Młodziutka Kaia Gerber biega na pokazy mody z nową miłością u boku

72
Podziel się

Czy wspólnie uda im się pobić siostry Hadid pod względem popularności?

Młodziutka Kaia Gerber biega na pokazy mody z nową miłością u boku

Mówi się, że dzieci show biznesu dorastają dwa razy szybciej. Coś musi być na rzeczy, biorąc pod uwagę, jak prędko wydoroślała 17-letnia Kaia Gerber. Do niedawna nastolatka pozostawała w cieniu sławnej mamy, Cindy Crawford. Najwyraźniej jednak obserwując sławnego rodzica, Kaia sama zapragnęła znaleźć się w blasku fleszy, dlatego wraz z bratem Presley'em zaczęła aktywnie rozgrywać karierą w modelingu.

Plan ten nie najlepiej wyszedł jej braciszkowi, który mimo koneksji po mamie i wyjątkowej urody podkopał swoją reputację na starcie, będąc zatrzymanym za jazdę pod wpływem alkoholu w wieku zaledwie 19-stu lat (w Stanach spożycie napojów wyskokowych dozwolone jest dopiero od 21. roku życia). 17-letnia Kaia póki co radzi sobie o wiele lepiej, występując na pokazach największych światowych projektantów i regularnie pojawiając się w najważniejszych pismach modowych.

Zapowiada się też, że już całkiem niedługo młodziutka modelka będzie mogła stać się prawdziwym zagrożeniem dla nieco starszych insta-modelek pokroju Kendall Jenner czy sióstr Hadid. Gerber przygruchała sobie niedawno uroczego modela, Wellingtona Granta, którego z którym regularnie pokazuje się między pokazami trwającego obecnie fashion weeku w Paryżu.

Parka już ściągnęła na siebie spore zainteresowanie mediów. W ostatnią środę paparazzi otoczyli duet na ulicach Paryża. Podczas gdy Kaia zdawała się unikać kontaktu z aparatami, chowając się za wielkimi okularami przeciwsłonecznymi i ściskając mocno szmaragdowy, welurowy płaszcz, przystojny obiekt jej westchnień cieszył się zainteresowaniem, prezentując dumnie alabastrową klatę, pomimo stosunkowo chłodnej aury.

Uda im się zdobyć status nowej "power couple"?

KOMENTARZE
(72)
gość
rok temu
a ty wiesz ile ona ma lat? z kim sie ma bujac w tym wieku? z trumpem?
Gość
rok temu
Dziwny ten typ...
Gość
rok temu
On taki Pinokio
Gość
rok temu
Przecież to dzieci...
gość
rok temu
to są dzieci, na mężczyzę przyjdzie czas
Najnowsze komentarze (72)
gość
rok temu
matka była ładniejsza
gość
rok temu
Nieco efemeryczny mlodzieniec, ale meski przystojny, typ romantyka.
gość
rok temu
Ladna z nich para, pasuja do siebie.
gość
rok temu
Nierozlaczny telefon przyspawany do reki.
Gość
rok temu
Chyba gayfriend a nie boyfriend, gość jest w pełnym makijażu
Gość
rok temu
Myślałam że to Hailey Bieber
Gość
rok temu
To juz mateusg maga ladniejszy.. :-p
Gość
rok temu
Ło matko!
gość
rok temu
Mlodziudka, a milos nowa? czyli juz nie pierwsa, tepo zawrotne...Zycze pomyslnosci i radosci bo to dziewcze juz mlodosc stracila! Zal!!!
gość
rok temu
fajny koleś, jak z lat '90, a nie jakiś tandetny bajber
gość
rok temu
przecież ewidentnie widać, że to jest bardziej jej kumpel-gej. chłopak zdecydowanie jest homoseksualny (bi ewentualnie). i to "GRL PWR" na klacie... no chyba nie mam hetero gości, którzy aż tak by się obnosili z feminizmem
motyl
rok temu
Świat wydmuszek i ułudy......
gość
rok temu
wyjątkowo męski
gość
rok temu
Czy on ma więcej makijażu niż ona?
...
Następna strona