Trwa ładowanie...
Przejdź na

Film o Zenku jednak nie powstanie? Przez Daniela...

145
Podziel się:

Producenci uznali, że nie chcą, szczególnie w świetle ostatnich wybryków jedynego syna króla disco polo, epatować rodzinną patologią. Tymczasem Zenek twardo zapowiada wysłanie syna na odwyk. Tylko jak, skoro nawet się nie widują...?

Film o Zenku jednak nie powstanie? Przez Daniela...

Półtora roku temu córka Grażyny Szapołowskiej, reżyserka Katarzyna Jungowska ogłosiła, że rozpoczyna prace nad filmem o Zenonie Martyniuku. Miała to być fabularyzowana biografia lidera zespołu Akcent, w której pojawią się także autentyczne materiały z jego koncertów i wywiadów. W postać artysty w czasach współczesnych obiecał wcielić się sam Martyniuk.

Rolą młodego Zenka podobno wstępnie zainteresowani byli Dawid Ogrodnik i Piotr Głowacki. Obaj zagrali muzyków tego nurtu w filmie Disco-Polo. Jak przyznawali w wywiadach, przygotowując się do roli silnie inspirowali się Martyniukiem. Rozważano także kandydaturę Antka Królikowskiego, a sam Zenek uznał, że nadawałby się także Jacek Braciak.

Niestety, w świetle najnowszych wydarzeń w rodzinie Martyniuków entuzjazm producentów bardzo osłabł. Ciężko byłoby nakręcić film biograficzny o Zenku, nie wspominając ani słowem o patologiach w jego rodzinie. A na to nikt z ekipy nie ma ochoty, zwłaszcza że jedyny syn Zenka zachowuje się tak, jakby uważał, że w kompromitowaniu siebie i ojca nadal nie przekroczył granic żenady.

Sytuacja jest więc rozwojowa i trudno przewidzieć, jak się skończy. Król disco polo uparcie zapewnia, że wyśle syna na odwyk, najlepiej za granicę.

Zenek doszedł do wniosku, że żaden ośrodek w Polsce mu nie pomoże - ujawnia w rozmowie z Super Expressem osoba z otoczenia Martyniuków. Uważa, że w polskich lecznicach nie pilnują pacjentów i nie mają zbyt dobrych programów radzenia sobie z uzależnieniami. Daniel się pogubił, raz mówi, że kocha Eweliną, a potem, że sam nie wie. Zenkowi bardzo zależy na tym, by jego wnuczka mieszkała na Podlasiu. Żeby Daniel po odwyku mógł zająć się jej wychowaniem.

Nie wiadomo tylko, jak gwiazdor disco polo zamierza zrealizować swoje zapowiedzi o wysłaniu syna na odwyk, skoro ten nawet nie chce się z nim spotkać. Odrzucił propozycję pojednania, gdy Zenek przyjechał do Warszawy na premierę trzeciej części Kogla mogla, a potem uciekł przed ojcem w góry.

W ten sytuacji nawet producenci planowanego filmu o Martyniuku bezradnie rozkładają ręce.

Zdjęcia próbne przesunięto już drugi raz - ujawnia w rozmowie z Party osoba z produkcji filmu. Coraz głośniej mówi się, że ten projekt staje pod znakiem zapytania...

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(145)
Gość
4 lata temu
Tak wszyscy żałują Zenka,że ma syna idiote.Tylko,że on sam go na tego idiote wychował.
Gość
4 lata temu
Ten i****a wziął ślub i kopnął w d***la swoją żonkę wstyd na maxa!
gość
4 lata temu
powiedziałabym współczuję ale rodzice sami sobie winni! tak to jest jak dzieci się hoduje a nie wychowuje
Gość
4 lata temu
On jest gejem wszyscy w jego „mieścinie” o tym wiedza
Megi
4 lata temu
Niech ten leń śmierdzący weźmie się za robotę, a nie promuje na nazwisku i pieniądzach ojca!
Najnowsze komentarze (145)
gość
4 lata temu
Jedyną ofiarą w tym wszystkim jest żona Zenka. Miała koszmarne życie z Zenkiem (przemoc, zdrady), nie ma spokoju i z synem (przykład idzie z góry). Biedna kobieta. Święta za życia.
Gość
4 lata temu
Granice żenady zostały przekroczone już w momencie powstania tego szmelcu, jakim jest dicho z pola. Nikt nie potrzebuje filmów o dichomułach. Niech nie zatruwają przestrzeni bardziej, niż już to zrobili. A tej dziwnej rodzince, jak i całej reszcie patologii z tego kręgu życzę jak najszybszego końca...
Gość
4 lata temu
Z**b
gość
4 lata temu
Odciąć "pępowinę" i zobaczymy co osiągnie bez hajsu ojca
Gość
4 lata temu
Zobaczcie ludzie do czego doprowadziło douczenie po hotelach, dwie rodziny zrujnowane i wstyd na cała Polskę
gość
4 lata temu
tragedia dla rodziców nie zawsze wychodzi w życiu wszystko
Gość
4 lata temu
Przecież prócz tego,że oni mają pieniądze,to są zwyczajną słabo wykształconą patologią.Zenek z żonką zamiast korzystając z pieniędzy wykształcić syna,dać mu możliwość nauki w najlepszych szkołach, rozpuścili teraz już dorosłego chłopa do granic możliwości.Nie wpoili mu żadnych wartości moralnych i społecznych.Jedyną wartością dla tych ludzi są pieniądze ,a ich syn nawy mówić nie potrafi.To czysty prymityw,zaćpany i zapity
Gość
4 lata temu
Po co nam film o Zenku?
gość
4 lata temu
Krótko - odciąć dostęp do pieniędzy.
Gość
4 lata temu
Z**b daniel
Gość
4 lata temu
Kto p*****lnie temu pajcowi w okularach
Gość
4 lata temu
Daniel podluchaj ojca!!!! Nie bedziesz zalowal, uwierz mi, przeszlam przez takie cos sama. Uwierz. Posluchaj ojca
Sopocianka
4 lata temu
Od czego ma być ten odwyk???????Niech Zenek pokaże listę i terminy turnusów odwykowych i ile to wszystko jego kosztuje.Może to będzie super poradnik dla takich jak on rodziców.Może nawet więcej na nim zarobi niż na koncertach???Wcale nie kpię.Znam takie pogubione rodziny.Każdy chciał im pomagać tylko nie wiedzieliśmy jak.Bo pieniądze to nie wszystko.
lolek benzyna
4 lata temu
żal mi Pana Martyniuka:( nie jestem fanem jego muzyki ale sam doszedł do czegoś a to już jest sztuka... bardzo go szanuje za to
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie