"Nie uprawiałam seksu w samolocie"

276
Podziel się

"W ogóle nie macie poczucia humoru."

"Nie uprawiałam seksu w samolocie"

Wczoraj u Szymona Majewskiego gośćmi byli Agustin Egurrola i Weronika Książkiewicz. Choreograf po raz kolejny z dumą opowiadał o swoim ojcostwie. Weronika natomiast za wszelką cenę próbowała włączyć się do rozmowy, chociaż niekoniecznie ją o cokolwiek pytano.

Kiedy udało się jej zabrać głos, opowiedziała o przygotowaniach do ciąży, czyli... kupieniu małego pieska: Ja powoli jakby stopniowo zaczynam przygotowania do bycia w ciąży, pierwszym krokiem było nabycie pięknego, ślicznego pieska, nazywa się Benuś - poinformowała widzów. Zdarza mu się jeszcze do pieluszki zrobić. To jest taka pieluszka, która leży w kuwecie, ja mu jej nie zakładam.

Opowiedziała też, jak "oszukała" tabloidy mówiąc, że jej narzeczony jest "piosenkarzem z Czech". Śmiała się, że Super Express kupił ten temat i rozwlekł na kilka artykułów. Takie małe kłamstewko, jak chwalenie się uprawianiem seksu w samolocie, do czego też się przyznała.

W ogóle nie macie poczucia humoru. Ja myślałam, że wszyscy zrozumieją, że to jest żart. Ja na przykład nigdy biznes klasą nie latałam, ale w tych normalnych samolotach są takie małe kibelki, że tam nie można przecież nic zrobić.

Nikt się chyba nie uśmiał. Poza publicznością, której owacje i tak zmontowano. Co do jej faceta - nie dziwimy się, że nie powiedziała o nim prawdy. Dziwimy się natomiast, że ktoś jeszcze zaprasza ją do TVN-u. Ciekawe czy wysłaliby jej podwójne zaproszenie na imprezę firmową...

KOMENTARZE
(276)
gość
11 lat temu
pies do kuwety
gość
11 lat temu
Książkiewicz jest cieniaska i tyle, nie ma czym sie zajmować wwwASYCIENIASYpl
gość
11 lat temu
Pies i kuweta i pieluszka???? Pani Weroniku psa wyprowadza sie na spacer a nie zneca sie noszac go w torebce!!!!!
gość
11 lat temu
gość
11 lat temu
ale podobna do ani Przybylskiej na tym zdjęciu!
Najnowsze komentarze (276)
gość
11 lat temu
nie no s**a fajna tak na pare razy:D
gość
11 lat temu
Co za maszkara nie cierpię jej
gość
11 lat temu
Masz rację popieram!
gość
11 lat temu
Nie cierpię jej
gość
11 lat temu
UDAJE WIELKA GWIAZDE A WYSTAJE JEJ SLOMA Z BUTÓW !!!!!!!!! naprawde .niech sie nie czuje tak pewnie w tych programach bo wychodzi tylko na wieksza idiotke niz jest!! A ROSSATI milczeniem pokazuje elegancje i klase.
gość
11 lat temu
Nie podoba mi sie jej ryj, i tyle, wygląda jak własna ciotka. A u Majewskiego to była porażka - koczek jak u staruchy
gość
11 lat temu
Sympatyczna była u Majewskiego.
gość
11 lat temu
na kubie czcczą komunizm a w europie nie
gość
11 lat temu
mysl o dziecku
idiota:)
11 lat temu
osobiście nie przepadam za Książkiewicz robi z siebie taką drugą Paris Hilton -,, Ja powoli jakby stopniowo zaczynam przygotowania do bycia w ciąży, pierwszym krokiem było nabycie pięknego"- a co do tej odpowiedzi ŻAL!!!!
gość
11 lat temu
Ale macie zabawę z tym "bohaterem" kubańskim tak się pasjonujecie a on na was tłucze kasę i waszym kosztem.Nabijajcie mu kabze to może wyzwoli tatusia i znów zostanie czegewarą.
gość
11 lat temu
bo jest takie, powiedzonko... jak cie chca widziec... tak cie rysuja... a jak sobie poscielisz ? w tym sobie umrzesz, przykre ale prawdziwe. To nie do wiary...taka pani, z takim talentem, plakac sie chce, i szkoda czytac i gadac. A ludzie... z kogo chca , to zrobia... bo moja mama... to? oj zycie zycie, a na wszystko trzeba zdrowia, i szczescia i milosci, i ten kto ZASLUZY TO MA MOWIA GLUPCY... i powodzenia.
gość
11 lat temu
NIE ZNOSZE TEJ WIESNIARY!!!
gość
11 lat temu
Weronka jest BEZNADZIEJNA
...
Następna strona