Trwa ładowanie...
Przejdź na

Naturalna Natalie Portman zachwyca w pudrowej sukni od Diora

96
Podziel się:

Zobaczcie, jak prezentowała się na "australijskiej gali MET". Pięknie?

Naturalna Natalie Portman zachwyca w pudrowej sukni od Diora

Natalie Portman w Leonie zawodowcu zadebiutowała w wieku 13 lat, ale nie podzieliła marnego losu innych dziecięcych gwiazdek - wręcz przeciwnie. Aktorka od lat podnosi poprzeczkę konkurencji i udowadnia, że jej horyzonty wygraczają daleko poza Hollywood. Do jej osiągnięć należą nie tylko ukończone na Harvardzie studia z psychologii, dwie publikacje naukowe i zaliczone kursy na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie, ale też znajomość francuskiego, japońskiego, arabskiego i niemieckiego. 37-latka rozwijanie imponujących zainteresowań skutecznie łączy z pracą aktorki, obowiązkami "ambasadorki" Diora i opieką nad siedmioletnim synkiem oraz półtoraroczną córeczką.

Rola "twarzy" Diora w piątek zaprowadziła 37-latkę na galę National Gallery of Victoria w Melbourne, uznawaną za australijski odpowiednik gali MET. Jako największa gwiazda wydarzenia, aktorka postawiła na nieprzekombinowaną stylizację z pudrową suknią od francuskiego domu mody. Na oprawę klasycznej kreacji składał się lekki, naturalny makijaż i rozpuszczona fryzura z przedziałkiem na środku. Całość w niewymuszony sposób podkreślała urodę aktorki, słynącej ze sceptycznego podejścia do medycyny estetycznej.

Zobaczcie Portman na "australijskiej gali MET". Jak oceniacie efekt końcowy?

KOMENTARZE
(96)
Gość
3 lata temu
No co tu pisać, zjawiskowa kobieta, takie chcemy tu oglądać i czytać o nich
gość
3 lata temu
jest piekna i do tego bardzo madra, pozazdroscic :)
Gość
3 lata temu
Śliczna naturalna dziewczyna😊
Gość
3 lata temu
Inspiruje! Piękna!
Gość
3 lata temu
Kobieta z gracją i poglądami..prosimy o więcej..takie powinny byc autorytety dla dziewczyn i kobiet..dajcie spokoj z Rozenkami i Siwcami
Najnowsze komentarze (96)
gość
3 lata temu
Przepiękna
Gość
3 lata temu
Az się uśmiechnęłam, bo w końcu zobaczylam naturalnie piekna kobiete. BEZ zadnych dodatków. Mega milo popatrzec. To jest to.
Gość
3 lata temu
Klasa sama w sobie. Zjawiskowo.
gość
3 lata temu
Piękna kobieta :P Zawsze uśmiechnięta i naturalna. Uwielbiam ją
wqq
3 lata temu
Jedyne czego brakowało mi na Netflixie to pierwszej polskiej oryginalnej produkcji. Czy 1983 spełni moje oczekiwania, ocenię 30 listopada. Coś czuję, że zarwę piątkową nockę!
Gość
3 lata temu
Koszmarny most prawy góra od 5do końca zenada
JubelFan
3 lata temu
Od paru dni czytam sobie recenzje na różnych portalach… na wszystkich znajdują się odniesienia tylko do dwóch pierwszych odcinków w reżyserii p. Agnieszki Holland. A co z resztą? Nie można oceniać całego serialu, który był reżyserowany przez aż 4 twórców na podstawie jednej osoby. Proszę tak więcej nie robić. Należy obejrzeć całość i dopiero wtedy wydać osąd, wtedy powstanie rzetelna recenzja, A więc poczekajmy do 30 listopada i przekonajmy się sami.
Gość121
3 lata temu
Nikt nie ukrywa tego, że pierwsze dwa odcinki wyreżyserowała Agnieszka Holland. Z całym szacunkiem do całego dorobku Pani Holland, ale seriale z takim potencjałem na wartką akcję powinny reżyserować osoby, które w takim właśnie gatunku się odnajdują. Z takiego doboru reżyserów - Holland, Adamik, Chajdas, Smoczyńska - z odmiennymi stylami, wyszedł świetny serial. Niestety pierwsze dwa odcinki trzeba przecierpieć. Później jest już tylko lepiej.
Bobo
3 lata temu
Maciej Musiał, Więckiewicz, Olszańska i Chyra to naprawdę zacne grono. Netflix, chylę czoła i obiecuję, że obejrzę od deski do deski.
Gość
3 lata temu
Piękna mądra
Gość
3 lata temu
Piękna!
gość
3 lata temu
Przestałam ją lubić jak czepiła się ksieznej Kate o jej porodzie. Brak klasy, jest nawiedzona
gość
3 lata temu
Zjawiskowa? Piszecie, że Dua Lipa wygląda źle,a tu mamy mdłą, zwykłą dziewczyne. Ani ładnego makijążu, suknia leży okropnie no i ten biust....
Gość
3 lata temu
Piękna i zdolna aktorka👍☺
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie