Trwa ładowanie...
Przejdź na

To już koniec batalii o dzieci. Angelina i Brad OSIĄGNĘLI POROZUMIENIE!

88
Podziel się:

Udało się to zrobić jeszcze przed grudniową rozprawą. Zrozumieli, że kłótnie nic nie dają?

To już koniec batalii o dzieci. Angelina i Brad OSIĄGNĘLI POROZUMIENIE!

Przez długi czas związek Angeliny Jolie i Brada Pitta uchodził w show biznesie za jeden z tych, które jako nieliczne przetrwają długie lata. Brangelina, bo tak nazywano parę, wydawali się tworzyć idealną relację. Poznali się na planie filmu Pan i Pani Smith i podobno od razu między nimi zaiskrzyło. Jednak dopiero dziesięć lat później zdecydowali się na ślub. Niestety mimo względnie perfekcyjnego życia i posiadania wspólnie aż szóstki dzieci, jesienią 2016 roku okazało się, że ich związek to już przeszłość. Jako małżeństwo przetrwali zaledwie dwa lata.

O ile w kwestii podziału majątku parze udało się dojść dość sprawnie do porozumienia, o tyle batalia o dzieci ciągnie się najdłużej i jest tą niewątpliwie najtrudniejszą dla obu stron. Angelina od początku walczyła niczym lwica, chcąc uzyskać pełnię praw nad dorastającymi pociechami. W związku z tym, na światło dzienne wychodziły kolejne informacje, jakoby Brad miał problemy z alkoholem i stosował przemoc względem dzieci. W rezultacie aktor przyznał się do zarzutów żony i zdecydował na terapię. Wciąż niezadowolona Angie pozwalała dzieciom na spotkania z ojcem jedynie pod nadzorem psychologa sądowego. Jakiś czas temu sfrustrowany Pitt złożył wniosek o ponowne rozpatrzenie kwestii opieki nad dziećmi, co nieoczekiwanie doprowadziło do przychylności ze strony sądu i rozszerzenia jego przywilejów. Decyzja sądu oczywiście rozwścieczyła jego byłą żonę. Jolie od początku twierdzi, że metody wychowawcze Pitta są nieodpowiednie.

Jak się ostatnio okazało, nieugięta postawa Brada nie poszła na marne. Wydaje się, że Angelina nieco zmiękła, bo, jak informuje Perez Hilton, byli małżonkowie zawarli porozumienie i to jeszcze przed zaplanowaną na 4 grudnia rozprawą. W związku z tym, prawnik Angie postanowił wydać oświadczenie i skomentować całą sprawę dla agencji prasowej Reuters:

Porozumienie zostało zawarte kilka tygodni temu i podpisane przez obie strony i sędziego - twierdzi i dodaje: Zawarta między małżonkami umowa eliminuje konieczność przeprowadzania procesu.

Prawnik aktorki podkreślił również, że szczegóły porozumienia są poufne ze względu na dobro dzieci byłej pary.

Wydaje się, że dobro dzieci Jolie-Pitt już dawno zostało naruszone...

Myślicie, że to rzeczywiście koniec zaciekłej walki byłych małżonków?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(88)
Gość
5 lata temu
Przy rozwodach nikt nie liczy się z dobrem dzieci
Gość
5 lata temu
Angelina była kiedyś moją idolka. Teraz nie trawię jej jako aktorki (bo jest drewnem) i to, co piszą o niej jako o osobie prywatnej też jest conajmniej dziwne. I wiem, ze ja guzik obchodzi moja opinia :)
Gość
5 lata temu
To nie walka o dobro dzieci, tylko dowalenie byłemu. Tacy ludzie jak Angelin powinni się leczć u psychoterapeuty i ograniczać prawa do dzieci.
Gość
5 lata temu
Dobrze,ze sie dogadali. Jedna z gorszych rzeczy w rodzinie to rozne metody wychowawcze i podwazanie zdania drugiego rodzica.
Gość
5 lata temu
Wydaje mi się ze połowa z tych domysłów to ściema.
Najnowsze komentarze (88)
gość
5 lata temu
jaką idealną?
Gość
5 lata temu
Szkoda tej pary maja takie same problemy jak wszyscy tylko oni sa na swieczniku Angelina nie jest spokojna istota ale jakos sobie radzi z rzeczywistoscia Mysle ze miala kiepskie dziecinstwo
Gość
5 lata temu
Dziekuje wam kochani za wsparcie. Podpytam ginekologa o polecane leki. Trzymajcie sie zdrowo
Gość
5 lata temu
Oni powinni być razem...jak nikt pasują do siebie idealnie ❤ i łączyła ich wielka miłość.
Gość
5 lata temu
Ta baba jest chora
Gość
5 lata temu
Ta baba jest chora
Gość
5 lata temu
Myślę dokładnie to samo
gość
5 lata temu
Dobro dzieci w tym przypadku został naruszone tylko przez ciekawskie wredne i żądne sensacji media!
Gość
5 lata temu
Od razu widać że wszystkie jego 😂😂😂
gość
5 lata temu
Jolie przekalkulowała, że medialnie na tym rozwodzie straci, więc zaraz podpisała ugodę a wcale nie liczy się z dziećmi, nie od dziś to wiadomo....
Anna
5 lata temu
pudelek oszukuje, co chce podlajkować, to głos już oddany, o co tu chodzi pudlu?
Anna
5 lata temu
chciałam podlajkowac, a tu mi wyskakuje, że głos już oddany, jaki i czyj głos? Czy za mnie ktoś oddaje głos ????
Gość
5 lata temu
Baba się wystraszyła bo nie wszystko ma dobrze pod kopułą i bała się, że sąd odda dzieci Bradowi na stałe
Gość
5 lata temu
mysle ze koniec
...
Następna strona