Lewandowska otwiera kolejnych... SZEŚĆ KAWIARNI! Zrobi z tego sieć?
anna lewandowska
20.12.2018 10:30

Lewandowska otwiera kolejnych... SZEŚĆ KAWIARNI! Zrobi z tego sieć?

Byliście już na kawce "by Ann"?

Podziel się
Dodaj komentarz

Choć mogłoby się wydawać, że Anna Lewandowska ma już wszystko, co mogłoby się jej przydać do tego, żeby być szczęśliwą, to jednak wciąż nie nie cieszy się wielką sympatią Polaków. Od lat zarzuca się jej wszędobylskość i oderwanie od rzeczywistości. Niemniej jednak żona najpopularniejszego polskiego piłkarza wciąż stara się udowodnić, na co ją stać. Mimo że niedawno skończyła dopiero 30 lat, wciąż nie zwalnia tempa i angażuje się w nowe projekty. Anka ma na swoim koncie niemałe sukcesy sportowe, napisanych sześć książek (!) oraz bycie pewnego rodzaju samozwańczą fitmamą.

Zdaje się, że w ostatnim czasie żona Roberta postanowiła, że zostanie prawdziwą bizneswoman na wzór samej Magdy Gessler i niewątpliwie kieruje się założeniem, że pieniądze najlepiej pomnażać, inwestując je w kolejne projekty. W listopadzie okazało się, że Lewandowskiej nie wystarcza publikowanie zdrowych przepisów w sieci, bo postanowiła otworzyć własną kawiarnię, oczywiście sygnowaną marką "by Ann".

Po miesiącach przygotowań, testowania przepisów i dobierania składników, z wielką radością zapraszamy Was w nasze zdrowe progi - chwaliła się jakiś czas temu Ania.

Najwidoczniej jedna kulinarna inwestycja, to dla niej za mało, bo okazuje się, że w najbliższym czasie pojawią się kolejne "healthy" knajpki. Jak donosi Party, w przyszłym roku sportsmenka planuje otworzyć aż… sześć nowych kawiarni! Kolejne lokale mają się pojawić w m.in. Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach i Rzeszowie. Okazuje się, że Lewandowska nie próżnuje, bo pierwsza z nich ma zostać otwarta już w styczniu. W kawiarniach będzie można dostać oczywiście wszystkie autorskie produkty: smoothies, słynne batony, owsianki, ekologiczny olej kokosowy czy masło z nerkowców. Wszystko oczywiście w adekwatnych do cenach.

Przejdziecie się na kawkę "by Ann"?

(fot. Instagram)
(fot. Instagram)
komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
20-12-2018

GośćTym mało i mało...i wincyj i wincyj chcą 😂 albo Anna się zabezpiecza😂😂😂

20-12-2018

GośćZdrowo to jej mąż zarabia. Bez niego żadnej książki czy kawiarni by Ann by nie było. Ja się nie wybieram, wiem jak się dobrze odżywiać bez jej … Czytaj całość

20-12-2018

gośćL***i kupują kawę, żeby zrobić zdjęcie na insta

25-12-2018

gośćtak dla zasady nie kupię

24-12-2018

gośćPrzecietna Ania, trochee żenada, ale bez zazdro

22-12-2018

GośćFOODS by Ann😆😆😆😆😂

22-12-2018

gośćwincyj kasy,wincyj......reklamy się skończyły i bryndza pewnie z kasą....

21-12-2018

gośćDziwna sprawa, klikam na jakieś "tak", a okazuje się , że już wcześniej oddałam głos. Dziwy jakieś...Pudel sam dodaje głosy..

21-12-2018

gośćDo skrzeczącego pokemona nigdy! W*******a

21-12-2018

gośćDo skrzeczącego pokemona nigdy! W*******a