Trwa ładowanie...
Przejdź na

Znamy datę i ceny biletów koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

297
Podziel się

Niestety, wydarzenia nie udało się zorganizować w Gdańsku.

Znamy datę i ceny biletów koncertu "Artyści przeciw nienawiści"
bCGqkczp

Po tragicznych wydarzeniach podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku, Doda wyszła z inicjatywą zorganizowania koncertu wyrażającego sprzeciw mowie nienawiści w sieci. Chęć wystąpienia podczas koncertu Artyści przeciw nienawiści wyraziło kilkudziesięcy wokalistów reprezentujących wszystkie gatunki muzyczne.

Doda do udziału w wydarzeniu zaprosiła między innymi Edytę Górniak i Justynę Steczkowską, z którymi oficjalnie od wielu lat pozostaje w konflikcie.

bCGqkczr

Na profilu Artyści przeciw nienawiści we wtorek pojawił się oficjalny plakat z informacją, gdzie i kiedy odbędzie się koncert. Jak się okazuje, wydarzenia nie udało się zorganizować w Gdańsku. Artyści wystąpią 27 lutego w Atlas Arenie w Łodzi. Cena biletu, biorąc pod uwagę rozmach i ilość zaangażowanych artystów, jest bardzo niska. Wejściówki na Atlas Arenę można nabyć już za 50 złotych:

Bilety są dostępne w internecie, chociaż tak naprawdę nie chcielibyśmy nazywać tego "biletem", a "cegiełką" na organizację całego przedsięwzięcia w kwocie 50 zł. Umożliwia ona wejście na teren Atlas Areny i skorzystania ze wszystkich atrakcji - tłumaczy rzecznik prasowy koncertu, Agnieszka Hyży w rozmowie z Party.

bCGqkczx

Wybieracie się?

bCGqkczy
bCGqkczS
KOMENTARZE
(297)
gość
rok temu
idea jest bardzo dobra, zbożny cel. Jednak naczelna agresorka i osoba, która swoją popularność zbudowała na agresji i obrażaniu ludzi nie powinna być twarzą tej idei, to tylko o to chodzi
gość
rok temu
a ludziska to lykneli....tacy naiwni czy po prostu g***i?
gość
rok temu
Kaja Godek chce bronic zycia poczetego ale weszla do Korwina, gdzie sa za kara smierci. To dopiero debilizm
bCGqkczT
gość
rok temu
Może atakują dlatego bo Doda sama niedawno miała dramy z Szulim i Jarosińską i szły na łapy ? Sama propagowała nienawiść a teraz wielce z nią walczy ?
gość
rok temu
Qwa już dzieci kwiaty z celebrytów :/ a naiwni ludzie aż się proszą żeby ich z kasy i lajków golić ;D
Najnowsze komentarze (297)
Gość
rok temu
To rewelacyjna akcja i bardzo spontaniczna, dlatego wielkie brawa dla Dody, że doprowadziła swój pomysł do końca. Czy nikt nie widzi, że Doda się zmieniła i dojrzała, myślę, że to prawdziwa miłość ją odmienila i dobry facet u jej boku. Zrobiła wielką rzecz! Brawo dla Dody!
Gość
rok temu
To rewelacyjna akcja i bardzo spontaniczna, dlatego wielkie brawa dla Dody, że doprowadziła swój pomysł do końca. Czy nikt nie widzi, że Doda się zmieniła i dojrzała, myślę, że to prawdziwa miłość ją odmienila i dobry facet u jej boku. Zrobiła wielką rzecz! Brawo dla Dody!
gość
rok temu
ja myślałam, że ceny biletów będą "normalne" i dochód będzie przekazany na jakiś cel charytatywny. jaki sens ma zbieranie się na koncercie po to, żeby sobie wygłosić kilka ładnych haseł ze sceny i iść do domu?
gość
rok temu
Takie gwiazdy, taki zbożny cel, ale bez zapłaty się nie obejdzie oczywiście. Gdyby pieniądze szły na jakiś cel to można by się zastanowić, ale tak to niech się ugryzą w te chciwe tyłki.
gość
rok temu
To bzdura i fikcja, która nic nie daje.Chcą się pokazać , tylko tyle.A ta cała nienawiść powstała z nieuczciwości i postradania władzy przez POKO,nic więcej.
Gość
rok temu
Dokładnie, dlatego wiele osób nie pójdzie właśnie przez ta osobe.
Gość
rok temu
Pierodlnieta dodzina p******ila ze to bedzie darmowe a teraz pach 50 zl j****y o******k z niej
Gość
rok temu
[cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="gość"]Czy Wy nie rozumiecie, że: 1). Wynajęcie hali BARDZO DUŻO KOSZTUJE 2). Wynajęcie pracowników, obsługi, ochrony BARDZO DUŻO KOSZTUJE 3). Znalezienie wolnego obiektu kulturalno- sportowego na najbiższy wolny termin graniczy z cudem, także aby odbyło się to w Gdańsku to graniczy z cudem 4). Znalezenie wspólnego terminu dla tylu artystów, którzy mają roboty na pół roku do przodu graniczy z cudem 5). to 50 zł to jest naprawdę mało kasy. No ale rozumiem,u Was w Pacanowie dożynki są za darmo HAHAHAHAHA 6). Doda jest tylko człowiekiem, każdy popełnia błędy, rani pewnych ludzi, ale przychodzi czas refleksji, dajcie jej do cholery szanse, to dobra kobieta!!! Ale przepraszam, przecież Wy jesteście tacy idealni, bez skazy, same św. Haliny i św. Janusze. 7), Nie podoba się? To nie idź!! Siedź w domu, zjedz kiełbasę, obejrzyj sobie Trudne Sprawy..[/cytat]W samo sedno! Bo polaki cebulaki będą Dodzie wypominać złośliwość w stosunku do bab, które same ja gnoily pierwsze![/cytat]Niech przeprosi publicznie wtedy może uwierzymy[/cytat]Taaa, przestańcie robić z Dody świętej. Agresywna, patologiczna kobieta, lansuje kiepską płytę na śmierci. Kto jak kto, ale ona powinna być ostatnią osobą wypowiadająca się o nienawiści. Płatny koncert charytatywny? Najpierw to się sponsorów szuka a nie "płacie za moje fanaberie".
bCGqkczL
Gość
rok temu
Dokładnie. Płatny koncert charytatywny? Śmiechu warte. Coraz większy niesmak budzi to wydarzenie. Skoro tak bardzo im zależy to niech się zrzucą lub szukają sponsorów.
gość
rok temu
Rodacy a gdzie jest Wasza Solidarnosc .Wszyscy powinnismy pojsc a nie dopiero jak sie cos wydazy.
Gość
rok temu
Jest Antyreklama .Za dużo ludzi obraziła i nie przeprosiła. Ja nie wierzę w jej udawana dobroć.
Gość
rok temu
[cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="gość"]Bilety ??? Myślałem że jak przeciw nienawiści to coś dzadzą z siebie? A to tylko próba zarobku na zabójstwie. Niech każdy sobie odpowie jak się nazywa zwierzątko, które tak postępuje.[/cytat]Serio? Myślisz, że 50 zł za bilet pozwoli im zarobić? Pokryje koszty sali i może coś zostanie na cele dobroczynne[/cytat]Niech zaplaca z własnej kieszeni maja kasę
Gość
rok temu
Ze względu że organizuje go Doda to nie pójdę. Zresztą ten koncert powinien być za darmo
Gość
rok temu
Doda - największa antyreklama
...
Następna strona
bCGqkcAn