Trwa ładowanie...
Przejdź na

Antek Królikowski nie zagra młodego Zenka? Wybór padł na kogoś innego...

116
Podziel się

Młody aktor ponoć już zdążył przygotowywać się do roli. "Stał pod sceną i uważnie przyglądał się Zenkowi".

Antek Królikowski nie zagra młodego Zenka? Wybór padł na kogoś innego...
bCOvzUOd

Rok temu córka Grażyny Szapołowskiej, reżyserka Katarzyna Jungowska ogłosiła, że rozpoczyna prace nad filmem o Zenonie Martyniuku. Będzie to fabularyzowana biografia lidera zespołu Akcent, w której pojawią się także autentyczne materiały z jego koncertów i wywiadów. Napisania scenariusza podjęła się Ilona Łepkowska. W postać artysty w czasach współczesnych wcieli się prawdopodobnie sam Martyniuk.

Trzeba jednak znaleźć kogoś, kto zagra młodego Zenka. Początkowo wydawało się, że walka rozegra się między Dawidem Ogrodnikiem i Piotrem Głowackim. Niezbędne doświadczenie w zakresie stylistyki tego nurtu muzycznego zdobyli na planie filmu Disco-Polo Macieja Bochniaka. Po premierze obaj przyznali, że inspirowali się właśnie Zenkiem.

Kilka dni temu media zaczęły spekulować, że wybór padł na Antka Królikowskiego. Miało przeważyć jego doświadczenie w zakresie filmów biograficznych. No bo skoro zagrał Eugeniusza Bodo, to niby czemu nie miałby zagrać młodego Martyniuka?

bCOvzUOf

Na szczęście Króilkowski, w przeciwieństwie do producentów, zdaje sobie sprawę, że młody Bodo i młody Martyniuk to jednak nie to samo i postanowił przygotować się do roli… stojąc pod sceną.

Stał pod sceną i uważnie przyglądał się Zenkowi - ujawnia znajomy Antka, poruszony jego profesjonalizmem. Obserwował, jak gwiazdor zachowuje się podczas rozmowy, jak porusza się na scenie. Potem chodził za nim jak cień, żeby zobaczyć, jaki Zenek ma kontakt z fanami.

Podrobienie unikatowej barwy głosu Martyniuka z pewnością nie będzie łatwe. Sam Martyniuk wolałby, żeby Antek nawet nie próbował.

Jest muzykalny, ale nie chciałbym, żeby mnie naśladował, bo wtedy efekt może wyjść komiczny, a postać przerysowana - tłumaczył w Super Expressie. Sam służę wszystkimi aranżacjami oraz radą za każdym razem, kiedy to będzie konieczne, bo zarrówno mnie jak i produkcji zależy, żeby wszystko było realne. Śpiewaliśmy trochę w garderobie. Antek znał moje piosenki i z tego, co wiem, disco polo nie jest mu obce, więc jak się dobrze przygotuje do roli, to da radę.

bCOvzUOl

Niestety najprawdopodobniej w ogóle nie będzie musiał być poddany takiej próbie. Przedstawicielka agencji aktorskiej con-tact w rozmowie z film.wp.pl zaprzeczyła, jakoby Królikowski miał pojawić się w tej roli.

Żałujecie?

bCOvzUOm
bCOvzUOG
KOMENTARZE
(116)
Gość
2 lata temu
Siatkarze w półfinale Mistrzostw Świata!!!👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Gość
2 lata temu
Niech zagra Wieniawa 🤢🤮
Gość
2 lata temu
Polska jest w półfinale Mistrzostw Świata! Brawooo
bCOvzUOH
Gość
2 lata temu
Przecież Zenek tez nie umie śpiewać, wiec będzie idealny do tej roli.
Gość
2 lata temu
Polscy wybitni artyści Zenek , norbi .. jaki kraj takie uwielbienie pff !
Najnowsze komentarze (116)
Gość
2 lata temu
A tem byłby super
gość
2 lata temu
Ten zenek najwiekszy przychlast w disco polo burak na maksa wszystko na pokaz a prywatnie to nudziarz i zwykły cham bez szkoły..
gość
2 lata temu
zenek to legenda
Gość
2 lata temu
Ja parodiuje głos zenka:( podobno bardzo dobrze:(( ayy taki film to byłoby to marzenie:(
gość
2 lata temu
tylko nie Królikowski. Cały klan Królikowskich pcha się w każda dziurę medialną, aż rzygać się chce, beztalencia
Olo
2 lata temu
Żal to mi Wieniawy że ją taki chłystek jak Królikowski posuwa - przydało by się jej porządne poeprzenie w wykonaniu prawdziwego faceta
gość
2 lata temu
żenada
Gość
2 lata temu
Najlepiej zrobi to Kurski
bCOvzUOz
gość
2 lata temu
tylko nie krolikowski tylko nie on !! kocham zenka ale jak by królikowski zagrał to bym tego filmu nie obejrzala a moze dawid ogrodnik ! on by sie nadawał
Gość Beata.P
2 lata temu
A ja lubię i Zenka i Antka. Fajne chłopaki są. A mądralińskich zapraszam do opery...no bo w końcu są znawcami muzyki i estetami. Przynajmniej takie mam wrażenie jak czytam komentarze.
JXA
2 lata temu
Co za czasy nastały ze o takich bez talenciach filmy się robi
gość
2 lata temu
I bardzo dobrze! Królikowskiego wszędzie pełno aż do obrzydzenia ! Tak jak kiedyś Cichopek !
gość
2 lata temu
wszedzie rodzinka go pcha ukady uklady
gość
2 lata temu
Ale jak to syn Kartofla nie zagra Zenusia? Chyba bliski koniec zwiazku z Wiesniawa :D
...
Następna strona
bCOvzUPb