Nie żyje Jolanta Szczypińska

Posłanka od lat walczyła z rakiem. "Wiedzieliśmy, że jest ciężko".

Obraz

Jak donoszą media, nie żyje Jolanta Szczypińska, posłanka Prawa i Sprawiedliwości. Kobieta zmarła w Warszawie, borykając się z powikłaniami po ciężkiej chorobie. Pod koniec listopada w złym stanie zdrowia trafiła do szpitala.

To przykra i smutna informacja która z pewnością dotknie nie tylko nas, jako członków Prawa i Sprawiedliwości, ale także wielu ludzi, których znała bezpośrednio i pośrednio - chociażby przez portale społecznościowe. Wiedzieliśmy, że jest ciężko, ale nie myśleliśmy, że tak to się skończy. Będziemy ją zawsze wspominać i pozostanie w naszej pamięci - skomentowała Beata Mazurek, rzecznik prasowy Prawa i Sprawiedliwości.

Jolanta Szczypińska od lat chorowała na raka, ale jak donosi Wirtualna Polska, ostatnio borykała się z powikłaniami po zabiegu urologicznym.

Posłanka miała 61 lat. Przed laty zdobyła medialny rozgłos głównie za sprawą bliskich relacji z Jarosławem Kaczyńskim, który lubił przebywać w jej towarzystwie.

Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą