Trwa ładowanie...
Przejdź na

Książę Karol i księżna Camilla ROZWODZĄ SIĘ?! "Podpisali już dokumenty"

311
Podziel się:

Australijski tabloid powołuje się na "pałacowe źródła". Czeka nas rozwód roku?

Książę Karol i księżna Camilla ROZWODZĄ SIĘ?! "Podpisali już dokumenty"

Od chwili pojawienia się w brytyjskiej rodzinie królewskiej księżnej Diany jasnym stało się, że rojalsi mają ogromny potencjał celebrycki. Nie brakuje osób, które chcą zarobić na członkach rodu i w zasadzie każdego dnia pojawiają się nowe doniesienia na ich temat.

Ponieważ każda informacja dotycząca członków rodziny królewskiej jest wiedzą na wagę złota, osoby z ich otoczenia chętnie sprzedają mediom rozmaite fakty z życia rodziny królowej Elżbiety. Okazuje się, że w posiadaniu cennej informacji (o ile ta okaże się prawdziwa) znalazł się australijski tabloid. New Idea twierdzi, że małżeństwo Karola i Camilli wisi na włosku, a właściwie ma się już ku końcowi.

Podczas gdy świat wariuje na punkcie konfliktu Kate i Meghan, tak naprawdę za murami palacu odbywa się dużo większy dramat - pisze redakcja tabloidu.

Mówi się o tym, że Karol i Camilla wkrótce ogłoszą swój rozwód. Podpisali już dokumenty, a przez ostatnie kilka miesięcy w zasadzie się nie widywali - czytamy. Za wyjątkiem urodzin Karola, na których przyjście Kamila została namówiona przez królową.

Zdaniem tabloidu, głównym powodem wstrzymania ogłoszenia o takiej decyzji przyszłego króla i jego żony jest troska o dobro wizerunku rodziny, który i tak jest ostatnio nadszarpnięty konfliktami wśród młodszego pokolenia.

Dodajmy, że rozstanie akurat tej pary byłoby bez wątpienia kolejnym kamieniem milowym w historii brytyjskiej rodziny królewskiej. Świat ma w pamięci burzliwe losy Karola i Diany, których jednym z powodów była właśnie Camilla. Poza tym rozwód 70-letniego następcy tronu to coś, co tylko potwierdziłoby chwiejną wartość zasad panujących na brytyjskim dworze.

Wierzycie tym doniesieniom?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(311)
gość
4 lata temu
Po co dziadkom rozwód? Nie wystarczy że nie siedzą ze sobą ? :P
Gość
4 lata temu
Diana tyle przez nich wycierpiała a oni sie teraz rozwodzą????
Gość
4 lata temu
Mimo wszystko współczuję. Miała to być jego prawdziwa miłość, bo Diana nie była, a jednak nie wyszło.
gość
4 lata temu
70 lat i rozwód?
Gość
4 lata temu
Na cudzej krzywdzie szczęścia się nie zbuduje... cała ta rodzina królewską się sypie, czekać tylko aż Megan się znudzi.
Najnowsze komentarze (311)
JOVITA
4 lata temu
idę spać,niezależnie od tego czy się rozwodzą czy nie
Gość
4 lata temu
Tylko czekac na burze w zwuazku Harrego bo ta Meghan to jskas psyvhiczna i czy nikt tego nie widzi! Ha a moze zerka na Karola ta Meghan i po cichu cos knuja??
Reni
4 lata temu
Nic potwierdzonego!! Zwykła plotka wyssana z palca byle by tylko coś się działo!! Nie wierzę że po tylu latach bycia ze sobą w ukryciu i dążenia do tego wszystkimi możliwymi sposobami aby postawić na swoim i być wreszcie razem ze sobą legalnie mieli by teraz się rozstawać I chociaż nie było to uczciwe względem innych to życzę im aby jednak w tej miłości wytrwali 😄
Gość
4 lata temu
Wynika z tego, że William będzie królem po babci..
gość
4 lata temu
Camilla całe życie była wredną krową.
Gość
4 lata temu
Gosc czas najwyzszy zeby ta charpia zostala wyzucona z krolewskiego dworu bo tylko psuje caly wizerunek tej rodziny i z kluca caly dwor
Gość
4 lata temu
Karma
gość
4 lata temu
To chyba jednak zmyślone.
Gość Kasia
4 lata temu
Karma wraca !
gość
4 lata temu
Camilla zrobiła świństwo Dianie, nigdy nie będzie kimś wartościowym , odbiła faceta, w dodatku księżnej naraziła ją na to błoto, nie zasługuje na bycie królową, ajak ja zrobią królową to dowód na glupotę monarchii. Ktoś taki wywyższony na tron?
gość
4 lata temu
A może chodzi o to ze jako rozwodnik nie będzie mógł być królem i w ten sposób korona pójdzie prosto do Wiliana
gość
4 lata temu
Nie wierze w te informacje.
Bernadetta
4 lata temu
Ofiara była tu tylko Diana młoda potrzebowali tylko żeby urodziła dzieci co za bezwzglednosc jak ktoś wyrządzi zło zawsze do niego wróci .Szczęście że Polska nie jest królestwem. Bernadetta
Gość
4 lata temu
Do sklepu zoologicznego chyba
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie