Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Grzeczna" Lindsay Lohan udaje księżniczki Disney'a

46
Podziel się

Upadła celebrytka desperacko walczy o powrót na szczyt. Uda się?

"Grzeczna" Lindsay Lohan udaje księżniczki Disney'a
bDzfIUOd

Pomimo szumnych deklaracji o powrocie do trzeźwości, Lindsay Lohan zdaje się żyć w stanie niekończącej się imprezy. W programie Wendy Williams celebrytka obwieściła światu, iż otwiera swój własny klub na Mykonos, oraz że rodzina niezwykle ją wspiera w powrocie na szczyt. Rudowłosa gwiazda była na tyle przekonująca, że uwierzyła jej nawet sceptyczna prowadząca. Niestety, nikt nie powiedział chyba Lindsay, że w pracy nie wolno pić alkoholu, co dało początek popularnemu memowi z Lohan wykonującą dzikie pląsy na didżejce. Później było już tylko gorzej, niegdysiejsza aktorka nie pamiętała w jakiej miejscowości się znajduje podczas rozdania EMA, a także próbowała odbić dzieci rodzinie uchodźców przebywając w Rosji i majacząc nieskładnie w języku arabskim. Rzecz jasna całość była przez nią dokładnie udokumentowana na Instagramie.

Gwiazda Wrednych dziewczyn nie ma jednak zamiaru jednak zaprzestać prób reaktywacji swej niegdysiejszej kariery. Musiała się więc ucieszyć, gdy skontaktował się z nią PAPER Magazine, popularna w USA publikacja, która wypromowała się na kontrowersyjnych okładkach z Kim Kardashian oblewającą swój ogromny tyłek szampanem, oraz kompletnie plastikową Kylie Jenner. Autor sesji, Jeff Bark, najwyraźniej chciał odrobinę zagrać odrobinę na przeciwieństwach, ponieważ niegrzeczną Lindsay postanowił poprzebierać w stroje najsłynniejszych księżniczek Disney'a. W sukniach od Saint Laurent, Gorge Keburia czy Discount Universe, Lohan imituje takie postaci jak Kopciuszek, Śnieżka i Mała Syrenka.

bDzfIUOf

Uda jej się kiedykolwiek wrócić na szczyt?

bDzfIUOl
bDzfIUOG
KOMENTARZE
(46)
gość
2 lata temu
Przepiękna sesja
Gość
2 lata temu
Lindsay trochę jak kameleon- w każdej stylizacji wygląda zupełnie inaczej. :)
gość
2 lata temu
Lindsay, Britney i Paris niezapomniane trio!! ;) Teraz show biznes nie jest już taki jak za ich czasów
bDzfIUOH
Gość
2 lata temu
Świetna jest ta sesja! :)
gość
2 lata temu
piękne zdjęcia, ale w 100% fotoszop. ona już tak nie wygląda. ma cerę, włosy i rysy twarzy zjedzone przez dragi i alkohol.
Najnowsze komentarze (46)
Gość
2 lata temu
Fajnie wyszlo
gość
2 lata temu
Szkoda jej. Miała zadatki na prawdziwą gwiazdę...
Gość
2 lata temu
Zaczyna wygladac jak Rose McGowan
gość
2 lata temu
Lindsay to dla mnie całkiem ok. aktorka. Ok. 25 filmów na koncie, co prawda żadne hity kinowe ale ta ilość daje już jakiś obraz jej możliwości aktorskich. Szkoda, że sama sobie nie daje szansy....może gdyby nie sposób prowadzenia się dostała by rolę kasowych produkcjach.
Gość
2 lata temu
Genialne !
gość
2 lata temu
Kto pisze artykuły tak prymitywnym językiem? Pogorszyły się znacznie.
Gość
2 lata temu
Ładna sesja
Gość
2 lata temu
1. Śnieżka, 2. Śpiąca Królewna, 3. Mała syrenka 4. Kopciuszek. Miałam problem z trójką przez to "okienko" :) Fajna sesja
bDzfIUOz
Gość
2 lata temu
Coś zrobiła z ciałem - czyt. cycki i twarz. W ogóle nie podobna do siebie.
gość
2 lata temu
taaaa wcielenie niewinności :D :D : D
Gość
2 lata temu
nic jej nie pomoże...
Gość
2 lata temu
Zadna z ksiezniczek Disneya nie byla wyuzdana.
Gość
2 lata temu
Super
Gość
2 lata temu
Kto to pisał...
bDzfIUPb