Sobota 02.02.2019 17:00

Wiesława z "Sanatorium miłości" chwali się powodzeniem: "Podrywają mnie młodzi chłopcy"

Sanatorium miłości Wiesława z Sanatorium miłości Wiesława Kwiatek

Wiesława z "Sanatorium miłości" chwali się powodzeniem: "Podrywają mnie młodzi chłopcy"Fot. East NewsWiesława Kwiatek ma szanse zapisać się w pamięci widzów jako jedna z najbarwniejszych bohaterek pierwszego sezonu "misyjnego" reality show TVP Sanatorium miłości. Telewizja publiczna znów postanowiła zabawić się w swatkę, tylko tym razem zamierza łączyć w szczęśliwe pary seniorów. W programie bierze udział sześć pań oraz sześciu panów, czyli teoretycznie i matematycznie sukces w postaci sześciu udanych związków jest możliwy do osiągnięcia.

Nie wiadomo jednak, jak to faktycznie będzie, bo na razie aż czterem z sześciu uczestników wpadła w oko wycofana i małomówna stewardessa Małgosia. Tymczasem seksowna i przebojowa Wiesława jest tak silnie zmotywowana, by wykorzystać swoją szansę na miłość, że w drugim odcinku zaczęła nawet flirtować z lekarzem, który robił jej echo serca.

ZOBACZ: W "Sanatorium miłości" o Małgosię rywalizuje już czterech uczestników! "Myślę, że to może być miłość od pierwszego wejrzenia"


Jak ujawnia w Super Expressie atrakcyjna 65-latka, być może problemem jest wiek uczestników. Wszyscy panowie są bowiem w wieku około 60-tki, zaś ona najbardziej podoba się młodszym.

Podrywają mnie młodzi chłopcy - wyznaje Wiesława. Piszą do mnie listy na Facebooku, ślą e-maile, dołączają też zdjęcia, niektóre takie, że sama rumienię się na ich widok i ukrywam to przed koleżankami. 

Czyli niezręczna sytuacja, która wynikła w sanatorium w Ustroniu może brać się stąd, że panowie wybrani przez producentów są po prostu dla Wiesi za starzy.

Ostatnio w centrum handlowym śledził mnie młody chłopak - wspomina Kwiatek w tabloidzie. Zauważyłam to i po jakimś czasie zatrzymałam się i po prostu zapytałam co, dlaczego to robi. Usłyszałam, że chce mnie zaprosić na randkę! Przyznam, że miałam kiedyś romans z dużo młodszym mężczyzną i było cudownie. To on mnie poderwał i przekonał do związku, ale po dwóch latach odeszłam, bo przestraszyłam się naszej wspólnej przyszłości. W perspektywie czasu nie ma to sensu no i, powiedzmy sobie szczerze, nie można tracić zdrowego rozsądku. 

Wiesława, ze zrozumiałych względów, nie może ujawniać, co spotkało ją w domu uzdrowiskowym w Ustroniu, jednak wiadomo, że gdy została wybrana na Kuracjuszkę Dnia, zyskując w ten sposób prawo do wyboru partnera na randkę, zdecydowała się na Krzysztofa.

Nic nie mogę zdradzić, ale oglądajcie kolejne odcinki -zachęca w tygodniku Na żywo. To była przygoda mojego życia, cudowny czas, cudowne przyjaźnie, ekscytujące zadania. Idealnie nas dobrano.

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (247)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 247
Odpowiedz
59 32
zgłoś
Gość 02.02.2019 17:02
Boże. Widzisz i nie grzmisz!
Odpowiedz
267 40
zgłoś
Gość 02.02.2019 17:03
Kryzys wieku starszego... pociąg do młodych...
Odpowiedz
288 28
zgłoś
Gość 02.02.2019 17:03
A starego faceta latającego za młodymi dziewczynami byście krytykowali
Odpowiedz
53 10
zgłoś
gość 02.02.2019 17:03
rydzyk się wkurzy jak zobaczy co tvp promuje
Odpowiedz
164 22
zgłoś
gość 02.02.2019 17:04
Duzo kobiet teraz ma młodszych mężów .
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 247