Wtorek 18.12.2018 18:45

Musiał CHCE ODEJŚĆ z "Rodzinki.pl"? "Pewnie nasze drogi w końcu się rozejdą"

Maciej Musiał Rodzinka.pl

Musiał CHCE ODEJŚĆ z "Rodzinki.pl"? "Pewnie nasze drogi w końcu się rozejdą"

Nie da się ukryć, że Maciej Musiał należy do grona najpopularniejszych polskich aktorów młodego pokolenia, a wszystko za sprawą roli Tomka Boskiego, w którą od ośmiu lat wciela się w hitowej produkcji TVP, Rodzinka.pl. Lubiany serial otworzył warszawiakowi drzwi do prawdziwej kariery, dzięki czemu dziś Musiał może przebierać w propozycjach zawodowych, wybierając jedynie te najbardziej lukratywne. O 23-latku zrobiło się ostatnio głośniej za sprawą roli w 1983 oraz epizodzie w przygotowywanej przez platformę Netflix adaptacji cyklu książkowego autorstwa Andrzeja Sapkowskiego o przygodach wiedźmina Geralta.

Zobacz: Maciej Musiał dostał rolę w "Wiedźminie"! "Jaram się"

Okazuje się, że ambitnemu Maćkowi nie zależy jedynie za wysokich zarobkach i rolach amantów w komediach romantycznych, które przysporzą mu fanów i pomogą utrzymać status gwiazdora. W rozmowie z magazynem Party Maciek wyznał, że w życiu najważniejszy jest dla niego samorozwój, dlatego - mimo wygodnej sytuacji zawodowej - zdecydował się przeprowadzić do Krakowa i rozpocząć tam studia aktorskie.

Miałem świetne mieszkanie, dobrze zarabiałem, mnóstwo znajomych, ale czułem że stoję w miejscu - powiedział Maciej. Nie rozwijam się jako człowiek. Wiedziałem, że muszę coś zmienić. Dlatego gdy dostałem się do szkoły w Krakowie i Warszawie - nie zastanawiałem się ani chwili i wybrałem Kraków. Patrząc wstecz uważam, że to było najlepsze co mogło mnie spotkać. Złapałem inną perspektywę. Zacząłem myśleć inaczej. Jestem bardzo wdzięczny szkole i profesorom.

W trakcie wywiadu Maciej dał też do zrozumienia, że mimo przywiązania do ekipy występującej w Rodzince.pl (oraz do wysokiego honorarium za każdy odcinek ), aktor prawdopodobnie pożegna się z serialem, zaznaczając przy tym, że "wydarzy się to naturalnie".

Uważam, że Rodzinka.pl jest znakomitym serialem o czym świadczy liczba widowni, którą gromadzi. Serialem kultowym! To my jako pierwsi osiem lat temu, w telewizji poruszaliśmy trudne tematy, mówiliśmy o antykoncepcji, homoseksualizmie. To było świetne. Mati i Adaś dojrzewają i pewnie nasze drogi w końcu się rozejdą, ale myślę, że wydarzy się to naturalnie - zakończył.

Będzie Wam brakowało Macieja Musiała w Rodzince.pl?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (126)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 126
Odpowiedz
38 12
zgłoś
Gość 18.12.2018 18:54
No i git
Odpowiedz
3 28
zgłoś
Gość 18.12.2018 18:54
Foczki oj oj
Odpowiedz
298 62
zgłoś
Gość 18.12.2018 18:54
Kraków to jest inna jakość. Pozdrawiamy resztę Polski 😉 Wesołych Świąt :)
Odpowiedz
361 26
zgłoś
Gość 18.12.2018 18:55
Ma rację jak zostanie to się, zaszuflatkuje jak między innymi Kożuchowska
Odpowiedz
28 14
zgłoś
Gość 18.12.2018 18:55
On lubi starsze kobiety 🔥🔥🔥🔥🔥
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 126