Środa 20.02.2019 13:30

Khloe Kardashian rzuciła Thompsona, bo zdradził ją z... NAJLEPSZĄ PRZYJACIÓŁKĄ Kylie Jenner?

Khloe Kardashian Tristan Thompson Jordyn Woods

Khloe Kardashian rzuciła Thompsona, bo zdradził ją z... NAJLEPSZĄ PRZYJACIÓŁKĄ Kylie Jenner?

Khloe Kardashian ma zdecydowanie najbardziej burzliwe i niestety też najmniej udane życie miłosne ze wszystkich sióstr z celebryckiej rodziny. Po rozwodzie z Lamarem Odomem udało się jej spełnić marzenie o dziecku, które urodziła Tristanowi Thompsonowi. Niestety jeszcze przed przyjściem na świat True okazało się, że i tym razem Khloe mogła źle ulokowac swoje uczucia.

ZOBACZ: Dramat Khloe Kardashian na sylwestrze. Jej chłopak NIE ZAUWAŻYŁ, że na nim twerkuje (WIDEO)

Celebrytka postanowiła wybaczyć Tristanowi noc ze striptizerką w hotelu i cały czas utrzymywała, że jej związek ma się bardzo dobrze. Doniesienia o kryzysie pojawiły się jednak regularnie, a kilka dni temu pojawiła się nawet informacja, że to już definitywny koniec.

ZOBACZ: Khloe Kardashian ROZSTAŁA SIĘ z niewiernym Tristanem? "W ogóle nie jest zasmucona tym, że mieszka w innym mieście"

Portal TMZ dotarł do dosyć sensacyjnych szczegółów rozstania. Ponoć Tristan znów miał problemy z dochowaniem wierności partnerce, a jakby tego było mało, zdradził ją z... najlepszą przyjaciółką Kylie Jenner, 21-letnią Jordyn Woods.

W walentynki Tristan wybrał się do Los Angeles, by spędzić ten dzień z Khloe i ich córką. Trzy dni później przytulał się na domówce z Jordyn Woods. Nie mogli oderwać od siebie rąk i wyszli z przyjęcia razem. Jordyn opuściła mieszkanie Tristana o siódmej rano następnego dnia - relacjonuje źródło portalu.

TMZ donosi, że czara goryczy dla Khloe przelała się ostatecznie i nie ma już szansy na powrót do Tristana. Sam koszykarz zamieścił post na Twitterze, w którym zdementował te informacje, ale szybko go skasował. Khloe oficjalnie nie odniosła się do sprawy, ale "polubiła' komentarz swojej najlepszej przyjaciółki Maliki Haqq, która pod linkiem do artykułu o sprawie na koncie portalu rozrwykowego zostawiła komentarz "FAKTY". Rodzina Kardashianek póki co w temacie milczy, ale media donoszą, że "siostry są w szoku"

W mediach społecznościowych chętnie udziela się za to wspomniana Malika. W kolejnym komentarzu napisała o Jordyn: "ta dz*wka nie jest lojalna".

Żałujecie, że nie zostawiła podobnego komentarza pod zdjęciem Tristana?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (173)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 173
Odpowiedz
781 46
zgłoś
Gość 20.02.2019 13:32
Współczuję jej, nie może się cieszyć swoim malenstwem na które czekała, bo ten gość nie umie utrzymac ptaszka w spodniach. Ta gunwiara nie lepsza
Odpowiedz
20 3
zgłoś
Gość 20.02.2019 13:33
Dopiero co było info, ze nie spędzali razem Walentynek?
Odpowiedz
376 42
zgłoś
Gość 20.02.2019 13:34
Kobieta nie powinna tak się zachowywać względem innej. Faceci to świnie
Odpowiedz
26 8
zgłoś
# 20.02.2019 13:35
Nie mam pojęcia która, to która i jakoś nie chce się w głębiac. Takie celebrytki, a mają takie przyziemne problemy. Niesamowite ;)
Odpowiedz
1017 27
zgłoś
gość 20.02.2019 13:36
gdyby go zostawiła po pierwszej zdradzie, zaoszczędziła by sobie dalszego upokorzenia
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 173