Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wiesława z "Sanatorium miłości" chwali się powodzeniem: "Podrywają mnie młodzi chłopcy"

215
Podziel się:

"Przyznam, że miałam kiedyś romans z dużo młodszym mężczyzna i było cudownie. To on mnie poderwał i przekonał do związku, ale po dwóch latach odeszłam" - wspomina bohaterka reality show TVP. "Ostatnio w centrum handlowym śledził mnie młody chłopak". 

Wiesława z "Sanatorium miłości" chwali się powodzeniem: "Podrywają mnie młodzi chłopcy"
bEDoGHGZ

Wiesława Kwiatek ma szanse zapisać się w pamięci widzów jako jedna z najbarwniejszych bohaterek pierwszego sezonu "misyjnego" reality show TVP Sanatorium miłości. Telewizja publiczna znów postanowiła zabawić się w swatkę, tylko tym razem zamierza łączyć w szczęśliwe pary seniorów. W programie bierze udział sześć pań oraz sześciu panów, czyliteoretycznie i matematycznie sukces w postaci sześciu udanych związków jest możliwy do osiągnięcia.

Nie wiadomo jednak, jak to faktycznie będzie, bo na razie aż czterem z sześciu uczestników wpadła w oko wycofana i małomówna stewardessa Małgosia. Tymczasem seksowna i przebojowa Wiesława jest tak silnie zmotywowana, by wykorzystać swoją szansę na miłość, że w drugim odcinku zaczęła nawet flirtować z lekarzem, który robił jej echo serca.

bEDoGHHb

Jak ujawnia w Super Expressie atrakcyjna 65-latka, być może problemem jest wiek uczestników. Wszyscy panowie są bowiem w wieku około 60-tki, zaś ona najbardziej podoba się młodszym.

Podrywają mnie młodzi chłopcy - wyznaje Wiesława. Piszą do mnie listy na Facebooku, ślą e-maile, dołączają też zdjęcia, niektóre takie, że sama rumienię się na ich widok i ukrywam to przed koleżankami.

Czyli niezręczna sytuacja, która wynikła w sanatorium w Ustroniu może brać się stąd, że panowie wybrani przez producentów są po prostu dla Wiesi za starzy.

bEDoGHHh

Ostatnio w centrum handlowym śledził mnie młody chłopak - wspomina Kwiatek w tabloidzie. Zauważyłam to i po jakimś czasie zatrzymałam się i po prostu zapytałam co, dlaczego to robi. Usłyszałam, że chce mnie zaprosić na randkę! Przyznam, że miałam kiedyś romans z dużo młodszym mężczyzną i było cudownie. To on mnie poderwał i przekonał do związku, ale po dwóch latach odeszłam, bo przestraszyłam się naszej wspólnej przyszłości. W perspektywie czasu nie ma to sensu no i, powiedzmy sobie szczerze, *nie można tracić zdrowego rozsądku. *

Wiesława, ze zrozumiałych względów, nie może ujawniać, co spotkało ją w domu uzdrowiskowym w Ustroniu, jednak wiadomo, że gdy została wybrana na Kuracjuszkę Dnia, zyskując w ten sposób prawo do wyboru partnera na randkę, zdecydowała się na Krzysztofa.

Nic nie mogę zdradzić, ale oglądajcie kolejne odcinki -zachęca w tygodniku Na żywo. To była przygoda mojego życia, cudowny czas, cudowne przyjaźnie, ekscytujące zadania. Idealnie nas dobrano.

bEDoGHHi
bEDoGHHC
KOMENTARZE
(215)
Gość
3 lata temu
Niezła bajkopisarka. Żyje w swoim urojonym świecie. Ale życzę jej wszystkiego dobrego
Gość
3 lata temu
A starego faceta latającego za młodymi dziewczynami byście krytykowali
Gość
3 lata temu
Myślę, że trochę koloryzuje... ale niech się ludzie bawią i kochają! Życie szybko upływa..
bEDoGHHD
Gość
3 lata temu
Kryzys wieku starszego... pociąg do młodych...
gość
3 lata temu
Duzo kobiet teraz ma młodszych mężów .
Najnowsze komentarze (215)
gość
3 lata temu
To jestem ciekawa kiedy to było nagrywane : Bo Wiesia wielce zakochana w innym programie :D
gość
3 lata temu
Kobieta po 40, jeśli zauważy, ze interesuje się nią młodszy mężczyzna powinna wnikliwie zbadać jego intencje. Kobieta po 50 powinna w tej sytuacji zawiadomić policję
gość
3 lata temu
Ciekawe co Pani Wiesia opowie o programie "Zamiana Miejsc" w którym brała udział w Polsat Cafe
Weronika
3 lata temu
Dzidzia piernik
gość
3 lata temu
Może ktoś mi powie ile Państwo płaci za trzytygodniowe wczasy takiego SCHOROWANEGO kuracjusza.
gość
3 lata temu
Dzidzia piernik .Niech coś zrobi z kudłami , przechodzona Mona Lisa .Krótsze włosy , dłuższe spódnice i mniej krzykliwości .Niech będzie barwna , ale bez kiczu .
gość
3 lata temu
pewnie torebkę chciał jej ukraść:)
Gość
3 lata temu
Niech Pani się nie przejmuje tymi złymi komentarzami!!!Poprostu te kobiety zazdroszczą Pani odwagi,klasy,urody,otwartości i siły przebicia się wśród innych Pań jest Pani tu unikatową osobą o niezwykłej osobowości pieknej duszy z Panią Janina i niezwykłym poczuciu humoru .
bEDoGHHv
Gość
3 lata temu
Pani Wiesława jest cudowną ,piękną ,inteligetną pełna ciepła o wrażliwym sercu serdeczną ,żywiołową kobietą z klasą i gracją .
gość
3 lata temu
Chyba się Pani trochę przecenia .... z nudów na lans się zebrało, a u lekarza ileż to ona chorób ma
gość
3 lata temu
ten program ośmiesza starszych ludzi,nie każdy zna granice
gość
3 lata temu
pewnie chcą pania zrobić "na wnuczka"
gość
3 lata temu
pewnie chcą pania zrobić "na wnuczka"
gość
3 lata temu
Wyjątkowo obleśna kobieta. Twarz tranwestyty , podgardle prawie leży na biuście, ogromny kichol, sztuczna szczęka, fryzura na "stare kino" i obrzydliwe żylaste nożyska jak u ruskiego długodystansowca wyeksponowane minówą, fuj. Okropnie nieestetyczny look kobiecy, wzbudza obrzydzenie. Młody cię śledził , chyba ten sam co szuka baby w "Chłopakach do wzięcia" ta sama półka.Skaranie boskie z tymi programami z idiotami w roli głównej dla półgłówkó kiedy to się skończy kto tego zakarze!!!!!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDoGHIo
bEDoGHIp
bEDoGHIq
bEDoGHIr
bEDoGHIs
bEDoGHHX