Trwa ładowanie...
Przejdź na

Miss Polonia pozuje w "barczystej" sukience i kozakach do uda

127
Podziel się

Piwne oczy podkreśliła niebieskim cieniem. Dobrze się prezentuje?

Miss Polonia pozuje w "barczystej" sukience i kozakach do uda
bCzDHkOJ

Wybory Miss Polonia w ostatnich latach nie miały najlepszej prasy. Zaczęło się od afery z Małgorzatą Herde, której zwolnienie z biura konkursu poskutkowało pasmem niepowodzeń i przedłużyło panowanie Pauliny Krupińskiej o trzy lata. W 2016 roku koronę w końcu przejęła Izabella Krzan, która potem przekazała wyróżnienie kontrowersyjnej Agacie Biernat.

Biernat po roku panowania poleciała na wybory Miss World w Chinach, na których zdobyła tytuł trzeciej Wicemiss Talent. W listopadzie pożegnała się z tytułem Miss Polonia, przekazując koronę młodszej od niej o 10 lat Milenie Sadowskiej z Babic. Nowa misska przez pierwsze tygodnie nieśmiało oswajała się z tytułem, ale teraz zdaje się już być gotowa na podbój ścianek.

bCzDHkOL

20-letnia obecnie Sadowska w poniedziałek postanowiła zaszczycić swoją obecnością premierę filmu Planeta Singli 3. Na okolicznościowej ściance zaprezentowała się w kusej, "barczystej" sukience z materiału przetykanego złotą nitką i czarnych kozakach do uda. Uwagę zwracała wyprasowana fryzura i makijaż z obrysowanymi na niebiesko oczami. Tak wystylizowana, Miss Polonia pozowała w pojedynkę i w towarzystwie swojej poprzedniczki.

Zobaczcie Miss Polonia na czerwonym dywanie. Dobrze się prezentuje?

bCzDHkOR
bCzDHkOS
bCzDHkOT
bCzDHkPm
KOMENTARZE
(127)
gość
rok temu
No naprawdę? Miss? Toż to jakieś wielkie barczyste paskudnie zmalowane coś. Jeśli tak wygląda miss, to już wolę zwykłe "Grażyny".
Gość
rok temu
Nuda.a poza tym wyglada jak w wieku Przetakiewicz a ma tylko 20 lat!!!:0
Gość
rok temu
Te dziewuchy maja takie wielkie gęby i zębiska ogromne, przypominają koni..
bCzDHkPn
STYLISTA
rok temu
Ktoś jej zrobił krzywdę makijażem i ubraniem
gość
rok temu
OMG. Mutanci są wśród nas.
Najnowsze komentarze (127)
gość
rok temu
M A S A K R A !!!
gość
rok temu
o ż e s z q r w a c o t o z a p o t w o r y !!
Gość
rok temu
O dziwo ta Biernat zdaje się ładniejsza od niej :O
Gość
rok temu
Ohyda.
Gość
rok temu
Typowa miejska uroda.
gość
rok temu
dramat okropne obydwie poprzednia tez
gość
rok temu
Gdzie jej do Krupińskiej czy Zawadzkiej!
Gość
rok temu
Niby ładniejsza od biernat ale dalej na miss raczej nie wyglada. Po prostu zwyczajnie ładna dziewczyna.
bCzDHkPf
gość
rok temu
Nie pokazujcie tych lasek, bo wstyd i pośmiewisko takie brzydkie Miss. To już chyba trzecia z kolei brzydka kobieta wygrała taki konkurs w Polsce.
gość
rok temu
Jakie pasztety, ludzie ratunku, to profanacja tego konkursu i wszystkich poprzednich pięknych miss, takich jak np.Krupińska. Co tam się wyprawia, może ktoś powinien się zainteresować tymi jurorami?
gość
rok temu
Na tej wspólnej focie wyglądają jak dwaj bracia przerobieni na kobiety. Ktoś w jury preferuje typ końskiego drag-queen, i widocznie ten jeden juror decyduje co roku o tym, która jest najbardziej końską twarzą na konkursie i tą wybiera na Misskę. Reszta mordy w kubeł i udają, że jest ok. Publika się śmieje, wszyscy widzą, że te ostatnie misski to żadne piękności, wkrótce nawet nikt tego nie będzie oglądał, bo i po co?
gość
rok temu
straszna ...
gość
rok temu
Obie okropne
gość
rok temu
xd
...
Następna strona
bCzDHkPH