Górniak znów kłóci się z mamą. "Mateusz miesza jej w głowie"

139 reakcji
0
0
139
Podziel się

Mama Edyty bardzo polubiła jej najnowszego chłopaka i po ich rozstaniu nadal utrzymuje z nim kontakt. "Według mamy decyzja o rozstaniu była zbyt pochopna i błędna".

Górniak znów kłóci się z mamą. "Mateusz miesza jej w głowie"

Relacje Edyty Górniak z mamą, Grażyną Jasik przez blisko dekadę były tak napięte, że uniemożliwiały utrzymywanie jakichkolwiek kontaktów. Piosenkarka z niechęcią traktowała nawet podejmowane przez mamę próby zbliżenia się do wnuka.

Cieniem na ich relacjach położyła się sprawa molestowania Edyty przez "przyjaciela domu", o czym podobno matka wiedziała i przymykała na to oko.
Sytuację pogorszyła jeszcze publiczna deklaracja matki i przyrodniej siostry, że jeśli zajdzie potrzeba, chętnie staną po stronie Dariusza K. w procesie rozwodowym. Grażyna Jasik narzekała wówczas, że Edyta już nigdy nie spotka takiego mężczyzny jak Darek...

Ich stosunki ociepliły się dopiero latem 2015 roku, gdy Edyta po dziewięciu latach milczenia nieoczekiwanie pozdrowiła mamę ze sceny opolskiego festiwalu. Następnego dnia wpadła nawet w odwiedziny. Podobno pojednanie ułatwił fakt, że przyrodnia siostra Edyty, Małgorzata przeprowadziła się do Londynu. Górniak ciągle jest przekonana, że jej stosunki z mamą popsuły się z winy Małgorzaty, która od czasów dzieciństwa nastawiała matkę przeciwko starszej córce.

Przez blisko trzy lata Edyta była idealną córką. Spędzała z mamą i ojczymem każde święta, a kiedy stan zdrowia schorowanej mamy pogarszał się, rzucała wszystko, by czuwać przy szpitalnym łóżku. Ze względu na mamę zdecydowała się nawet przeprowadzić z Kalifornii w powrotem do Polski.

Niestety, ostatnio znów się coś popsuło. Edyta nie przyjechała na święta do rodzinnego Opola. Jak ujawniają osoby z jej otoczenia, ma żal do mamy o to, że znów wtrąca się w jej życie.

Poszło o Mateusza, z którym Edyta spotykała się przez siedem miesięcy. Kiedy jesienią zeszłego roku rozstali się, mama piosenkarki znów zaczęła się zamartwiać, że Edyta już nigdy nikogo sobie nie znajdzie. Piosenkarce nie podoba się również to, że po jej rozstaniu z Mateuszem mama nie tylko pozostaje z nim w bliskim kontakcie, to jeszcze wierzy we wszystko, co jej mówi. Okazuje się, że Mateusz nie porzucił nadziei na pojednanie z Edytą i dla osiągnięcia tego celu próbuje wykorzystać jej mamę.

Edyta jest zła, bo Mateusz ciągle ma kontakt z jej mamą i miesza jej w głowie - ujawnia informator Faktu. Usłyszała, że według mamy decyzja o rozstaniu była zbyt pochopna i błędna. Edyta uważa, że to sprawka Mateusza. Oczywiście, nie chce słyszeć o ponownym zejściu się z byłym.

Być może dlatego Edyta jest ostatnio w takim bojowym nastroju. Mamy nadzieję, że pogodzi się z mamą zanim zdąży się skłócić z połową show biznesu...

139
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(139)
gość
rok temu
Nie ,"kochana mamusia" znowu trzyma stronę faceta,tak też było z Darkiem,Edyta jest jej potrzebna jako skarbonka,co to za matka,co za autorytet,biedna ta Edyta jest.
gość
rok temu
Edyta jest dorosła i sama powinna podejmować decyzje o związkach. Najgorsze są wtrącające się matki.
Gość
rok temu
Taa a on już ma nową i chwali się nią na instagramoe 😂 na pewno pragnie wrócić do Divy
Gość
rok temu
Szkoda prac rodzinnych brudow, bardzo przykre jest rowniez to, ze matka nie stanela po stronie dziecka, po drugie do milosci nikogo nie zmusimy
Gość
rok temu
Ja bym nigdy nie odezwała się do matki która przymykalyby oko na to ze ktoś mnie molestuje. To nie jest matka tylko potwór. Edyta odetnij się, niestety niektóre relacje trzeba ciąć.
Najnowsze komentarze (139)
Gość
rok temu
A występ będzie też artystów w Łodzi ! Edytka nie masz chęci tam wyć !!!😂
Gość
rok temu
Facet ma już nową partnerkę to wymysły edzi!!!
Gość
rok temu
To są bzdury wymyślone przez cygankę !On już ma nową i nie interesuje się edzia ! Pokazał na story 😂z całym szacunkiem do panny ! Bardzo piękna !🍬
Gość
rok temu
Widać że bardziej ceni jej byłego niż ją to świadczy o tym jaka edzia mądra jest!
gość
rok temu
A z kim ona się nie kłóci? To skomplikowany człowiek, nikt jej nie pasuje. A ona nikomu.
gość
rok temu
Jej to porządnie bije Pusta i g****a
Megi
rok temu
Ta stara ma naprawde klepki zle poukladane. Ciagle trzyma za jej facetami. Kazdy kto Edyte zle traktowal to b****o trzymalo za nim strone Nie zapomne jak g****a stara powiedziala, ze powinna sie cieszyc, ze Darek chcial z nia byc i zeznawala w sadzie na korzysc ziecia. Pomimo wszystkiego Edyta jej wybaczyla i pomagala a ta pomajgana baba dalej robi to co kiedys. Chyba bym podziekowala takiej mamusi i bym z nia wiecej kontaktu nie utrzymywala.
Gość
rok temu
Edyta ❤
Gość
rok temu
Nie pasowal do niej, dobrze, ze go zostawila
gość
rok temu
Szanuj matkę bo masz ją jedną
Gość
rok temu
PRowcy pani Gornak, to juz bylo, wymyslcie cos nowego, bo wieje nuda.
gość
rok temu
niech sie matka nie wtraca, do zwiazków Edyty ona najlepiej wie sama co robić. Mama niech pilnuje swojego partnera !
Gość
rok temu
Edzia i jej show.
gość
rok temu
co za matka...
...
Następna strona