Trwa ładowanie...
Przejdź na

Anna Popek przekonuje w katolickiej audycji: "Salceson jest dobry na młodość"

100
Podziel się:

Powinna się umówić na kolację z Grażyną Szapołowską?

Anna Popek przekonuje w katolickiej audycji: "Salceson jest dobry na młodość"

Kariera Anny Popek w Telewizji Polskiej nie wygląda już tak kwitnąco jak jeszcze niedawno. Prezenterka została oddelegowana z pasma śniadaniowego do programu Halo Polonia, który nie cieszy się wysoką oglądalnością. Anna dostała więc dodatkowo poranne pasmo TVP Info. Niestety, 5:35 to wciąż dla wielu widzów środek nocy.

Niekomfortowa sytuacja w pracy być może popchnęła ją do poszukania nowej niszy, by znów przypomnieć o sobie fanom. Popek wpadła więc na pomysł, że napisze poradnik, co robić, by być piękną i wzbudzać podziw. Niestety, nie wiemy, co stanowiło bazę do napisania tej książki, ale w głębi duszy mamy na dzieję, że jednak nie osoba samej prezenterki.

Książkę Ania Popek postanowiła wypromować wśród słuchaczy katolickiej audycji Siódma9. W rozmowie z Anną Skiepko, prezenterka TVP i teraz także "pisarka", opowiedziała o mankamentach urody kobiet i wyjaśniła, dlaczego pomimo zabiegów kosmetycznych są brzydkie:

Naprawdę, znam takie kobiety, które są zrobione, a jednak mają cały czas taką zazdrość i złość do świata. Zawsze można przecież być zazdrosnym o coś jeszcze - o jeszcze bogatszego męża albo jeszcze fajniejsze dzieci. Brak życzliwości w oczach to jest największy mankament urody kobiety. Że patrzy na świat tylko jak na łup, który chce zdobyć, a nie jak na miejsce, gdzie może po prostu pokazać siebie i swoją dobroć. Myślę, że to jest chyba silny atawizm i brak przestrzegania przykazań bożych, czyli tego, żeby jednak patrzeć z wyrozumiałością na bliźniego. A druga kobieta też jest bliźnim, należy o tym pamiętać - stwierdziła na antenie.

W dalszej części rozmowy Anna podzieliła się przepisem na młodość. Według niej salceson sprzyja młodemu wyglądowi ze względu na kolagen.

Biorąc pod uwagę kulinarne wyznanie, możemy zasugerować Ani kolację w towarzystwie Grażyny Szapołowskiej, która w jednym z ostatnich wywiadów powiedziała, że jednym z jej ulubionych dań jest kaszanka.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(100)
Gość
5 lata temu
Wygląda nieźle po tym salcesonie. Lepiej niż inne równolatki po botoksie
Gość
5 lata temu
W sumie nie wiem do czego w tym wpisie się czepiacie 😂
Gość
5 lata temu
Oj baby, same stosują kremy za kilka stów, zabiegi, kosmetyczki, a drugiej babie powie że to zasługa salcesonu ;D
Salceson
5 lata temu
Salceson jest dobry i na młodość i na starość i ogólnie jest dobry
gość
5 lata temu
kolano i szpital już były, plaża i bikini też, czym ta baba jeszcze "zabłyśnie" żeby o niej pisali?
Najnowsze komentarze (100)
gość
5 lata temu
Salceson jest świetny, Pudel chyba nigdy nie jadł, skoro uważa inaczej.....
Maruda
5 lata temu
Salceson i kaszanka. Palce lizać. O co chodzi?
Gość
5 lata temu
Niech sobie je. Smacznego. Ja też nim nie gardzę, co jakiś czas podjadam. W szpitalach podają go częściej, jednak nie zauważyłam korzystnych zmian u chorych.
gość
5 lata temu
Starzeje się i wymyśla bajki.
Gość
5 lata temu
Chętnie bym z panią Anią zjadł salceson i kaszanke i pasztetowa a później pogrzeszyl
pit
5 lata temu
Pani Anno wszystkiego dobrego,a przede wszystkim Smacznego.
Gość dnia
5 lata temu
Jeszcze niedawno zlizywała z jackowego a teraz promuje salceson. Dziwna ta pani...
Gość
5 lata temu
Lubi normalnie opie. Rdolic jak normalny czlowiek zapraszam kuchnia jest dobra
Gość
5 lata temu
Ja tez lubię kaszankę. Z cebulką i jabłkami. Pycha. A dobry salceson ? Marzenie
Gość
5 lata temu
Salceson to eliksir młodości, cebula daje mądrość życiową, a kaszanka to najlepszy afrodyzjak. (Acha, i jeszcze: szczepionki wywołują autyzm i suchość w stawach kolanowych)
Gośćgosc
5 lata temu
Goscpanianiupopekjabymcidotwojichladnychustseksownychmojegopenisalubiszdobuzizpolykiemimamcieochoteodtyluw********ieianalbomniepodnniecaszgoscziom
Gość
5 lata temu
Salceson, salceson! I smarować rano i wieczorem. A ozorkowym smarować ozór.
scorpion
5 lata temu
Ja dałem mojemu psu salceson a on go zostawił myślałem że jest chory dałem mu kawałek szynki i zjadł widać że zna się na żarciu i bele czego nie je ...
Gość
5 lata temu
Nic nie mam do P Popek ,ale z tym salcesonem to przesadziła .Salceson lubiłam od zawsze ,jeszcze trochę to przeczytam ze inne rewelacje .Szkoda ze osoby znane i popularne takie głupoty mówią.
...
Następna strona