Czwartek 10.01.2019 14:15

Księżna Kate w przeszłości nie stroniła od mężczyzn? Zobaczcie jej byłych partnerów!

Kate Middleton księżna Kate książę William Willem Marx Sir Henry Ropner Rupert Finch

Księżna Kate w przeszłości nie stroniła od mężczyzn? Zobaczcie jej byłych partnerów!

Kate Middleton cieszy się ogromną sympatią na całym świecie. Żona księcia Williama, choć nie ma arystokratycznych korzeni, uznawana jest za wzór dostojności i elegancji. Media rozpisują się o niej przeważnie w samych superlatywach. Specjaliści od królewskiego PR-u dbają o to, by także informacje o przeszłości księżnej Cambridge były zgodne z jej obecnym wizerunkiem. Oficjalnie Kate była świetną uczennicą i liderką wśród rówieśników. W college’u była ponoć bardzo lubiana przez nauczycieli, a także olśniewała urodą, choć nie zawsze tak było.

Zobacz: Koleżanki księżnej Kate wspominają ją z czasów szkolnych: "BYŁA PRZEŚLADOWANA. Wyglądała chudo, blado i miała EGZEMĘ"

Według licznych publikacji, Middleton prowadziła się dobrze i choć miewała przelotne związki, to "czekała na kogoś wyjątkowego". Williama poznała w 2002 roku na Uniwersytecie St. Andrews w Szkocji. Książę po raz pierwszy zobaczył przyszła żonę na studenckim pokazie mody, gdzie przechadzała się po wybiegu w niemal przezroczystej sukience. Ich związek zaczął się ponoć od przyjaźni, a dzięki wspólnym tematom i zainteresowaniom, z czasem przerodził się w miłość. W 2011 roku wzięli ślub.

Warto jednak wiedzieć, że w rzeczywistości Kate nie stroniła od chłopaków i przed Williamem miała kilku partnerów. Jej pierwszą miłością był przystojny blondyn Willem Marx, którego poznała na studiach w Marlborough College. Ponoć księżna "nie widziała poza nim świata". Mimo że para się rozstała, Kate miała do Marxa tak duży sentyment, że nawet zaprosiła go na swój ślub. Dziś Marx reporterem politycznym CNBC. Ożenił się z włoską prezenterką Johanną Bottą.

Middleton zawsze mierzyła wysoko, dlatego nie dziwi, że kolejnym jej partnerem był Sir Henry Ropner, syn Sir Johna Ropnera, którego majątek szacowany jest na 33,7 miliona funtów. Związek trwał jednak dość krótko, a milioner szybko pocieszył się po rozstaniu w ramionach Natashy Sinclair, która ostatecznie została jego żoną i urodziła mu dwójkę dzieci.

To jednak nie koniec listy bogatych partnerów Kate. W 2001 roku na uczelni St. Andrew's Kate poznała Ruperta Fincha, z którym była prawie rok. Finch kończył wówczas prawo, a Kate dopiero zaczynała studia. Gdyby związek przerodził się w małżeństwo, Middleton także miałaby kontakt z rodziną królewską, ponieważ gospodarstwo rodziców Fincha w Norfolk jest własnością Earla Spencera, wujka księcia Williama. Obecnie Finch pracuje jako radca prawny w Londynie. Ożenił się z Lady Natashą Rufus Isaacs, a na ich ślubie pojawiły się kuzynki Williama - księżniczki Eugenia i Beatrycze.

Kate poznała księcia w czasie, gdy spotykała się z Finchem, ale oficjalnie zaczęła się z nim umawiać dopiero, gdy jej związek z prawnikiem się rozpadł. Związek z Williamem także w pewnym momencie chylił się ku upadkowi, a na kilka lat nawet przestał istnieć. Po czasie oboje twierdzą, że "przerwa" pomogła im w podjęciu właściwej decyzji, jaką był powrót do siebie.

Przypomnijmy: Kate i William szczerze o swoim rozstaniu: "Potrzebowaliśmy trochę przestrzeni"

Dziś Kate i William wychowują trójkę dzieci i uchodzą za zgodną parę. Myślicie, że byli sobie przeznaczeni?

Willem Marx i Kate Middleton - screen z YouTubeWillem Marx - screen z YouTubeSir Henry Ropner i Kate Middleton - screen z YouTube
na zdj. Rupert Finch z żoną

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (212)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 212
Odpowiedz
764 28
zgłoś
Gość 10.01.2019 14:24
Każdy ma jakaś przeszłość...
Odpowiedz
29 7
zgłoś
homo niewiadomo 10.01.2019 14:25
gość: pudel sie chyba zakochał w tej parce
pudel woli chłopców bo jest homo
Odpowiedz
445 31
zgłoś
gość 10.01.2019 14:25
Ale przy żadnym z nich nie byłaby królową. A przy Williamie tak.
Odpowiedz
631 61
zgłoś
Gość 10.01.2019 14:25
Kiedy nowy sezon Szpilek na Giewoncie z Arturem Szpilką?
Odpowiedz
36 7
zgłoś
Gość 10.01.2019 14:25
Pudel nie czytałam jej wypowiedzi,by kreowała sie na"cnotke"odpuść. Napisz coś o Felicjanskiej,albo Isabel 😂
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 212