Naturalna Natalie Portman zachwyca w pudrowej sukni od Diora

96
Podziel się

Zobaczcie, jak prezentowała się na "australijskiej gali MET". Pięknie?

Naturalna Natalie Portman zachwyca w pudrowej sukni od Diora

Natalie Portman w Leonie zawodowcu zadebiutowała w wieku 13 lat, ale nie podzieliła marnego losu innych dziecięcych gwiazdek - wręcz przeciwnie. Aktorka od lat podnosi poprzeczkę konkurencji i udowadnia, że jej horyzonty wygraczają daleko poza Hollywood. Do jej osiągnięć należą nie tylko ukończone na Harvardzie studia z psychologii, dwie publikacje naukowe i zaliczone kursy na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie, ale też znajomość francuskiego, japońskiego, arabskiego i niemieckiego. 37-latka rozwijanie imponujących zainteresowań skutecznie łączy z pracą aktorki, obowiązkami "ambasadorki" Diora i opieką nad siedmioletnim synkiem oraz półtoraroczną córeczką.

Rola "twarzy" Diora w piątek zaprowadziła 37-latkę na galę National Gallery of Victoria w Melbourne, uznawaną za australijski odpowiednik gali MET. Jako największa gwiazda wydarzenia, aktorka postawiła na nieprzekombinowaną stylizację z pudrową suknią od francuskiego domu mody. Na oprawę klasycznej kreacji składał się lekki, naturalny makijaż i rozpuszczona fryzura z przedziałkiem na środku. Całość w niewymuszony sposób podkreślała urodę aktorki, słynącej ze sceptycznego podejścia do medycyny estetycznej.

Zobaczcie Portman na "australijskiej gali MET". Jak oceniacie efekt końcowy?

KOMENTARZE
(96)
Gość
rok temu
No co tu pisać, zjawiskowa kobieta, takie chcemy tu oglądać i czytać o nich
gość
rok temu
jest piekna i do tego bardzo madra, pozazdroscic :)
Gość
rok temu
Śliczna naturalna dziewczyna😊
Gość
rok temu
Inspiruje! Piękna!
Gość
rok temu
Kobieta z gracją i poglądami..prosimy o więcej..takie powinny byc autorytety dla dziewczyn i kobiet..dajcie spokoj z Rozenkami i Siwcami
Najnowsze komentarze (96)
gość
rok temu
Przepiękna
Gość
rok temu
Az się uśmiechnęłam, bo w końcu zobaczylam naturalnie piekna kobiete. BEZ zadnych dodatków. Mega milo popatrzec. To jest to.
Gość
rok temu
Klasa sama w sobie. Zjawiskowo.
gość
rok temu
Piękna kobieta :P Zawsze uśmiechnięta i naturalna. Uwielbiam ją
wqq
rok temu
Jedyne czego brakowało mi na Netflixie to pierwszej polskiej oryginalnej produkcji. Czy 1983 spełni moje oczekiwania, ocenię 30 listopada. Coś czuję, że zarwę piątkową nockę!
Gość
rok temu
Koszmarny most prawy góra od 5do końca zenada
JubelFan
rok temu
Od paru dni czytam sobie recenzje na różnych portalach… na wszystkich znajdują się odniesienia tylko do dwóch pierwszych odcinków w reżyserii p. Agnieszki Holland. A co z resztą? Nie można oceniać całego serialu, który był reżyserowany przez aż 4 twórców na podstawie jednej osoby. Proszę tak więcej nie robić. Należy obejrzeć całość i dopiero wtedy wydać osąd, wtedy powstanie rzetelna recenzja, A więc poczekajmy do 30 listopada i przekonajmy się sami.
Gość121
rok temu
Nikt nie ukrywa tego, że pierwsze dwa odcinki wyreżyserowała Agnieszka Holland. Z całym szacunkiem do całego dorobku Pani Holland, ale seriale z takim potencjałem na wartką akcję powinny reżyserować osoby, które w takim właśnie gatunku się odnajdują. Z takiego doboru reżyserów - Holland, Adamik, Chajdas, Smoczyńska - z odmiennymi stylami, wyszedł świetny serial. Niestety pierwsze dwa odcinki trzeba przecierpieć. Później jest już tylko lepiej.
Bobo
rok temu
Maciej Musiał, Więckiewicz, Olszańska i Chyra to naprawdę zacne grono. Netflix, chylę czoła i obiecuję, że obejrzę od deski do deski.
Gość
rok temu
Piękna mądra
Gość
rok temu
Piękna!
gość
rok temu
Przestałam ją lubić jak czepiła się ksieznej Kate o jej porodzie. Brak klasy, jest nawiedzona
gość
rok temu
Zjawiskowa? Piszecie, że Dua Lipa wygląda źle,a tu mamy mdłą, zwykłą dziewczyne. Ani ładnego makijążu, suknia leży okropnie no i ten biust....
Gość
rok temu
Piękna i zdolna aktorka👍☺
...
Następna strona