Czwartek 20.12.2018 10:30

Lewandowska otwiera kolejnych... SZEŚĆ KAWIARNI! Zrobi z tego sieć?

Anna Lewandowska Ania Lewandowska kawiarnia Lewandowskiej

Lewandowska otwiera kolejnych... SZEŚĆ KAWIARNI! Zrobi z tego sieć?

Choć mogłoby się wydawać, że Anna Lewandowska ma już wszystko, co mogłoby się jej przydać do tego, żeby być szczęśliwą, to jednak wciąż nie nie cieszy się wielką sympatią Polaków. Od lat zarzuca się jej wszędobylskość i oderwanie od rzeczywistości. Niemniej jednak żona najpopularniejszego polskiego piłkarza wciąż stara się udowodnić, na co ją stać. Mimo że niedawno skończyła dopiero 30 lat, wciąż nie zwalnia tempa i angażuje się w nowe projekty. Anka ma na swoim koncie niemałe sukcesy sportowe, napisanych sześć książek (!) oraz bycie pewnego rodzaju samozwańczą fitmamą.

Zobacz: Pisarka "Ann" Lewandowska promuje swoją szóstą (!) książkę. Kupicie? (ZDJĘCIA)

Zdaje się, że w ostatnim czasie żona Roberta postanowiła, że zostanie prawdziwą bizneswoman na wzór samej Magdy Gessler i niewątpliwie kieruje się założeniem, że pieniądze najlepiej pomnażać, inwestując je w kolejne projekty. W listopadzie okazało się, że Lewandowskiej nie wystarcza publikowanie zdrowych przepisów w sieci, bo postanowiła otworzyć własną kawiarnię, oczywiście sygnowaną marką "by Ann".

Zobacz: Lewandowska... otworzyła własną "healthy" kawiarnię!

Po miesiącach przygotowań, testowania przepisów i dobierania składników, z wielką radością zapraszamy Was w nasze zdrowe progi - chwaliła się jakiś czas temu Ania.

Najwidoczniej jedna kulinarna inwestycja, to dla niej za mało, bo okazuje się, że w najbliższym czasie pojawią się kolejne "healthy" knajpki. Jak donosi Party, w przyszłym roku sportsmenka planuje otworzyć aż… sześć nowych kawiarni! Kolejne lokale mają się pojawić w m.in. Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach i Rzeszowie. Okazuje się, że Lewandowska nie próżnuje, bo pierwsza z nich ma zostać otwarta już w styczniu. W kawiarniach będzie można dostać oczywiście wszystkie autorskie produkty: smoothies, słynne batony, owsianki, ekologiczny olej kokosowy czy masło z nerkowców. Wszystko oczywiście w adekwatnych do cenach.

Przejdziecie się na kawkę "by Ann"?

fot. Instagramfot. Instagram

 

 

Pudelek.pl na Facebooku: