M jak Miłość pojawili się "weterani" serialu tacy jak Teresa Lipowska, Małgorzata Kożuchowska, Joanna Koroniewska, Katarzyna Cichopek, Małgorzata Pieńkowska oraz bracia Mroczek. Nowszą falę reprezentowali Barbara Kurdej-Szatan oraz Mikołaj Roznerski z Adrianą Kalską.

Zobaczcie zdjęcia: kto wypadł najlepiej?

« Poprzednie 1/20

Gwiazdy "M jak Miłość" świętują urodziny serialu

2Gwiazdy "M jak Miłość" świętują urodziny serialu