Dojrzała Natalie Portman w sesji dla "Vanity Fair"

50
Podziel się

Przy okazji sesji aktorka wypowiedziała się na temat molestowania seksualnego w Hollywood.

Dojrzała Natalie Portman w sesji dla "Vanity Fair"

Za sprawą roli Matyldy w Leonie Zawodowcu Natalie Portman z dnia na dzień stała się gwiazdą w wieku zaledwie trzynastu lat. Mimo wielu pokus czyhających na młodocianych celebrytów, Amerykance udało się trzymać z dala od skandali, a przy okazji wybierać tylko te najciekawsze scenariusze. Dziś 37-latka może pochwalić się całym wachlarzem ról u najlepszych reżyserów, a jedna z nich - popadająca w obłęd baletnica w Czarnym łabędziu - przyniosła jej w 2010 roku upragnionego Oscara.

Na koniec 2018 roku matka dwójki dzieci wzięła udział w sesji okładkowej grudniowego wydania magazynu Vanity Fair. Na zdjęciach Erika Madigana Hecka możemy podziwiać dojrzałą Natalie pozującą w kreacjach francuskiego domu mody Dior, którego od kilku lat jest ambasadorką. Przy okazji sesji Portman udzieliła wywiadu, w którym wypowiedziała się na temat wyjątkowo głośnego w ostatnim czasie tematu - molestowania seksualnego w Hollywood.

Udało mi się jakoś uniknąć doświadczeń związanych z molestowaniem seksualnym, więc z pewnością można powiedzieć, że jestem w jakiś sposób uprzywilejowana - wyznała Portman. Postanowiłam wyciągnąć naukę patrząc na okropne przeżycia tylu kobiet, które spotkałam na swojej drodze. Żyjemy w kulturze, w której mężczyźni często zachowują się źle, a to, że kobiety są ranione nikogo nie dziwi ani szokuje. Dobrze, że nareszcie ktoś zaczął się temu sprzeciwiać.

KOMENTARZE
(50)
gość
rok temu
Piękna kobieta, która nie stara się na siłę zatrzymać czasu. Szkoda, że tak wiele kobiet (i mężczyzn) nie potrafi docenić dojrzałego kobiecego piękna.
Leon
rok temu
Przepiękna kobieta 😊
gość
rok temu
Sukienka z okładki przepiękna!
Gość
rok temu
Śliczna sesja
Gość
rok temu
Dajcie łapki,kocham życie!!
Najnowsze komentarze (50)
Gość
rok temu
Co to znaczy dojrzała ? że stara ? ludzie ogarnijcie się jakby życie się miało kończyć na 30stce to wszyscy powinni się zabić. Jak o 37 latce ktora wygląda na 30 pisze się dojrzała to co pisać o 40 i wzwyż ??? że już powinny leżeć w trumnie ?
Gość
rok temu
W polsce strasznie sie traktuje kobiety po zabiegach panuje tu przekonanie ze taka kobieta jest zla prozna i g****a dlatego 70 procent pacjentek nie przyznaje sie do botoksu dziwny kraj gdzie nie jest wstydem miec czarne jedynki a wstyd zrobic sobie zabieg dziwny kraj grazyn patrzacych jak janusz oglada sie za mlodszymi i akceptujacych
gosc
rok temu
ma bardzo ostre rysy twarzy... .....
gość
rok temu
Przepiękna i mądra! :D Gdzieś czytałam że ona zna 7 języków :O
Gość
rok temu
Przepiękna
gość
rok temu
Bella
gość
rok temu
37 lat i dojrzala? bez przesady dojrzala to moze byc kobieta po 50 lub 60
Gość
rok temu
Żydówki bywają piękne no i wytwórnie są żydowskie więc mają ułatwiony start w holibudzie.
gość
rok temu
Piękna i mądra kobieta!
Krucyfiks
rok temu
Jest bardzo ladna kobieta, ale wogole nie jest sexi
Gość
rok temu
Te zalosne dupki boją się dobrze wykształconej (bodaj po psychologii na Harwardzie, zna 5 języków) Zydowki, która nie musiała zaczynać kariery filmowej przez łóżko. Wyrobiła sobie nazwisko w młodym wieku, a gdyby ktoś próbował molestowac 13 latke , to jej rodzina zrobiła by dym na całe Hollywood...
Gość
rok temu
Jest naprawdę piękna kobieta, bez poprawek. Jedna z nielicznych ktora nie jest klonem glonojadem. Bierzmy z niej przykład!
Gość
rok temu
I tak ją ciągle pamiętam jako Matyldę
Gość
rok temu
Dojrzała do czego?