Niedziela 03.02.2019 17:15

Zamachowska znów sprzedaje prywatność syna: "Wyjeżdża do USA na wymianę międzyszkolną"

Monika Richardson Monika Zamachowska Zbigniew Zamachowski Aleksandra Justa Tomasz Malcolm

Zamachowska znów sprzedaje prywatność syna: "Wyjeżdża do USA na wymianę międzyszkolną"Fot. ONS / InstagramMonika Zamachowska, dawniej Richardson, z domu Pietkiewicz, przez całe życie prowadzi permanentną wyprzedaż prywatności. Niestety, chyba nie wzięła pod uwagę, że ma to także swoje złe strony. Kiedy już zdradziła wszystkie intymne szczegóły, w tym dotyczące seksu ze Zbyszkiem, zorientowała się, że tematy jej się skończyły.

Z tej ciężkiej sytuacji próbowała wybrnąć opowiadając wylewnie o osobistych sprawach Zamachowskiego, jego małżeństwie z Aleksandrą Justą, a konkretnie, że zrobiła z niego "niepotrzebny mebel" oraz relacjach z dziećmi. Skończyło się listem otwartym, wystosowanym pod jej adresem przez czworo dzieci aktora, w którym zagroziły jej pozwem sądowym, jeśli nie powstrzyma swojego gadulstwa.

ZOBACZ: Dzieci Zamachowskiego CHCĄ POZWAĆ MONIKĘ!

Rozczarowana Monika zaczęła więc zdradzać mediom sekrety byłego męża, Jamiego Malcolma oraz omawiać na łamach polskiej prasy jego plany prokreacyjne.

Lubi też rozgadać się ze szczegółami o swoim synu, Tomaszu Malcolmie. Odkąd półtora roku temu ujawniła w Vivie, że zdiagnozowano u niego chorobę Aspergera, co popsuło Monice całą radość z macierzyństwa, to potem już poszło z górki. Z czasem poinformowała media, że Tomek  dostał rolę w serialu Szkoła, do czego nawet palca nie przyłożyła, a ostatnio pochwaliła się w Fakcie, że nastolatek spędzi najbliższe pół roku w Arizonie.

Wyjeżdża do USA na wymianę międzyszkolną - ujawnia celebrytka. Zamieszka tam z młodą rodziną z czwórką dzieci. Sam sobie wszystko załatwił, nikogo nie poinformował o swoich planach. Rodziców postawił przed faktem dokonanym. Jestem w niego dumna, bo się usamodzielni. Nie będzie miał pod ręka mamusi, która wszystko za syna zrobi. To świetna lekcja. My, rodzice, nie bierzemy pod uwagę faktu, że dziecko jest dorosłe. Skoro Tomek jest gotowy, żeby wyfrunąć z gniazda, to pozostaje go wspierać i trzymać kciuki. 

Czyli co….? Czekamy na wspólny wywiad po powrocie z Arizony, może tym razem Monice uda się wcisnąć z synem na okładkę...

 

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (220)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 220
Odpowiedz
263 45
zgłoś
Gość 03.02.2019 17:16
Sorry Monika ale nigdy bym nie chciał mieć takiej matki jaka jesteś Ty dla sowiego syna...
Odpowiedz
201 42
zgłoś
Gość 03.02.2019 17:16
Jak Ci kobieto nie wstyd !
Odpowiedz
64 29
zgłoś
Gość 03.02.2019 17:16
Dvrna ,baba ani to mądre ani ładne złodziejka cudzych mężów ehhh
Odpowiedz
208 34
zgłoś
Gość 03.02.2019 17:16
Kiedyś syn Ci wszystko wypomni
Odpowiedz
177 40
zgłoś
Gość 03.02.2019 17:16
Okropna jako matka i żona i kochanka !
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 220